Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 346
kemalviyana
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 01:35

ekrem imamoglu cok kurnaz bir adam, millet istanbula hizmet etsin diye secti bu adam ilkin tatil fasilindaydi sonra depremde beni cagirmadi modundaydi, simdide universitilere yardim edecegim diyor.. kendi partisi anayasa mahkemesine gitmisti. bir sekide bu adam yine magdurum edebiyati yapacak.. Türkiye'de hic bir siyasetci imamoglunun eline su dokemez magduriyet konusunda.. Adam bi sekilde kendini hakli cikariyor

Cemoli D18
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 08:11

Seçim vaadi neydi?
75 bin öğrenciye aylık 400 TL burs
8 ay boyunca bunu vereceğiz diyordu.

Şimdi ne diyor? 30 bin öğrenciye burs, eğitim desteği...

Ugi Öz

7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 08:30

Ali clarkkent
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 10:04

İmamoğlu cemevlerine borçlu olduğumuzu söyledi

"Kamu, bütün ibadethanelere eşit davranmalıdır" diyen Ekrem İmamoğlu, "Cemevleri bizim ibadethanelerimizdir, nokta" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bakırköy Belediyesi ziyaretinden sonra, inşaatı biten ve hizmete giren Bakırköy Kültür Merkezi ve Cemevi’ne geçti.

İmamoğlu, burada yaptığı konuşmada kamunun, Alevi vatandaşlara borçlu olduğunu ve borcunu ödemek zorunda olduğunu söyledi.

Haberin devamı: https://www.ensonhaber.com/imamoglu-cemevlerine-b ...yledi.html

Şimdi ben de Ekrem İmamoğlu'na soruyorum. Cemevleri hangi dinin ibadethanesi. Aleviler müslümanız diyor ise camilere, mescidlere gelmeleri gerekir. Hristiyan iseler kiliselere gitmeleri gerekir.

İmamoğlu'ndan ve bu açıklamayı destekleyen kişilerden bunun cevabını bekliyoruz. Cemevleri hangi dinin ibadethanesi.

Ha unutmadan. İstanbul Bahçelievler'de İlkyuva'da Alevi vatandaşlarımızın camisi var. İbadet için o camiye gidiyorlar.

osman akar
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 14:04

Cemevleri deyince aklıma geldi bir kaç gündür yazacaktım şimdi denk geldi.
Üsküdar'da 60 yıldır ismi KAPIAĞASI olan durak Karacaahmet Cemevi olarak değişmiş....

harun82_44
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 14:08

Yarın mahkeme kararı ile yasaklanmış olayı kalkıp hükümet verdirmiyor demesin komplo çok .eekrem başta ise her komplo ihtimaldir .CHP iş yapmaz o iç kinleri ve takıntıları basit kutlama ,konser ,işin,gösteriş ideoloji ile ilgili iki süsleme oooo çalışıyor destek. Modernlik ve ilericilik anlayışı dünyadan bir garip anlayış .

osman akar
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 14:14

Sevgili Harun olacaği o zaten adamın işi gücü show yarın aynen onu söyleyecek. Temel atmama töreni yapar ,yapraklar beni alkışlanıyor der takdir edilir inanki
Hükümet bize izin vermedi diye Show yapınca ona oy veren SİVRİ AKILLILAR yine onu delice alkışlar...

Tarıkburnu
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 14:41

Alıntı:
Üsküdar'da 60 yıldır ismi KAPIAĞASI olan durak Karacaahmet Cemevi olarak değişmiş....

Ee ne var bunda? Zaten bir önceki durağın adı Karacaahmet.Bölgeyi Tarif eden bir durak ismi daha mantıklı olmuş

osman akar
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 16:37

Alıntı:
Ee ne var bunda? Zaten bir önceki durağın adı Karacaahmet.Bölgeyi Tarif eden bir durak ismi daha mantıklı olmuş

İllaki KARACAAHMET ile ilgili bir isim verilecekse o zaman aynı yerde cemevinin 10 metre yakının da 1795 tarihli KARACA AHMET CAMİSİ var. Onun ismi verilseydi. 25 yıllık bir yerin adı yerine 225 yıllık bir yerin adı verilsin. Kaldı ki orayı herkes KAĞIAĞASI olarak biliyor.

Bakın ne güzel demişsiniz bir önceki durak KARACA AHMET. Oranın ismi kendi ORİJİNAL hali ile kalsa olmaz mıydı ?

mahmut11
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 16:52

Alevî açılımı yaptı işte

sayfa 346
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET