Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Haldun Turan

11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:39

Burç o videoları inkar eden mi var siz benim yaptığım tespitleri inkar edebilir misiniz lütfen cevap verirmisiniz?

İzmir ve İzmir insanına duyulan hazımsızlığın özeleştirisini yapın lütfen.

Yarın Ayvalık'tan İzmire geliyorum çarşamba Rusyadan bayan misafirim geliyor.

Ev sahipliğimi layığıyla yine yapacağım )

Konak meydanından Göztepe İskelesine kadar yürürsek Karantina da sözde o kokulu yere denk gelirsem canım Natalia burası kokuyor idare et diyeceğim.

Bornovada çöpler yığılmışta eeeee her yer mi böyle İzmir'de

Herkes hak ettiği gibi yönetilir diyerek size müstehak diyorsunuz başka sonuç çıkaramıyorum bundan

Koskoca ilçe Bornova ve üniversite semti

Şimdi gidip Bornovayı karış karış mı gezeceğiz nerede çöpler varmış diye.

O videolara bakarak genelleme yapmak samimiyetsizliktir.

efe zeybek
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:43

Ülkemiz Mülteci istilasına uğramış birileride izmirde çöp birikmiş derdinde.

akin87
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:45

Izmir de yerli mültecilerin ugrak yeri. Tüm muhalifler oraya iltica etmis anlasilan.
O kadar muahlifler ki, cöp daglarini bile görmezden geliyorlar, sirf belediye onlardan diye ....

35 gökhann
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:49

Oo tüm İzmir düşmanları gelmiş seri eksilemeye

akin87
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:51

Ben Izmir'e niye düsman olayim. Sehirin konumu güzel, ama Insanlarinda is yok ...

Tacettin Şenel

11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:53

Alıntı:
Cop toplama birimi ilçe belediyelerine bağlı.
Buyuksehir'e veya Tunç Soyer' e ait degil.

Peki İlçe belediyeleri nereye bağlı İstanbul Büyükşehiremi? Tunç soyerin kontrolünde herşey denetlenmeli ilgi alaka gösterilmeli Ben herzaman diyorum İzmirde Lağım kokusundan çok Çöp kokusu sorunu var yazın neyse sıcaktan dersiniz ancak kışın bile çöp kokusu sorunu var izmirde dağlar bile çöp içinde...

35 gökhann
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:54

Sende iş varsa herkes de olur.Ayrıca şu taco mudur nedir her mesajı troll yetmedi mi velet yazdıkların

dorad
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:56

Kardeşim madem izmiri bu kadar sevmiyorsunuz takmayın kafanıza oturun oturduğunuz yerde artık hangi şehirdeyseniz. İzmir körfezine laf edenler gitsin bi İzmit körfezine baksın adı üstünde körfez zaten sen orda şehir kurarsan kokması çok normal en yakın açık deniz 100 kilometre ötede oraya kadar drenaj mı yapsınlar?

Vakti zamanında denizlideki meyhaneleri kapatıp turizmi öldürüp İzmire adaylığını koyan adamın da seçilmesini beklemiyordunuz herhalde

Tacettin Şenel

11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:56

Ben Partizan bir insan değilim Bırakın artık yandaşlığı yalakalığı Tüm herkesin sorunudur bu....

35 gökhann
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:59

Ya izmirde şu an tüm sahiller dolu,tatilciler akın ediyor.Bunlara kalsa şehir ahır gibi.Ama bunlarda haklı izmirde güzellikleri görüp ergenlik sivilceleri çıkartıkları için zavallı şekilde internetten saldırıyorlar

sayfa 3
« önceki   1234 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet