Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
ORTADİREK
1 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 10:17

Dün akşam mavi takımla kırmızı takım kapıştı.
Mavi takım kımızı takımı yendi.
Kırmızı takımın kendi aralarında yaptıkları dokunulmazlık yarışmasını Duygu kazandı.
Kırmızı takımda Celal takımının kaptanı Ayyüce’yi suçlayıcı açıklamalar yaptı, Barbaros da Celal’e hak verdi, Duygu kankası Ayyüce’yi savundu.
Kırmızı takım sözlü atışmalarla birbirine girdi, ortalıkta takım falan kalmadı.
Dün akşamın kısa özeti.
Olaylar, olaylar

mahmut11
1 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 10:22

Gülşahcıyım ben

Duha06
1 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 11:44

Tanya çok iyi kaptanlık yapıyor. Bence mavi takim daha iyi. Kırmızı takim kaptanı fazla güveniyor kendine ismi de bir tuaf ayyuce nedir ya?

UfukRaifoğlu
1 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 11:48

Serhat ile Barbaros çok antipatik. Herşeyi ben biliyorum havasındalar. Barbaros 26 yaşındaymış 40 gibi gösteriyor. Ayrıca şeflik ayağa mı düştü. Furkan 20 yaşında gören 20 yıllık şef zannedecek. İşte ben şöyle pastacıyım böyle pastacıyım. 20 yaşındasın la.
Ne tecrüben olabilir. Tulumba tatlısı yapadın daha.

ahmetsever
1 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 11:55

Alıntı:
Kırmızı takım sözlü atışmalarla birbirine girdi, ortalıkta takım falan kalmadı.
Dün akşamın kısa özeti.
Olaylar, olaylar

Zaten bu tür yarışmalar, bu temel üzerinden kurgulanıyor, atışma/tartışma/gerginleşmeler, sevimli/antipadik tipler olacak ki, seyirci izlesin raiting yapsın, aksi takdirde herkes çıkıp normal yemeğini yapsa, onların içinden normal yolla birinci seçilse ki o zaman yemek programı olur, seyircisi fazla olmaz.

ORTADİREK
1 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 11:59

Reyting için olduğu şeflerin tartışmalara müdahale etmemesinden belli zaten, onlar da seyirci gibi izliyor, doğru dürüst yorum bile yapmıyorlar olanlara.
Yarışmacılardan bazıları çok gereksiz, boş konuşuyor.
Bazıların da özgüven tavan.
Öyle olunca tartışmalar da olabiliyor.

salihhr
1 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 12:00

Survivor bitti şimdi de bu mu başladı

CinCanCem
1 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 12:23

Bu cins bir yarışma programını ilk kez izliyorum, ilk grubun elemelerinin ortasında farkettim programı. Takimların ilk çıkan elemanından ziyade bir kaç ikincilik veya üçüncülük sonunda çıkanlar daha kıymetli kanımca. Emir, Esra, Eray, Ebru, Berk, iyi gibi duyuyorlar. Favorim Tanya. Barbaros hariç kırmızı takımı sevemedim, .

UfukRaifoğlu
1 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 00:19

Berk elendi bu hafta. Sırf Uğurun yanlış takım kurması yüzünden alayı potaya girmişti zaten. Sen takım kurarken serhat veya Barbarosu nasıl takımına almazsın. Herkesi patlattı.

mahmut11
1 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 00:23

Asıl elenmesi gereken Uğur idi.

"Gülşah'ı elemesi için potaya gönderilen" berk elendi.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET