Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 837

Harekatı Gerekli Buluyor musunuz
Evet 92.8%  92.8%  [569]
Hayır 7.2%  7.2%  [44]
Toplam Oy : 613

Yusufkoca
2 ay önce - Cmt 01 Şub 2020, 21:25

Alıntı:
Ortadoğu'nun ordular mezarlığı olduğunu unuttular..

Direk bi savaştan bahstemiyorum.. dolaylı bir vekalet savaşından bahsediyorum .. hedefe sadece rus askerleri alınsın.

Ah basayev ah, ah hattab ah .! Selam olsun sizlere, ve sizin gibi mücahitlere.!

Resmi düzenli ordu ile çarpışacaksan.! bilinen yöntemlere, bilinmeyen yöntemlerle en azından öngörülemeyen zamanlarda beklemeyen birliklere saldırmalısın.!

Tamam bizim ordumuz dünyanın en seçkinlerinden, şeksiz şüphesiz. Tamamda, bizimkiler yat dediğinde yat, kalk dediğinde kalk. Şu halde nerden neyapabileceğin gün gibi ortada.! Biraz siyasi baskı biraz denge değişimi, herhangi bir yeni antlaşma senin bütün elini kolunu bağlar. Sonra, haşbisi, ypgsi rusparalıları seni kale almaz. "Senin olman gereken yerde fink atarlar.!"

Elbetteki oturduğum yerden yazdığım gibi değil.fakat imkansızda değil.!
Öneri, gündüz kulahlı gece silahlı çeçen mücahitleri bir okuyun.!

Somut örnek, şatoy baskını, kgb merkez baskını, gudermes baskını, v.s
Düşmanın karar organlarını kararsızlığa sürükleyen örnekler dururken, sen nana at ben sana atayım. Türkiye'den siyasi askeri destek... ohooo bir asır sürer ve yine bitmez.

Yol mutlaka vardır. Sahibine hamd olsun.

hazarkentli
2 ay önce - Cmt 01 Şub 2020, 21:33

Rusyanın temel hedefi var birincisi Türkiyenin harekat alanını sınırlayarak durdurmak, sonraki aşama Türkiyeyi hakimiyet alanlarından çıkarmak, üçüncüsü Suriyeli sunni Nüfusunu Türkiye ye sürerek Türkiyeyi ekonomik ve siyasi çıkmaza sürüklemek, Tel Rıfata girecektik. Membiçe girecektik. Barış Pınarı Bölgesinde 444 km uzunluk, 32 km derinlikli güvenlik bölgesi kuracaktık her defasında PKK yı bu bölgelerden çıkaracağız diyerek her 3 harekatı da Ruslar durdurdular. Bugün Tel Rıfat bölgesinden Afrin ve FKA bölgesine Membiçden FKA bölgesine, Barış Pınarı Harekat bölgesindeki Kobani(Ayn el Arab) Tel Temr Ayn İsa dan Barış Pınarı bölgesine saldırı var. Demek ki Ruslar PKK yı burada bırak temizlemeyi saldırmaları için tutup cesaretlendirmişler. Türkiye Tel Rıfat bölgesinde önce alıp sonra anlaşma var diye çekildiği köyler gibi.Girdiği yerlerden çekilmemeli zira her çekildiğinde oralara PKK tekrar üsleniyor 3 defa alıp çekildiğimiz Tadef ve Merenaz çevresi başa bela oldu.

Yakup

2 ay önce - Çrş 05 Şub 2020, 17:28

Haydi Insallah!

Yakup

1 ay önce - Pts 10 Şub 2020, 14:10

ABD'nin Suriye özel temsilcisi James Jeffrey carsamba günü yine Türkiyeye geliyormus...

kaynak: haberturk.com.tr

eminwow
1 ay önce - Pts 10 Şub 2020, 15:34

SON DAKİKA

MSB: İDLİB'DE REJİM GÜÇLERİNİN TOPÇU ATEŞİ SONUCU 5 ASKER ŞEHİT OLDU, 5 ASKER YARALANDI.

Allah ım sen sabır ver. Artık diyecek söz bulamıyorum.

kemalviyana
1 ay önce - Prş 20 Şub 2020, 18:40

Hazir baslamisken ypgpkk itlerinede yarim kalan temizligw baslasak harika olur, amerika ayni destegi verirmi gormus oluruz z

Furkan 1453
1 ay önce - Pzr 23 Şub 2020, 09:22
Tel Abyad, Resulayn

Yeniden imar edildi, Suriye halkı terörist baskılardan kurtulup, mutlu günlere sonunda kavuştular.

Resulayn'da çevre ve şehircilik faaliyetleri

Telabyad'da üniversite sınavı

Resulayn'da çalışmalar devam ediyor

Tel Abyad Sanayi ve Ticaret Odası

Resulayn Nüfus müdürlüğü

Vali Abdullah Erin, Resulayn'da hastaneleri denetliyor

Yakup

1 ay önce - Çrş 26 Şub 2020, 23:13

Kuzeye asker yoksa güneye binlerce koyarlar.. PKK’ya destek verirler..

Esad o topraklari ne zaman isteyecek acaba?

Yakup

1 ay önce - Pts 02 Mar 2020, 14:00

Kimse ne YPG'den ne de Deash'tan bahsediyor artik...

Ilginc...

"Kürtlere hala yardim etmemiz lazim, Deashi yok etmek icin" diyen bir BATILI yok..

Urazbey
1 ay önce - Pts 02 Mar 2020, 14:02

Alıntı:
Kürtlere hala yardim etmemiz lazim, Deashi yok etmek icin" diyen bir BATILI yok

Isid bitti ondan artık ihtiyaçları kalmadı yakındır onları da satarlar duruma göre

sayfa 837
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET