Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 363
Yakup

1 ay önce - Prş 12 Arl 2019, 12:10

Alıntı:

Trafik her yerde berbat, en azından Göztepe'de metro var.

Yapraklar bizi alkışlıyor!

tırsoy
1 ay önce - Prş 12 Arl 2019, 12:12

en azından ortada bir ihale var.direk demirörene verdikleri gibi vermiyorlar.
sanki ülkede herşey hak edene veriliyor.al akparti belediyelerini vur chpye hepsi aynı.

harun82_44
1 ay önce - Prş 12 Arl 2019, 12:15

Tirsoy lefontenden masallar bırak demogojiyi .imamoglu Ne dediyse hepsinin tersini yapıyor sağolsun.

tırsoy
1 ay önce - Prş 12 Arl 2019, 12:30

imam falan tanımam ben,her iki tarafta aynı diyorum.sizin gibi yapılan yanlışlarada doğru demiyorum.akpartinin ihaleleri çokmu dürüst,veya chp kalesi izmir.gel bursayada göstereyim sana bursanın son halini 17 yıldır akpartide.anca birbirimizi yer dururuz.onlarda yandaşlarda parseli götürür.yine senin benim cebimize yüklenirler.

harun82_44
1 ay önce - Prş 12 Arl 2019, 14:43

Tirsoy yanlışlar vardır ben kimse on numara demiyorum. Herkesi eleginden geçirir iyi olanı desteklersin. Yanlışlar vardı fakat bir çalışma vardı ,adamcilik olsada her zihniyetten insan belediye bünyesinde calisabiliyordu. Şimdi gitsin bir ak partili veya MHP li ise gitsin bakalım İBB de . Söz verirsin yapmassin ,ama İmamoğlu ne dediyse tam tersini yapıyor . Daha katı adamcilik var tamamen benden olacak .vs vs. Yağmurdan kaçan doluya tutuldu. Olay bu. o kadar kötü ,vizyonsuz ,kalitesiz aşırı adamciligi fasistlik seviyesinde yapılan dönemler gördük . O kadar gerici zihniyetler yönetti ki yol ,kaldırım yapamayan dönem gördük.inanci yüzünden belediye kapikarina alin nmayanlari . Ak Parti'nin ulkede kredisi çok olay bu.

Kenanwow
1 ay önce - Prş 12 Arl 2019, 17:43

Alıntı:
Çok sert Melen tepkisi: Beceremiyorlarsa Erdoğan'dan yardım istesinler

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul'daki su tartışmaları ile ilgili “Bugün İstanbul barajlarının doluluk oranı %36 ve Melen’den şehre su iletiliyor. Buna rağmen kimsenin İstanbul’u susuz bırakmaya hakkı yoktur. Beceremiyorlarsa Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım isteyebilirler" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı:

http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/2924243-c ...istesinler

Cemoli D18
1 ay önce - Prş 12 Arl 2019, 17:56

Anadolu yakası e5in orta yerinde göztepedeki çalışma bu kadar uzun sürmesi normal mi?

Ustura Faysal
1 ay önce - Prş 12 Arl 2019, 23:34

Her şey çok zamlı olmaya devam ediyor. Yürü be Ekrem Başkan kim tutar seni. Bu sefer de kaynak yine kendi taraflarından.

Ayrıntılar.:

- Büyük İstanbul Otogarı’nda taksicilerin aylık abonman ücreti 500 liradan 600 liraya çıkarıldı.

- 1. Bölge olarak belirlenen ilçelerde kapalı otopark ücretleri 0-1 saat için 11 liradan 12.5 liraya, 2. Bölgede 8 liradan 9 liraya, açık otoparklarda 1 bölgede saat ücretleri 8 liradan 9 liraya 2. bölgede 11 liradan 13 liraya, yol kenarı otoparkları 1 bölgede 12 liradan 14 liraya, 2. Bölgede 8 liradan 9 liraya çıkarıldı.

- Hal giriş fiyatlarında ise TIR’lar için 1 saatlik 14 lira olan ücret 16 liraya, otomobiller 8 liradan 9 liraya, kamyon ve otobüsler için ise 10 liradan 11,5 liraya çıkarıldı.

- Kayışdağı Darülaceze Tesisleri’nde ise en düşük aylık bakım ücreti 925 liradan bin 20 liraya çıkarıldı.

Her şey çok güzel olacaktı, her şey çok zamlı olmaya başladı.

Nasıl, memnun muyuz beyler.

halili1984

1 ay önce - Cum 13 Arl 2019, 08:12
yapraklarım bana yeter

https://www.ensonhaber.com/ibb-hizmetlerine-yeni- ...amlar.html

osman akar
1 ay önce - Cum 13 Arl 2019, 22:33

sayfa 363
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET