Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
KeNaN KöR
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 20:20

Gezi vandalizmini aktif destekleyen, 15 Temmuz hain darbe girişimine direnen halka karşı çıkan, terör örgütleriyle arasına mesafe koyamayan Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi büyük bir talihsizliktir.

Umarım İstanbul'a fazla tahribat vermeden görev süresi biter...

Neslihan D55
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 20:22

Görüyorum ki kaç yıldır siyaset adına bir şey bilmeyen insanlar bir anda mutluluk naraları atar olmuşlar . Hayırlısı olsun İstanbul için, lakin siyasete bir anda atılmış insanlar hiç güzel görünmüyorsunuz bilginize

habibkadir
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 20:27

Alıntı:
Biz siyaset uğruna nasıl çirkinleşilir onu görmüşüz o yüzden herkes işine bakacak

siyaset 1960 da Menderes'i astıranların yaptığı kadar çirkinleşmez.

Mendesin idamını kutlayanlar ve bugün hala aynı zihniyettekiler kadar kimse çirkinleşmez.

Halkın seçtiği lideri astılar.
Var mı ötesi?

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 20:28

İstanbul için hayırlısı olsun..
Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyorum..

UĞURÖZ
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 20:32

İlce secimi olsa Cumhuriyet Halk Partisi meclis çoğunluğunu elde edecekti.
Ekrem imamoğlu'nu 2023'de Cumhurbaşkanı Adayı olarak gorecegimizi umuyorum..
4 sene sonra buraları tekrar okuyacağız ve kendisini o makamda göreceğiz Allah izin verirse..

Emir_
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 20:36

Ekrem başkan İstanbul'umuza hayırlı uğurlu olsun. Umarım her şey daha da çok güzel olacak. Umarım İstanbul'a Kadir Topbaş'ın yaptıklarından daha büyük ve güzel projeler yapar.

salihhr
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 20:46

İmamoğlu'nun odasına astığı tablo kaldırılmıştı. Geri gelecek anlaşılan

2 kişi bilgiler yanlış diye eksi puan vermiş alın size kaynak

Alıntı:
https://www.haberler.com/ibb-den-ekrem-imamoglu-nun-ataturk-tablosu-12032580-haberi/

İBB'den Ekrem İmamoğlu'nun Atatürk Tablosu Çıkartıldı
İstanbul'da seçimin yenilenmesi kararından sonra İBB'de bulunan Başkanlık odasındaki eşyalar çıkartıldı. Onların arasında İmamoğlu'nun astırdığı Atatürk tablosu da bulunuyor.

Eray3424
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 21:10

Bana göre Reis Piri Reistir.

özercan23
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 21:12

Gećte olsa hak yerini buldu. Ve Sayin Ekrem Imamoglu gaspedilen baskanligini tekrar millet tokadiyl aldi. Hayirli olsun. Troller aglayin.

Ersin_35
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 21:13

Kk konuşuyor ve neler saçmalıyor. Bu olay demokrasi yürüyüşü ile başlamış. Ve cumhuriyetimiz demokrasi ile taçlanmış. Sanki daha önce demokrasi yoktu. Bu adam yerel seçimler öncesi konuşsaydı böyle chp li adaylar alırdı 3 'ün birini

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET