Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Emre_3542
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 15:51

Bu program yüzünden ailem kednini kaybediyor daha önce duymadığım hareket laflar uyarınca suçlu oluyorum bu durumdan rahatsız oluyorum İNŞALLAH PROGRAM KAPANIR

ORTADİREK
1 hafta önce - Cum 18 Eyl 2020, 03:00

Kırmızı ve mavi takım arasındaki mücadeleyi mavi takım kazandı. Kırmızı takımın kendi aralarındaki dokunulmazlık oyununu Eray kazandı. Eray eleme potasına Sefa’yı yolladı, kırmızı takımın kendi arasındaki oylamada potaya yollanan 2. isim Selin oldu. Böylece eleme potasındaki 4 isim Serhat, Özgül, Sefa ve Selin oldu.

ppalaremzi
1 hafta önce - Cum 18 Eyl 2020, 03:07

bu sahneyi unutamıyorum

Benche
1 hafta önce - Cum 18 Eyl 2020, 06:04

Alıntı:
Duha06

Alıntı:
Karisi ile arasında yaş farkı olması kimseyi ilgilendirmez ikisinin kararı sonuçta. Ama somer şef başarılı bir insan kolay gelmemis bu yerlere ayrıca Avustralya nin en iyi ikinci lokantası efendi nin sahibi. Ayrıca mehmet şef de öyle çok disiplinli danilo da sempatik sıcak kanlı bizim gibi olmaya başlamış.

hayatımda senin kadar ilginç insan görmedim.
senden olan biri istediği kadar yanlış yapsın hoşgörülü olabiliyorsun.
senden olmayan biri ufak bir yanlış yapsın kıyameti koparabiliyorsun.
çok ilginçsin vesselam...

Engin Karadereli
1 hafta önce - Pts 21 Eyl 2020, 22:08

İçli köfte konusunda, İtalyan damat Danilo ile Brezilyalı damat Wallison’ın Türkçe diyalogları harika

Cyclist Efe
1 hafta önce - Sal 22 Eyl 2020, 22:17

Şaka maka Selin elenmeseydi Danyağ Gıbrıs'a doğru yola çıkacağdı Danya dobarlan

ORTADİREK
1 hafta önce - Çrş 23 Eyl 2020, 12:05

Dün akşamki dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı.
Kırmızı takımın kendi arasındaki dokunulmazlık oyununu Emir kazandı. Emir eleme potasına Özgül’ü yolladı, yapılan oylamada eleme potasına giden 2. İsim Esra oldu.
Mavi takım bariz güçlü.

Yakup

4 gün önce - Cum 25 Eyl 2020, 17:29

Yine abuk sapuk birbirini kiskirtma amacli bir program..

Türk yarismaci yok italyada yarismaci getir. Bu kadar mi rezil olunur!

Sirf televizyonun önünde insanlari oturtmak icin programa hep yeni oyuncu ekliyorlar..

Türk Yapimci yarisma nasil yapilacagini da bilmiyorlar..

Hersey “kavga, kurgu” üzerine kurulu programlar olmus..

Türk toplumunu yansitiyorlar...

ORTADİREK
2 gün önce - Pts 28 Eyl 2020, 02:22
Elenen isim Celal oldu

Mastercheff’de eleme potasındaki 6 isim yarıştılar. Özgül, Eray ve Ayyüce’yi ilk turu geçtiler. İkinci turda Barbaros, Esra ve Celal yarıştı. Kazanan Esra oldu. Elenen isim ise Celal oldu.

sayfa 6
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET