Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 56
napan
8 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 14:42

Pg115 motoru için neredeyse 1 sene önce söylenmiş sözleri yeniymiş gibi Twitter ahalisinde söyleyenlerin amaçlı ne çok merak ediyorum. Cahillikten değildir herhalde 😎

safsata00
8 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 14:51
O zaman yeni verdiğimiz haberin dahada kesinleştiğini verelim.

Hisar Hava Savunma Sistemi, henüz ülkemizde envantere girmeden ilk ihracat başarısını yakaladı. Asya'dan kardeş bir ülke, Hisar-A ve Hisar-O'nun ilk müşterisi oldu.
https://twitter.com/TayfunErdil

napan
8 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 15:03

Hisar-0 denemesi bitmiş olabilir mi safsata 😎 sanki öyle birşeyler var gibi, ama müthiş başarı bu ihracat haberi, kimse küçültmeden küçük görmesin. Arkası gelir😎😎😎

ccahit
8 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 15:05

Birkaç ülkeye a ve o serilerini satsak müthiş bir gelir elde ederiz sistemlerin geliştirilmesi için muazzam bir kaynak oluşur çok sevindirici bir gelisme

M60 T
8 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 15:11
PG 115 BAYRAKTAR

Bu yeni motor ile Bayraktar iha en azından bir adet temren taşıyabilir. Hızı düşük olsada 20 adet temren yüklü bayraktarı yunan firkateynine göndersek. Gemi büyük hasar alır. İhaların bir kısmını kaybedebiliriz. Ama savaşta bu tür opsiyonlarımızın olmasi guzel bir olay.

Skytron

7 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 16:32

Pg115 motoru gizlilik derecesinde özellikleri belirtilmiyor.Bu motorun bayraktar a takililacagi fikri nasıl oluştu?
Resimlerden küçük bir motor oldugu görülüyor.
Harpy mudadili bir iha icin gelstiriliyor olabilir kuvvetle ihtimal...

(+)

Harpy2

El Türki
7 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 16:34
Hisar A

Bangladeş konusu abartılı olabilir, kesin değildir. ancak şu kesin ilgi ve alaka var çünkü; devletler önceden basın yayın vb yollar ile karşı tarafın bu satın alma konusunda düşüncelerini ve fiyatları öğrenmek için bu tip haber yayınları kendi yaptırır satış olursa sürpriz olmaz ama 2020 olmadan satış olmaz TSK ihtiyaci var seri üretim başlamadan ürün yollanmaz 2020 de imza atılır 2021 de teslimat başlar Bangladeşe

eminwow
7 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 16:35

Alıntı:
Pg115 motoru için neredeyse 1 sene önce söylenmiş sözleri yeniymiş gibi Twitter ahalisinde söyleyenlerin amaçlı ne çok merak ediyorum. Cahillikten değildir herhalde 😎

Motor projesi yeni başlamış demedik, seri üretime girmiş dedik. Takdir edersiniz ki arada fark var. Üstelik o kadar hesap ve form takip etmeme rağmen bunu ilk defa dün gördüm. Sayfada da motorun seri üretime girdiğine dair bir paylaşım görmedim ve paylaştım. Sizin haberiniz vardıysa bizlerle de paylaşıp engin bilgilerinizle bizi aydınlatsaydınız.

eminwow
7 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 16:40

Alıntı:
Pg115 motoru gizlilik derecesinde özellikleri belirtilmiyor.Bu motorun bayraktar a takililacagi fikri nasıl oluştu?
Resimlerden küçük bir motor oldugu görülüyor.
Harpy mudadili bir iha icin gelstiriliyor olabilir kuvvetle ihtimal...

Harpy muadili iha için pg50 motoru geliştiriliyor diye biliyorum o yüzden tb2 daha mantıklı geldi. Ama tabi pg115 motoru başka bir iha sistemindede kullanılabilir.

Mehmet Yeşilbaş

7 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 16:51

BORA Füzesinin Detaylı Analizi

sayfa 56
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET