Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Bucalı Aslan
1 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 00:29

Gülşah elenmeliydi

Engin Karadereli
1 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 00:29

Berk iki gündür çok talihsizlik yaşadı.
Dün, beyin pişmemişti, yoksa dokunulmazlığı alırdı.
Bugün, önce yanlış et seçti, sonra hamuru olmadı.
Çok düzgün bir çocuktu, ama ne yazık ki o gitti.

Gülşah ne yazık ki kaldı, inşallah son haftasıdır.

ORTADİREK
1 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 00:30

Berk dünkü yarışmada gergindi, bir sıkıntısı vardı.

mahmut11
1 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 00:34

Uğur'u ilk hafta Ayyüce korudu bu hafta diğer yarışmacıların berbatlığı.
Bakalım kaç hafta daha dayanacak..

Dervişoglu
1 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 00:39

Ebru ve gülşah ikisinden biri gitmeliydi berke yazık oldu ..

Tacettin Şenel

4 hafta önce - Sal 01 Eyl 2020, 15:16

Hiçte güzel değil Çıkmış oraya yemekten anlamayan iki üç tane şef almışlar üç beş tane aşçı senaryo çeviriyorlar Çok boş muhabbet dönüyor hep aynı tarz senaryolar Malesef Televizyonda izlenecek bir kanal kalmadığından millet böyle şeyleri izliyor mecburen Haberlerde kabak tadı verdi artık nezaman haber açsak öyle korona böyle korona millet sıkıldı artk o nedenle millet böyle şeyleri izliyor.....

Mustafa Torun 0834

4 hafta önce - Sal 01 Eyl 2020, 15:19

Alıntı:
Hiçte güzel değil Çıkmış oraya yemekten anlamayan iki üç tane şef almışlar üç beş tane aşçı senaryo çeviriyorlar Çok boş muhabbet dönüyor hep aynı tarz senaryolar Malesef Televizyonda izlenecek bir kanal kalmadığından millet böyle şeyleri izliyor mecburen Haberlerde kabak tadı verdi artık nezaman haber açsak öyle korona böyle korona millet sıkıldı artk o nedenle millet böyle şeyleri izliyor.....

Dede daha kötüsü de var.

Bu hiç bir şey anlamayan şefler günü gelince yarışmacıları fırçalayıp küfrettikleri bile oluyor.

"Senin bu iğrenç yemeğini yiyeceğime ... maması yerim daha iyi." lafını unutmadık.

Dervişoglu
4 hafta önce - Sal 01 Eyl 2020, 16:55

Valla o konuda katılmıyorum formatı ailecek izlenebilecek güzel bir yarışma ben gibi bu saçma yarışma programlarina karşı biri olarak bu yarışma uygun bana göre...

Engin Karadereli
3 hafta önce - Pts 07 Eyl 2020, 21:46

Gece gece menemen yaptıracaklar bize!

Gokhan Bayraktar

3 hafta önce - Pts 07 Eyl 2020, 21:52

Ulkemizde insanlari ekrana baglayacak cok guzel bir yarisma Her gun bir onceki bolumuyle 4 saat program mi yapilir diyordum, yapiliyormus Ingiltere`deki Masterchef 6 hafta suruyor ve program her gun 45 dakika. Bizdekiler ilk 4 gun eleme vs diger iki gun sirf muhabbet amacli program ve sonra eleme Annemin hatrina bir iki bolum izledim az kalsin televizyonu balkondan firlatacaktim. Bilmem kac ay daha surer bu program. Biri gidiyor digeri geliyor azalma yok ayni Superlig gibi Ne bileyim reyting ugruna gercek masterchef programinin formatini Hell`s Kitchen ile harmanlayip insanin onune surmusler ve Acun yine sayiyor dolarlari

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET