Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Furkan 1453
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:21
Vay vay

Alıntı:
İnsanlar yazın ortasında İstanbul’da sellere kurban gitti.Bu olay izmirde olsa hakettiğiniz gibi yönetilirsiniz derdiniz herhalde

Doğrudan İstanbul depreminde vefat edenlere çekseydiniz dikkatleri. Böylelikle çöp sorununu tamamen görmezden gelir herkes. Daha etkili.

Haldun Turan

11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:23

Burç kimsenin kimseyi kandırdığı yok ama içlerinden atamadıkları İzmir hazımsızlığı yüzünden sitede envai çeşit provokatif mesajlar atıp İzmirli üyeleri tahrik etmeye çalışanların saldığı kokuyu konuşalım mı ne dersiniz?

Burada bizbizeyiz ve bayramdayız.

Herkesi samimi olmaya davet ediyorum haydi birileri samimi olmayı denesin

35 gökhann
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:24

Depremle sel bir mi.Olayı saptırma

Burç

11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:24

Zaten İstanbulu da aynı zihniyet yönetiyor artık, bir dahaki sel felaketinde Ekrem İmamoğlu'nu istifaya davet edeceğiz biz de.

İzmir'deki bu pisliğin nesini savunmaya çalışıyorsun arkadaş?
Öylesine ideolojik oy veriyorlar ki, bu çöpleri bile eleştiremiyorlar.

35 gökhann
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:28

İstifa etsinler tabiki.Hata varsa tabiki edecekler.Ben her olayda başlık açılıp hakaret eden zatlara fırsat sunulduğu İçin kızıyorum.İzmir dışında bu kadar aleyhte başlık açılan şehir var mı

Burç

11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:29

En kötü durumda olan şehir İzmir demek ki..

Haldun Turan

11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:30

İzmir başlıklarında bugüne kadar envai çeşit provokatif forumdaşlıktan uzak sataşma saldırma ve güya İzmire çamur atarak kendi hazımsızlıklarını yeneceğini sanan iyi niyetden yokun zihniyet önce kendi özeleştirisini yapacak

Biraz samimiyet

Bunu görmediğimiz sürece İzmir başlıklarında yapılan her kötüleme paylaşımı içinde haklı yönlerde olsa bizlerin umurunda olmamaya devam edecek

Bornovada çöp dağı varmışda bırak Allah aşkına

Başlığı açan arkadaşın siyasi zihniyetini gördüm ve yine hiç şaşırmadım

Yani herkes görsün ve okusun samimiyet oranlarınız SIFIR bizlerin gözünde.

En son Haldun Turan tarafından Pts 12 Ağu 2019, 13:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Burç

11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:32

Alıntı:
Bornovada çöp dağı varmışda bırak Allah aşkına

Videoları seyrettin mi Haldun?

Hala inanmakta zorluk çekiyorsun, seni inandırmak için tam olarak ne yapmaları lazım?

Bu pisliği neden görmemezlikten gelmeye çalışıyorsunuz, çok garip doğrusu.

UĞURÖZ
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:33

Cop toplama birimi ilçe belediyelerine bağlı.
Buyuksehir'e veya Tunç Soyer' e ait degil.

35 gökhann
11 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:34

Gecekondu ve alt yapı sorunu var tabiki.Ama İstanbul’da da bulunuyorum orda da sıkıntılar var.İzmire gitmeyip buradan iftira atanlara lafım.Adam kendi söylüyor gitmedim ama nette kokuyor diyorlar ondan bende kokuyor diyorum diyor.Bu mu yani olay

sayfa 2
« önceki   123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet