Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
ESHOT'un akıllı kart şirketi değişiyor
« önceki   123 ... 313233 ... 838485   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 32

Sizce hangi şirket ihaleyi kazanmalıydı?
Kent kart 72.7%  72.7%  [16]
İzmirim kart 13.6%  13.6%  [3]
E-kent 13.6%  13.6%  [3]
Toplam Oy : 22

Yurtcan
2 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:09

Alıntı:
Ekentte aynı Karbilde aynı kentkartta aynı hepsi dandik.....

Aynen sanos bilişim en güzeli dimi dede
Bana göre belediye unibel'e kadro alıp cihaz ve gerekli ekipmanı alıp kendisi yönetmesi en doğrusu.

Hem maliyet hem gelişim açısından

Hatırladığım kadarıyla belbim başka şehirlerdeki ihalelere giriyordu hatta bir ilde hizmet veriyor.
Bizim unibel de günün birinde böyle neden olmasın izmirin ulaşım masrafını başka ihalelere girip çıkarabilir bütçeden tasarruf yapılır bu şekilde.

ESHOT bütçesi sürekli açık veriyor buna bir çözüm olur.

En son Yurtcan tarafından Pts 09 Arl 2019, 00:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Yurtcan
2 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:12

Alıntı:
Dediğin fastpay olayı da yanılmıyorsam kentkart ve belbim'in hizmet verdiği yerlerde geçerli e-kent ve asis yok
Karbili saymıyorum bile

Evet belbim sadece oraya değil migrosla bile anlaşmış daha da yeni yerlerle anlaşıp gelişime devam ediyor.
Kent kartda sürekli yeniliklere devam ediyor

Asis iyiki almadı bizim ihaleyi oda kötü gibi geldi bana, e-kent de aslında banka kökenli olduğu için başka firmalar ile anlaşmaz örnek denizbank fastpay ile.
Kendi bankasından yapar ama yinede karbilden kat kat iyi olacağını göreceğiz.

Canerizm
2 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:49

Kötü'nün iyisi
Alıntı:
E- Kent Kendi bankasından yapar ama yinede karbilden kat kat iyi olacağını göreceğiz.

D3neme
2 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 04:53

Alıntı:
Yalnız e-kent eshot mobil uygulamasına entegre ediceği nfc ödeme sisteminin altyapısını aktif bank karşılayacak yani paralar falan hep o hesaba akıcak eshot mobil uygulamasını yükleyen kişiler bi nevi aktif bank müşterisi olucak Ankara'da ve kahramanmaraşta sistem böyle işliyor ne kadar kurnazca bi sistem

Adam boşuna mı yarı paraya aldı ihaleyi

Alıntı:
Onu zaten eshot uygulamasından görüyoruz

Alıntı:
Gelecek onlar zaten izumda var öyle özellikler
Biz yenilik istiyoruz yoksa durak bilgilendirme, mobil uygulama, otobüs içi bilgilendirme zaten yapılması gerekliydi geç kalındı ama onlar yenilik olamayacak bizim gözümüz de.
Farklı şeyler yapsınlar diğer şehirler de olmayan o zaman yenilik derim

İzum ile Eshot da halen sorun var. Bazı otobüsler alakasız yerlerde bazı kalkan otobüsler halen gözükmüyor. Son eshot güncellemesinden sonra biraz düzeldi ama yinede sorunlu.
Kentkart da böyle şeylere denk gelmedim aynı performansı istiyorum

Nadir35
2 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 19:13

Arkadaşlar geçen günlerde internetten tl yükleme sisteminin bozuk olduğunu söyleyenler olmuştu, sorun hala devam ediyor mu yoksa yüklemeler yine düzgün mü eskisi gibi teşekkürler şimdiden

mahmut11
2 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 19:15

Nadir hocam, merak ettim stadyuma gidebildiniz mi?

İnternet dolumunu ben kullanıyorum sorun yok.

Nadir35
2 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 19:23

Mahmut Bey o gün yardım başlığına yazdıktan sonra bir daha dönmeyi unutmuşum sanırım evet o gün Altay Trabzonspor maçı vardı ve gittim izledim hatta sizin tavsiyeniz üzerine 390 ve metroyu kullanarak gittim bu vesileyle teşekkür edeyim buradan
İnternetten dolum sistemiyle ilgili soruma verdiğiniz yanıt için de tekrar teşekkürler

Yurtcan
2 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 19:40

İnternet dolumda sorun yok sadece geç düşüyor yoğun saat olunca.

mahmut11
2 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 19:41

Valla yoğun düştüğü oluyor ne yazıkki. Ben şanslıyım herhalde 10 dakikadan fazla beklemedim. Hele dün, 3 dakikada yükledi

Yurtcan
2 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 20:50
25 TL yüklemeye 5 TL İade

Ayrıca İnternet dolum konusu açılmış iken söyleyeyim
Yapı kredi kartı ile yapıyorum yükleme her 25 TL yükleme de 5 TL iade veriyor sizde yapabilirsiniz İnternet dolumda.
Her ay 25 TL iade alıyorum

https://www.yapikredi.com.tr/m/kampanyalar/detay/161149

sayfa 32
« önceki   123 ... 313233 ... 838485   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege