Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 234
Sezgin Cengiz

3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 02:15

Alıntı:
Eko Başkan israfçılara yine tokadı attı.

Büyük haber. Akpnin 18 yıllık iktidarlığında bu kadar büyük hizmet göremedik ki gururla çıkıp övünelim. Eİ yeni şafağın bu otoparkı ücretsiz kullanımını keserek düz kuru asfaltın akıl almaz giderlerinden tasarruf edilecek. Eko Başkan vizyoner adam. Seçmeni de gururlu.

AnL_95
3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 02:43

Belediyeye bağlı bir kurum olmayan yeni şafak gazetesine arazi tahsis edilmiş olmasının yanlışlığını bir tarafa bıraktım özel bir kurum için tahsis edilmiş deyim yerindeyse atıl bir araziyi belediye bünyesindeki bir kurumda çalışır ve iş yapar hale getirmenin nesi kötü anlamadım ? Hdpye ziyarete yada bodruma gitmek yerine böyle şeyler yapsa keşke.

Gideri olmayan ancak bir geliri de olmayan kuru asfalttan gelir almak önüne gelen her şeye saçma sapan fahiş vergiler (ötv, öiv vb.) koymaktan daha mantıklı ve akıllıca...

En son AnL_95 tarafından Pzr 22 Eyl 2019, 02:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Sezgin Cengiz

3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 02:51

Kötü değil, abartı övgü.
İsraf değil, kazanım.

Bazı aklıevveller kendilerini ifade ederken doğru kelimeleri seçmesini öğrenmeli. Çıkışım buna.

AnL_95
3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 02:53

O konuda bir şey diyemem haklısınız. Överken bile abartılı olmamak lazım.

Sezgin Cengiz

3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 02:57

İstanbula en az akp belediyeciliği kadar hizmetleriyle damgasını vursun da överken bile abartılı olmanın mahsuru olmaz.

Furkan 1453
3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 06:38
Popülizm

Kanserden vefat eden gencin ağlayan annesi babası ile fotoğraf çekip internette paylaşmış. Az önce gördüm. Pes artık.

FatihCEM
3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 16:37

utanmasalar ne var özel şirkete kamu arazisinin peşkeş çekilmesine ne var bunda diyecekler.

milletvekili şoförlerine para ödenmesi,
Ulaşım aş'nin birilerini abd'ye burslu okumaya göndermesi
ibb'de görevli gözüken gazete yazarları...
Bazı yazarların web sitelerine milyarlarca liralık reklam
TRT yapımlarına milyonlarca lira ödeme
iki seçim arası iade edilen araçlar
kilometrede depolarca yakıt yakan araçlar

Daha neler neler... İBB resmen denetlenmediği ve hiç bir zaman kaybedileceği düşünülmediği için kara deliğe dönüşmüş.

Murat_1003
3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 19:03

İstanbulun gobegini, taksime kadar basta doğan medyası olmak üzere gayri milli medyaya peşkeş çekenler,boş araziyi sırf araç park ediyorlar diye müsade etmemeyi ovunulecek birsey gibi görüyorlar.belediyeye ait olan yeri geri aldım der alirsin o basari degildirki asıl zor olan zamanında Otel ruhsatlari verip tapusunu uzerine yaptiginiz kişilerden oraları geri alabilmek.şu eskiden 3kurusa milyonlarca dolarlık yerleri verdiğiniz dostlarinizdan oralarida umarım geri gelir.akp sizin gibi yerleri millete peşkeş çekmemis park yeri olarak kullanın demiş. Nede olsa otopark sorununu çözmek belediyenin görevlerinden birisi ama sizinkiler ne yaptı istanbulun en değerli yerlerini büyük ailelere isteyerek bilincli peşkeş çektiler

Ugi Öz

3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 19:03

Alıntı:
Daha neler neler... İBB resmen denetlenmediği ve hiç bir zaman kaybedileceği düşünülmediği için kara deliğe dönüşmüş.

Bi anda CHP‘li Elif Dogan‘i hatirlatti, hani su 2 milyonluk telefon faturasini meclise ödeten ve su sizin palyanco Eko baskaniniz israf diyip kendisi 997 yeni araci 2.5 katina kiralayip milleti enayi yerine koyan, simdi ne kara delikler dönüscek zamanla görecez. Yenikapi‘daki araclar bile fos cikti CHP‘lilerin hayatlari yalan

Murat_1003
3 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 06:55

Chp yönetimi gerçekten secmenini adeta bir koyun gibi guduyor.hiçbir istanbula faydali icraate imza atmadan sadece gaz alıcı işlerle gününü gün ediyor.o kadar zamlar yaptı peşine bir derneklere giden parayi kestik dedi giklari cikmadi aksine nasilda calisiyor dediler.istanbulda sel varken tatile devam etti,pkk li belediyelere dolaylı olarak pkk ya destek için bizzat bölgeye gitti,araç israfı var deyip Ekstradan araç kiraladı peşine gaz alıcı bir gazetenin otopark olarak kullandığı belediye arazisini kullanma dedi diye yine seçmeni kendisini Mega başkan olarak alkisa başladı. Gerçekten eskiler chp seçmeni için birseyler anlatırken abartiyorlar sanardim megersem eksik soylemisler.ilginç bir kafa yapısı taşıyorlar.akp düşsün yeterki ülkede batsin raziyiz düşüncesi tasidiklarini biliyordum ama son zamanlardaki durumlari bambaska seviyelerde

sayfa 234
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET