Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 543
gencfenerli oktay
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 03:16

enbuyuk purojesi süt dağıtmak olan bir adam. şimdi birde babacan çıktı ikisini topla yüzde sekiz oy alamaz. gelecek seçimde İstanbul binali beye geçecektir

Duha06
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 08:26

Adam istanbul henuz escinsel evlilige hazir degil dedi inanabiliyormusunuz? Buna oy verenler bu konu hakkinda ne dusunuyorlar acaba.

Ahm19
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 08:31

Alıntı:
Adam istanbul henuz escinsel evlilige hazir degil dedi inanabiliyormusunuz? Buna oy verenler bu konu hakkinda ne dusunuyorlar acaba.

Kendisi hazır yani.

Bunun oy için giremeyeceği kılık ve şekil yok, adam tam bi Tipitip.

Türkiye tarihinin en rezil siyayetçileri arasında adam şimdiden zirveye yerleşti,kılıçdaroğluna rahmet okutur valla.

Bir kere tipine uyuz oluyorum nedense hiç ısınamadım gitti.

Her yerinden riya ve sahtekarlık akıyor.

MuratGezgin61
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 10:40

Devletin yardım kampanyası ve gayet iyi işleyen bir sistemi varken, paralel devlet gibi ayrı kampanyalar düzenlemeye kalktılar.

İBB meclisine bir tasarı geldi: Belediye sadece kişilerin beyanını esas alarak yani her isteyene, gerçekten ihtiyacı var mı, diye araştırmadan para dağıtmaya kalktı. Ak Parti ve MHP gurubu müdahale etmese kimlere haksız yere ne paralar gidecekti.

Bakın devlet nasıl yapıyor ve suistimalleri önlüyor :

https://www.internethaber.com/yaziklar-olsun-sosy ...04257h.htm

Yardım talep eden adamın üzerine kayıtlı 8 otomobil tespit ediliyor ve yardım talebi geri çevriliyor. Bu kişi İBB 'ye başvurmuş olsaydı talebi kabul edilecekti...

E-devlet üzerinden yardım talep edenlere devlet yardım ulaştırıyor. Ama önce gerçekten ihtiyacı var mı, buna bakıyor. Böylece yardımlar gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

İBB askıda faturalar ile kimlerin faturalarını ödetti, 1000 liralık, bilmiyoruz.

Hem ikilik çıkarmak hem de hiç araştırmadan para savurmak.

Kerem Efeoglu

1 ay önce - Sal 26 May 2020, 10:56

Sn. Murat Gezgin abim sana tek bir sorum var adam akıllı şerefin üzerine cevap ver.AKP'ye ait bir belediyede belediye meclisindeki CHP'liler ayni tasariya ayni şekilde red verseydi tepkin ne olurdu?Yine paralel devlet bilmemne mi derdin yoksa CHP halka yardimi engelliyor zart zurt diye bağırır mıydın?

Duha06
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 11:12

Chp liler bu devletin yararina olan hicbirseye oy vermezler bunu iyice bir anlayin olur mu? Eger red verdilerse emin olun devlete millete yarari olan birseydir.

pavyon osman
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 11:40

Alıntı:

Chp liler bu devletin yararina olan hicbirseye oy vermezler bunu iyice bir anlayin olur mu? Eger red verdilerse emin olun devlete millete yarari olan birseydir.

chp ilk kurulduğunda ckmp-mhp ayarında kurulmuştur ilk simgesi bozkurttur hatta...Ama CHP zamanla sola doğru savrulmuş,CHP'nin bıraktığı boşluğu ANAP,DYP,İyi Parti,MHP,BBP,Ak Parti,Genç Parti gibi partiler doldurmuştur...zaten sağ partilerin çoğu chp'den çıkmıştır.

chp'den demokrat parti çıktı demokrat parti'den millet partisi cumhuriyetçi köylü partisi derken ckmp ve mhp çıktı...merkez sağcı menderesle milliyetçi bölükbaşı isimleri siyasete Atatürk sayesinde girmiştir...Siyasal İslamcı ve Siyasal Kürtçü hareketler hariç merkez sağ ve milliyetçi partilerin çıkış yeri chp'dir...

zaten chp ilk kurulduğunda ckmp-mhp ayarında kurulduğu için şeyh sait gibi iskilipli atıf hoca gibi Siyasal İslamcı ve Siyasal Kürtçü fikrine sahip kişilerle mücadele etmiştir.yani sezgin tanrıkulu ve mehmet bekaroğlu gibi adamlarla mücadele eden chp'nin bugün sezgin tanrıkulu ve mehmet bekaroğlu gibi adamlara kucak açması yürek yaralayıcı...muhafazakarlara açılacağız diye fetö imamları faik tunayla muhammet çakmakta olduğu gibi bu isimleri monte ettiler...

Adolf hitlerin bir sözü vardır mustafa kemal dehasından sonra ülkeyi bir avuç aptal yönetmeye başladı diye işte bu söz şuanki chp gerçeğini karşılıyor

chp artık kuruluş çizgisinden çıkmıştır
altı ok anlamını yitirmiştir
Ne milliyetçiği ne devletçiliği ne de halkçılığı karşılar durumda şuan ki yaptıkları

her şeye muhalafet ülkenin başarısına gözünü dikmiş bi chp var ortalıkta
bazen yanlışlıkla da olsa doğruları söyleselerde bozuk saat misali

Selçuk Bayraktar'a sosyetik damat diye sallamasının altında ise CHP'nin içindeki hdp lobisinin patronu sezgin tanrıkulunun uykularını kaçırtan Bayraktar'ın ürettiği SİHA'lar yattığını düşünüyorum.

Sonuçta o SİHA'lar teröristlerin kafasına kafasına vuruyor..

esasen chp ilk kurulduğunda ckmp-mhp ayarında kurulduğu için şeyh sait gibi iskilipli atıf hoca gibi Siyasal İslamcı ve Siyasal Kürtçü fikrine sahip kişilerle mücadele etmiştir. şeyh sait gibi iskilipli atıf hoca gibi Siyasal İslamcı ve Siyasal Kürtçü fikrine sahip kişilerin inine girilmiştir.lakin bugün fetö ve pkk medyaları karartılırken stv'nin imc'nin zaman gazetesi'nin özgür gündem gazetesi'nin kapatılmasına karşı en kuvvetli ses chp'den çıktı Mustafa Kemal Paşa'nın mücadele ettiği bugünkü fetö ve pkk zihniyetli vatan hainleri korunup kollanıyor...

Atatürk'ün izinden gerçekten yürüseydik stv'nin imc'nin zaman gazetesi'nin özgür gündem gazetesi'nin bu ülkede özgürce yayın yapma durumu olmazdı...Sayın Erdoğan geç de olsa bugün fetö ve pkk medyalarının inine girdi ve hepsinin hayatını zindana çevirdi ve maalesef gereken destek verilmedi...Atatürk de olsa Atatürk'ün de aynısını yapacağı fetö ve pkk kulübelerinin mağaralarının dershanelerinin inine geç de olsa Erdoğan'ın girmesi güzel bir gelişme...

faik tunay muhammet çakmak sezgin tanrıkulu mehmet bekaroğlu hüseyin aygün gibi ulus devletini düşman belleyen Kuvayıinzibatiye kafalılar Atatürk'ün izinden gerçekten yürüyen bir CHP'nin önünden dahi geçemezdi

MuratGezgin61
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 12:50

Evvela edep...

Gerçek ihtiyaç sahiplerine devlet eliyle ve devlet ile organize olarak yardım kuruluşlarıyla yardım yapılıyor. Böylece bir düzen, denge sağlanıyor ve yardım talep edenlerin ihtiyaç durumları araştırılarak yardımların gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaşması sağlanıyor ve suistimaller en aza indiriliyor.

İBB'nin 2 temel sorunu söz konusu:

Devletin organize ettiği bir konuda başına buyruk hareket edip devleti tanımıyor.

2. Olarak da araştırma yapmadan dağıtıyor.

Yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması gerek ve onun için de belediye bu kişilerin ihtiyaç sahibi olup olmadığından emin olmalı.

Yoksa 8 tane arabası olan adam da yardım almaya kalkar...

CHP belediyeler içerisinde devletin organizasyonuyla uyumlu şekilde hareket eden pekçok belediye de bulunmakta. Bu nedenle, sorun belediyenin hangi partide olduğu değil nasıl hareket ettiği...

Asıl sorulması gerekenler şunlar:

Devletten bağımsız hareket edip hayır işinde bile ikilik çıkarmak doğru mu?

Araştırmadan para dağıtmak doğru mu?

Göksel17
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 18:05

Alıntı:
.

İtfaiyecilerin mesleki haklara kavuşturulması, Çorlu tren kazasının araştırılması ve birçok önemli konu akp oylarıyla reddedildi. Bunlarda mı millete zarar verecek şeyler?

Ehtiyar
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 20:39

sayfa 543
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET