Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 217
Ülkücü Teoman
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 01:33

Alıntı:
Alıntı:
Hatta dp, türkiyede en çok üyesi olan 4. Parti, 455 bin üyesi var

Evet en çok üyesi olan 4.cü parti.
Ama en çok oy alan partiler sırasında ilk 6'da bile görünmüyor. Kendi üyeleri bile oy vermiyor, Soylu Süleyman başka partiye geçmiş ne ki

DP eğer %10 barajı olmasa daha çok oy alır.
Üyelerinin çoğu barajı geçemeyeceklerini bildikleri için başka partilere yöneliyor

2002 seçiminde adı dyp iken %9,56 ile az farkla barajın altında kaldığında ve ardından 2007 seçiminde %5,41 oy aldığında baraj sistemi yüzünden insanlar umutsuzluğa düştü.
Bu süreçlerde soylu dyp/dpnin en önde gelen siyasetçisiydi, zaten daha sonra genel başkanı oldu ama partiyi toparlayamadı ve makam/mevki ihtiyacını akp giderdi

Fakat bu önemli değil, sonuç olarak soylu milli görüş kökenli biri değil dyp/dp geleneğinden biri. O yüzden akpnin geleceği noktasında pekte umarlı olduğunu sanmıyorum.

OkanY
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 01:36

Boş işlerle uğraşıyorsun Teoman.

Yok DP onu almış da yok bunu almış da.

DP mi kaldı ortada?

mahmut11
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 01:43

geçtiğimiz seçimde ittifakla girdi ama kendi partisinin fotoğrafı bile yoktu. iyi partide seçilecek yerden gösterdiler.

Cengiz.
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 07:25

https://www.shutterstock.com/tr/image-vector/mode ...1017305425

Logoyu da çalmışlar...

Murat_1003
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 08:41

Seçimden önce ekranlar karşısında yasin okuyarak ben dinci bir kisiligim imajı çizen imamoglu köprüyü geçince ibb'nin camili logosundan rahatsız olup değiştiriyor. İşte bu daha chp zihniyetinin en masum hali.ezanı değiştirmeye kadar giderler.birdaha oy verirken iyi düşünün

eslemela52
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 09:11

Şu logo muhabbetini yersiz büyüttünüz. Yıllarca yerli yersiz konularda muhalefet yapan Chp seçmeninin yaptığı hataya şimdi siz düşüyorsunuz. Değişen altı üstü bir belediyeye ait youtube kanalının logosu. Eskisi de amatörceydi, yenisi de öyle. Yok lgbti'ymiş, yok cami düşmanlığıymış. Saçmasapan argümanlar.

Ayrıca kaldırıldığını söylediğiniz logonun rögar kapakları üzerinde de kullanıldığını hatırlatmak isterim.

Alıntı:
Ak parti yapmış bir logo ama sen camiyi kaldırıp o logoyu koyarsan mesaj farklıdır.

İstanbul Halk Ekmeğin eski logosunda da camili ibb logosu vardı, ama yeni logoda kaldırıldı. Bunu da mı cami düşmanlığına yoralım?

Yakup

1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 09:26

Alıntı:

Logoyu da çalmışlar...

Simdi de mahkemelik olurlar…. Patent hakkini caldiklari icin…

Ülkücü Teoman
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 09:46

Alıntı:
Boş işlerle uğraşıyorsun Teoman.
Yok DP onu almış da yok bunu almış da.
DP mi kaldı ortada?

Ben Bi arkadaşa cevaben yazmak zorunda kaldım, yoksa ilk dediğim şeyler farklıydı, konuyu saptırdılar.
Konu kayyum la ilgiliydi

Ben şunu demiştim;
Alıntı:
Kayyum atanmasına en çok imamoğlu sevinir.
Normalde cb seçimini kazanması için 4 yıl boyunca muazzam bir belediyecilik yapması gerekirken, kayyum atansa hiç iş yapmasına gerek kalmaz ve 4 yıl dinlendikten sonra mağduriyetle cb olur.
Belkide soylu kayyum imasında bulunurken imamoğlu içinden "ah keşke" demiştir.
Bazen soylunun akpyi içten yıkmaya çalıştığını düşünüyorum. Zaten kökü dyp/dp geleneğine dayanıyor. O yüzden akpnin geleceğini umursadığını sanmıyorum

Yani soylunun gerçek bir akpli olmadığını milli görüş geleneğinden gelmediğini dyp/dp geleneğinden geldiğini vurgulamak istemiştim. Ama arkadaş konuyu Süleyman soylunun 2008-2009 arası genel başkanlığını yaptığı dp özeline çekti

Duha06
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 09:51

Suleyman soylu reisin yanında kalan 3- 5 kişiden biri gerisini boşver adam gibi adam

mahmut11
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 09:59

Alıntı:

Şu logo muhabbetini yersiz büyüttünüz. Yıllarca yerli yersiz konularda muhalefet yapan Chp seçmeninin yaptığı hataya şimdi siz düşüyorsunuz. Değişen altı üstü bir belediyeye ait youtube kanalının logosu. Eskisi de amatörceydi, yenisi de öyle. Yok lgbti'ymiş, yok cami düşmanlığıymış. Saçmasapan argümanlar.

CHP'nin ruhunu biliriz. Solcuların cirit attığı Ankara başlıklarına bakmak yeterli. Hepsi daha Mansur kazandığı ilk günden belediye logosundaki cami kaldırılsın şeklinde mesajlar atıyorlar. İslam düşmanı zihniyeti bilmiyoruz sanki.

sayfa 217
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET