Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 221
akin87
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 01:10

Bu kontra komik olmuş.
3 başağı bir başakla değişmişler. Vah vah.

FatihCEM
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 01:15

yaşın yetmez. eskiden komple o logo kullanılırdı.

önery

1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 12:10

Imamoğlu

Benim 20 yıldır nasıl bir tatil anlayışım olduğu belli. 20 yıldır aynı şekilde tatil yapıyorum. Değişen bir şey yok.

Siz makam sonrası tatil anlayışı değişenlere bakın

Tarzından konuşmuş...

harun82_44
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 12:13

İmamoğlu günde üç defa Erdoğan'a ak Parti'ye laf et kitle zamları .. iyi yöntem . Aydın ve ilerici çocuklar ..iyimiss.750 araç sovu 997 araç kirala hemde 2.5 katı fiyata hemde kısa dönem üç aylığına . İyimis . Hepsi aydın çocuklar. Aydınlatıyor İmamoğlu .

seymen61
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 12:16

Alıntı:
Benim 20 yıldır nasıl bir tatil anlayışım olduğu belli. 20 yıldır aynı şekilde tatil yapıyorum. Değişen bir şey yok.

şezlong Ekrem. tatil anlayışını değiştirmek zorundasın. seni 16 milyon İstanbulun başına koydular. sen artık o eski sen değilsin. sana artık tatil yok. senin görevin İstanbulu en iyi şekilde yönetmek. gerekirse gece bile yatmayacak ve İstanbulun rahatı için çalışacaksın. tatil günleri çok geride kaldı. seçilip de 3 ay içinde 3 tatil yapmak. yok öyle. senin yerin hep İstanbul belediye binası.

Musa Ardıç

1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 12:33

Alıntı:
şezlong Ekrem. tatil anlayışını değiştirmek zorundasın. seni 16 milyon İstanbulun başına koydular. sen artık o eski sen değilsin. sana artık tatil yok. senin görevin İstanbulu en iyi şekilde yönetmek. gerekirse gece bile yatmayacak ve İstanbulun rahatı için çalışacaksın. tatil günleri çok geride kaldı. seçilip de 3 ay içinde 3 tatil yapmak. yok öyle. senin yerin hep İstanbul belediye binası.

Başkanlıga seçilir seçilmez tatil için acele etmemesi gerekirdi kabul.
Peki, söylediklerinizden yola çıkarsak, digerlerinin tatili dahi düşünmemesi gerekirken, tatillerindeki degişiklige ne diyorsunuz.?

Batur

1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 12:34

Alıntı:
Imamoğlu

Siz makam sonrası tatil anlayışı değişenlere bakın

Tarzından konuşmuş...

Mazbatayı almaya çalışırken “İstanbul’un kaybedecek bir dakikası bile yok” demiyor muydu?

Adamın bu kadar kısa sürede bu kadar tatil yapması anormal bir durum ama saftirik chplilerin adamdan başka beklentileri olduğu için bütün saçmalıklarını normal görüyorlar.

Duha06
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 12:51

Murat_1003
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 13:46

(+)

Chp den beklenilen projeler bu tarzda olacaktır. İmamoglunun birseyler yapabilme kapasitesi olsa önceki belediyede yapar bizlerde taktir ederdik.dereyi bile gecememis adamdan okyanusu aşmasini beklemek hayal perestlik.kimseye kaldirabileceginden fazla yük yuklememek lazim ama gelde chp li seçmene bunu izah et

eslemela52
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 14:14

Alıntı:

(+)

Özelleştire özelleştire bitiremediğiniz kamu fabrikaların temelleri Abdülhamit döneminde atılmıştı zaten.

sayfa 221
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET