Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1344
Ferhat1010
1 ay önce - Prş 04 Ağu 2022, 23:11

Alıntı:
AKP’li Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’den Istavroz Atık Su Tüneli açılışında Ekrem İmamoğlu’na teşekkür: “Bu sorunu gideren kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum.”

Hilmi Türkmen böyle bir konuşma yapmış az önce gördüm AKP'liler Hilmi Türkmen'in istifa etmesini istiyorlar CHP'liler ise Hilmi Türkmen'i takdir etmişler.

emrenmert

1 ay önce - Pzr 07 Ağu 2022, 14:23

İBB, Ardahan'a yeni otogar yaptırmış. Bana biraz tuhaf geldi.

ahmetsever
1 ay önce - Pzr 07 Ağu 2022, 14:31

Alıntı:
Bu haber doğru mu bilemem, şayet doğruysa, Çam Sakura hastanesi bağlantı yolunu kaynak yetersizliğini gerekçe göstererek yapmayan yapmayan/yapamayan belediye yönetimine Ardahan'a otogar yaptıracak kaynağı nereden buldun? Ardahan otogarı, İBB'nin sorumluluk alanında mı? ....... gibi soruları sormak lazım...

Ali Eren Seli
1 ay önce - Pzr 07 Ağu 2022, 14:35

Alıntı:

Ardahan otogarı, İBB'nin sorumluluk alanında mı? ....... gibi soruları sormak lazım...

kemal kılıçdaroğlu her seferinde ekrem imamoğlu'na cb adayı olmayacaksın mealinde mesaj verdikçe ekrem imamoğlu hep tersini yaptı ve yapıyor

ekrem imamoğlu da pes etmiyor cb adaylığı için

osman akar
1 ay önce - Pzr 07 Ağu 2022, 15:48

Alıntı:

Bayram öncesi bir Haber programında Bir konuşmacı Ekrem İmamoğlu'nun sadece İstanbul dışındaki CHP'li Belediyelere En az Bir Milyardan fazla yardım ettiğini, Yakınlarında ki bir yetkilinin Niye bu belediyelere yardım ediyoruz diye sorduğu zaman İmamoğlu'nun da :

Bunlar yarın öbür gün hepsi bizden yana olacaklar. Biz boşuna mı yardım ediyoruz ? Dediğini anlattı. Sanırım bu Ardahan otogarı da bu yardımın sonucu. Tabi bu miktar Bilinen ve CHP'li belediyelere yapılan yardım. Kim bilir HDP'li belediyelere ne kadar yardım yapılmıştır.

mehmet GZL
1 ay önce - Pzr 07 Ağu 2022, 15:55

Uzun zamandır tatil yapmayan başkana sezon bitmeden bir tatil yakışır ... Sıkıntı yapma başkan 2 3 konuşurlar sonra yine kral sensin ... Yap tatilini sezon bitmeden ...dinle sözümü sonra keşke tatil yapsaydım dersin

Burç

1 ay önce - Pzr 07 Ağu 2022, 16:11

Alıntı:

Ekrem iyice saçmalamaya başladı. Ardahan'dan oy toplayacağını zannediyor herhalde. İstanbul nüfus 16 milyon, Ardahan 98 bin, bütün oyları toplasan ne yazar? İstanbul halkına hizmet etsen daha mantıklı değil mi? Sonra belediyede para kalmadı diye gidip yurtdışından borç para dileniyorsun.

osman akar
1 ay önce - Pzr 07 Ağu 2022, 16:13

Alıntı:
Ekrem iyice saçmalamaya başladı. Ardahan'dan oy toplayacağını zannediyor herhalde. İstanbul nüfus 16 milyon, Ardahan 98 bin, bütün oyları toplasan ne yazar? İstanbul halkına hizmet etsen daha mantıklı değil mi? Sonra belediyede para kalmadı diye gidip yurtdışından borç para dileniyorsun.

Burç doğru diyorsun da bu sanırım biraz da İstanbul'da yaşayan Ardahan Iğdır'lı insanlara oynanmış gibi sanki.

Yakup

1 ay önce - Pzr 07 Ağu 2022, 17:14

Alıntı:

Hizmete bakin hizmete!

İstanbuldaki hastanesinin yol yapimina para yok diyor, ardahana yeni otogar yapiyor..

_Adem_
1 ay önce - Pzr 07 Ağu 2022, 18:10

Alıntı:
İstanbuldaki hastanesinin yol yapimina para yok diyor, ardahana yeni otogar yapiyor..

Ekrem başkanım yapıyorsa vardır bir bildiği.

Yaprakların alkışladığı adamdan daha mı iyi bileceksiniz siyaseti?

sayfa 1344
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET