Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 365
Sezgin Cengiz

9 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 18:16

Reziller, beceriksizler. Başkanlıklara, Cumhurbaşkanlığına falan talip oluyorlar bir de. Yönetmek sizin neyinize. Herkes kapasitesinin kaldırabileceği işi yapmalı.

Tarıkburnu
9 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:04

Alıntı:
Her şey çok güzel oluyor.
Yapraklar CHP'li Başkanı alkışlıyor...

Sanki İmamoğlu makinisti arayıp treni raydan çıkar dermişcesine konuşuyorsunuz.Bu olaylar her zaman yaşanıyor.Daha geçen Marmarayda YHT geçişi esnasında elektrik kesildi,Tren Raydan çıktı konuşmuyorsunuz?

!yunus!

9 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:09

Alıntı:
Sanki İmamoğlu makinisti arayıp treni raydan çıkar dermişcesine konuşuyorsunuz.Bu olaylar her zaman yaşanıyor.Daha geçen Marmarayda YHT geçişi esnasında elektrik kesildi,Tren Raydan çıktı konuşmuyorsunuz? 

Birinin basina saksi dusse Erdogandan biliyorsunuz ama?

Ben metroya suna bunada bakmam, beni ilgilendiren ekremisin devlet meselelerine burnunu sokmasi,
Mesela neden akdenizde gaz aranmasina karsi?
Neden suriye operasyonlarina karsi?
Neden marjinalleri yaliyor? Teroristlere sahip cikiyor? Kandile bir tek laf edemiyor??
Neden kanali yaptirmam diyor?

mehmetlu
9 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:14

Alıntı:
Bugün Ekrem neye zam yaptı?

Artık diriyi geçti, ölüye sıra geldi.

Alıntı:

İstanbul'da mezarlık ücretlerine zam geldi

İBB'nin 2020 yılı tarifesine göre mezarlık ücretleri 4 bin 500 ile 34 bin lira arasında olacak.

https://m.ensonhaber.com/ic-haber/istanbulda-meza ...-zam-geldi

halit2834
9 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:46

Alıntı:
Ne güzel söylemişsiniz tamam elektriğe zammı akp yaptı diye. Suyun evlere ulaşmasını, arıtmasını vs elektrikle yapıyorlar. Doğal olarak o da zamlanıyor bunun nesini anlamıyorsunuz?
Geçen seneye oranlar herşeye %40 civarında zam geldi. Alım gücümüz sürünüyor siz hala gak guk

Yabancı dilde mi konuşuyorum anlamadim.Sorun indirim yapacagiz bedava verecegiz istanbulluyu rahat ettirecegiz deyip seçilip zam üstüne zam yapmasında.Pardon unutmuşum herşey çok güzel oluyor

habibkadir
9 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:57

Alıntı:
Yabancı dilde mi konuşuyorum anlamadim.Sorun indirim yapacagiz bedava verecegiz istanbulluyu rahat ettirecegiz deyip seçilip zam üstüne zam yapmasında.Pardon unutmuşum herşey çok güzel oluyor

Yorma kendini.
Anlatamazsın daha doğrusu anlamazlar, anlayamazlar, anlamak istemezler.

15 temmuz darbe girişimine karşı tutumu ortada olan bir parti ve adayı İstanbul'da belediye başkanlığı kazandıktan sonra gerisi fasa fiso.

harun82_44
9 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 20:26

Dediğini yapmayan ,sözünü tutmayan çok siyasi ,belediye başkanı gördük ak partidende diğer partilerden de gördük, ama İmamoğlu sürekli dediğinin tam tersini yapıyor sıkıntı bu. Birşeyi yapması ,yapmaması değil sorun ,seçim öncesinde dediğinin tam tersini yapması.

incre
9 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 21:55

Mesajımı niye sildiniz ya? Ne zararı vardı size insanları aydınlatıyorum

Öğrenci akbiline indirim vaadi >> 85 TL'den 40 TL'ye indirildi.
Suya indirim vaadi>> 4,37 TL'den 4.00 TL'ye indirildi.
150 Mahalleye 150 kreş sözü verdi 11 kreşin inşaatı başladı. Şubat - Martta teslim edilecek.
30 bin üniversiteli öğrenciye 3200 TL burs vaadi. Burs sonuçları açıklandı.
https://gencuniversiteli.ibb.istanbul/Sonuc.aspx
https://www.cnnturk.com/ekonomi/ibb-burs-sonuclar ...-yapilacak
Yıllarca ödenmeyen alacaklı müteahhitlere alacakları ödendi.
Bayrampaşa'daki Büyük İstanbul Otogarı İBB yönetimine geçti ve o metruk pis yerler temizlendi artık güvenli.
Daha önce sadece dini bayramlarda yüzde 50 indirimli olan toplu taşıma, resmi bayramlar da dahil edilerek tamamen ücretsiz yapıldı.
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun talimatıyla, yetim, öksüz, engelli ve şehit çocuklarına tek seferde verilen 250 TL'lik yardım 300 TL'ye yükseltildi.
Toplam 6 metro hattında 24 saat metro hizmeti başladı.
0-4 yaş çocuğu olan anneler için adım atıldı
https://www.haberler.com/istanbul-da-0-4-yas-cocu ...35-haberi/

Kör olmayın kör.
Yıllarca en pahalı suyu kullandınız. Geldi ve indirdi.
Yıllarca öğrencilerden daha az para almak varken 85 TL aldınız geldi ve indirdi.
Duran Metro yatırımlarını başlatacağız dedi. Geldi ve başlattı.
Göztepe - Ümraniye
Çekmeköy - Sultanbeyli
Tavşantepe - Tuzla.

Köyleri Mahalle yapan Hükümeti eleştirin, İBB'yi değil.
Enflasyon farkını 2020 yılı için yansıtmak zorunda. Siz zamların temel kaynağını eleştirin, hiçbir şey zamlanmasın İBB'de zam koymasın.
Her şeye %40 zam gelmiş memlekette, suya niye bir daha zam yapmak istiyor diyorsunuz. Her şey düzene girecek, siz de seveceksiniz meraklanmayın :thumbsup:

En son incre tarafından Cmt 14 Arl 2019, 22:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi

harun82_44
9 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 22:05

Incre

Öğrenci ve anneye bedava ulaşım nerde. Servislerde indirim olacak dedi gelir gelmez zam. Taksi ücretlerine birdefada yüzde 25 zam. İstanbul civarı köylere yüzde 400 zam suya . Belediye bünyesinde halk ekmeğin bir çok ürüne zam. 30 bin öğrenciye nasıl burs veriyor bu kanunen CHP nin yargıya tadimasi ile yasaklanmış hangi dünyada yaşıyorsun . Yasak . Geleli çok olmadı hakkını yemeyelim bakalım o büyük vadettigi onlarca projeden hangisini yerine getirecek. Öyle kafasına baret takarak eskiden beri inşaatı devam eden projeleri gezmekle olmaz. 700 aracı sergileyip israf deyip 3000 bin civarı araç ihale yapmakla olmaz . Ağaç doğa deyip heykel görünsün diye önündeki ağaçları kesmekle olmaz . Belediyede adamcilik var deyip adamciligin kralını yapmakla olmaz . Milletten cv isteyip kapı önüne koymakka olmaz . Bırakın bu işleri . Isparki nasıl zarar eder deyip gelir gelmez isparka zam vermekle olmaz . Herşey güzel olacak..demekle olmaz..

OkanY
9 ay önce - Pzr 15 Arl 2019, 00:38

Kamu bankaları borç vermediğinden dolayı yurt dışı bankalara borçlanıyorlar.

Ak Parti yine hata yapıyor. Seçimi tekrarlatma hatasına benziyor bu. Yarın bir gün adam çıkıp kamu bankaları bize gizli ambargo uyguluyor dese ne yapacaksınız?

Bu şekilde devam ederse Chp 5 yıl sonra da İstanbul'u yine alır.

sayfa 365
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET