Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Burç

1 yıl önce - Cum 30 Ağu 2019, 17:43
Kuzey Marmara Otoyolu emlak piyasası

Bu başlık istek üzerine açılmıştır.
Ne yazılacağını ben de bilmiyorum ama gerekli imiş demek ki...

hayalmeyal
1 yıl önce - Cum 30 Ağu 2019, 19:44

ilk soruyu ben sorayım arkadaşlar
kocaeli dilovası kuzey tarafta yer alan kuzey marmara yoluna parelel giden eski e5 kocaeli çayırova yolu diye geçen yol 2*2 otoban olarak genişletilecek.
-bu yerlerin emlak piyasa değeri ne kadar arkadaşlar?
-kamulaştırma bedelleri ne olur?
-kamulaştırmadan sonra yola cephe yerin piyasa değeri ne olur? ada parsel vermek istemiyorum. civarı bilenler mevkiyi biliyordur zaten

Mehtap Serin
1 yıl önce - Pzr 01 Eyl 2019, 06:07

cumakoy de arsam var 5 bin m2

sahibinden.com a bakarsaniz m2 si 300 tl den satiyor herkes ama bu bana cok yuksek geldi

gercek alim satim kactan gidiyor bilen varmi?

Benim arsanin imari yok bu arada

gogo1903
11 ay önce - Pts 28 Ekm 2019, 21:15

Bölgede emlak piyasasını toprak sahipler belirlemeli. Siz emlakçıya gittiğinizde en düşük fiyattan satmak ister. Sevindikli Karayakuplu toylar çıkışı ve çevresinde arazi orman arazisinde değil yolu felanda varsa m2 175-200 TL den aşağı satmamalı. Yakın zamanda pişman olur. Çünkü yolun gelmesiyle bölgeye yatırım ve imar çalışmaları büyük değer katacaktır. Bu hem buradaki yatırımcı halk ve belediyelerinde yararına bir durumdur.

dereköylü
10 ay önce - Pzr 03 Ksm 2019, 17:45

1/1000'lik İmar çalışmaları devam eden köylerde uygulama planı ne zaman çıkacak?Örneğin Kalburcu ve Dereköy'de.Bilgisi olanlar paylaşırsa memnun olurum.Bu arada Kalburcu'da Enka ve Alev Aydınlı sitelerinden sonra 26 evlik yeni bir site yapılıyor.Kocaeli çıkışının açılması ve emlak piyasasınında düzelmesine takiben bölgenin hareketleneceğini düşünüyorum.Çünkü İstanbul'a çok yakın bir yer bu bölge.İstanbul'un yoğunluğundan kaçmak isteyenler için iyi bir seçenek olacağı aşikar.Krizden dolayı arsa fiyatlarında henüz çok bir artış yok.Ancak projenin tamamlanması ve uygulama planlarının çıkmasıyla arsa fiyatlarının çok iyi yerlere geleceğini tahmin ediyorum.Benimde bu civarda 1/1000'lik planda olup uygulama bekleyen arsalarım var.Körfez ve Kocaeli Belediye sitelerinden imar durumlarını takip etmeye çalışıyorum.

gogo1903
10 ay önce - Pzr 03 Ksm 2019, 19:32

Dereköylü söylediklerine tamamına katılıyorum. Bende istanbulda oturuyorum ama bu bölgeden Karayakupludan arsa aldım müstakil bir villa yapıp yaşama düşüncesi var. Yapılan bu yatırımların faydasını almak için de zaten doğayıda bozmadan imara açılması gerekiyor. Bu sayede kocaeli bence ikinci İstanbul olur...

dereköylü
10 ay önce - Pts 04 Ksm 2019, 17:36

gogo1903 mevcut 1/1000'lik imar planı villa imarına göre yapıldı.ifraz 750m2.0,30 imar verildi.Gabari 6,5m.İfraz biraz fazla gibi.Zamanla değişir mi bilmiyorum.Dediğinize katılıyorum.Zamanla bu bölgenin çok değerleneceğini ve imarlı arsa fiyatlarının katlayacağını düşünüyorum.İstanbul'a yakınlığı ve otoban yolunun olması büyük avantaj.

gogo1903
10 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 00:46

Karayakuplu toplulaştırmadaki son durum ile ilgili bilgisi olan varmı ?

Gökhan172

10 ay önce - Pts 11 Ksm 2019, 10:28
Derince çıkışı - Kaşıkçı Köyü

Kaşıkçı Köyü, Derince çıkışı hakkında bilgisi olan varmı? Bu çıkış yerleri kamulaştırmaları yapıldı ama çalışma başlamadı.m2 fiyatları nedir o bölgede? Lojistik firmaları gelecek deniyor, çıkış ile büyük limanları olan Derince önemli bir değer kazanabilir.

alikedi
10 ay önce - Prş 14 Ksm 2019, 10:16
Belen Köyü

Merhaba Belen Köyü yakınında 4 dönüm arsam (tarla) var 10 sene önce aldım. Aldığım günden bu yana bu bölgede hiçbir değişiklik olmadı. Bu bölge ile ilgili bir duyumu olan varsa ve bilgilendirirse sevinirim. 4 senedir Körfez Belediyesi imar çalışmaları var diyor ama hiçbir sonuç yok. Yatırım olsun diye aldım arsayı ama şu anda satsam ,internetteki fiyatlara göre dolar bazında çok az bir kar elde ederim diye düşünüyorum.

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET