Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
8Selcuk
1 yıl önce - Pzr 23 Hzr 2019, 21:15

Hayırlı olsun, başarılar diyorum. Her şey daha güzel olur umarım.

Beratk
1 yıl önce - Pzr 23 Hzr 2019, 21:16

Bazılarında anlama kıtlığı var tablonun chp lilerce götürüldüğü defalarca tv dahil görüntüleri oynatıldı binali bey dahil ibb tarafından bu herifin sözü yalanlandı. Ama size yalan sorun değil alın belanızı bulun daha ne diyelim pkk lılarla fetocularla şbirliğinde kazandığını hepinizde biliyorsunuz mert olun mert. Ama böyle başa böyle tarak yalancının destekçisinden mertlik beklemekte vakit kaybı.

Feminist_gs
1 yıl önce - Pzr 23 Hzr 2019, 21:22

Önce Istanbul sonra tüm Türkiye için hayırlı uğurlu olsun. 👏🏻

cabir subaşı
1 yıl önce - Pzr 23 Hzr 2019, 21:32

Kemal bey tvde konusuyor diyorki herkesi kucaklayacaz once boluda chp li belediye baskaninin akpli diye isten attigi personeline sahip cik hani hicbir isci atilmayacak isci kiyimi olmayacakti isci cikartan karsisinde beni bulur diyordun laf ola beri gele lafla peynir gemisi yurumuyor kemal efendi

Hknr19
1 yıl önce - Pzr 23 Hzr 2019, 21:47

Gelen gideni aratır. Şimdi İstanbul düşünsün sonunu.

Ynstrn
1 yıl önce - Pzr 23 Hzr 2019, 23:56
Biraz mizah :)

Uğur1
1 yıl önce - Cum 28 Hzr 2019, 09:18

Nasıl kazandı sorusuna farklı bir bakış açısı...

Bugün Ekrem bey'in 5,5 milyon İnstagram, 3 milyon Twitter takipçisi var.

Kendi ekibine ve yanında en sık görünen isimlere bakın hepsi X kuşağı çocukları. Ekrem bey de bir X kuşağı.

Peki rakipleri? Tamamen "Bebek Bombardımanı" kuşaklarından oluşuyor.

Anketlerde Ekrem bey'in Y kuşağından %65 e varan bir oy alması bu kitleyi nasıl kullandığının çok önemli bir göstergesi.

Bu aslında ana akım medyanın, sosyal medya karşısında da bir yenilgisi.

Bence İstanbul seçimleri gidişatın, söylemlerin evrileceği konusunda çok önemli bir işaret. Çok önemli bir deney. Önümüzdeki 20 yılda Türkiye'yi Y ve Z kuşakları ana belirleyici etken olacak gibi görünüyor.

Siyasette günümüzde etkin olan BB kuşaklarına ve onların ideolojik duvarlarına yavaşça elveda demeye başlıyoruz.

Yakup

1 yıl önce - Cum 28 Hzr 2019, 09:22

Alıntı:

Bugün Ekrem bey'in 5,5 milyon İnstagram, 3 milyon Twitter takipçisi var.

Bu da benim arkadasimin insta hesabindan...

Kendi kendime düsündüm, “Allah Allah, arkadasim bu kadar takipciyi nasil toplamis diye, listesine girdim, ortaya cikti..

EMRE SAĞIR
1 yıl önce - Cum 28 Hzr 2019, 09:42

istanbulumuza hayırlı ve uğurlu olsun! HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLDU.

En son EMRE SAĞIR tarafından Cum 28 Hzr 2019, 09:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Murat_1003
1 yıl önce - Cum 28 Hzr 2019, 09:42

Ekrem imamoglu mazbatasini aldıktan sonra yaptığı konuşmada halka ne demeye çalıştı kimse anlamadı.konuşmanın ozeti ise ;ben buraya niye çıktım, neden çıktım. Izahate gerek yok gördünüz yürüdüm ve çıktım oldu

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET