Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1343
_Adem_
2 ay önce - Prş 28 Tem 2022, 03:23

İlk günlerde bu adamı İkinci Aatatürk ilan edenler vardı.

Bugünlerde İmamoğlu'nu savunan kimse kalmadı.

Çabuk söndü galiba.

erdem kagan
2 ay önce - Prş 28 Tem 2022, 03:46

ne yapmışta 2.Atatürk olmuş, kaldı ki, önce belediye başkanı olsun. saçmalık.

ironik olacak, tasavvufta; tükürükle gelen osurukla gider diye bir hikaye anlatılır,
tabiki içeriğiyle zerre benzerliği yok ama kurgu modeli açısından olacak bana direkt o hikayeyi yani başlığını hatırlattı

erdall erdall
2 ay önce - Prş 28 Tem 2022, 06:38

Kemal Kılıçdaroğlu bile imamoğlu kadar sallamıyor.

Diyanet işleri başkanı ne yapmış? gülümsemiş bundan dolayı imamoğlunun diyanet işleri başkanı değilmiş.

Su-i zan yada ehvam arasında kaldım bu başkan acaba hangisi? biraz her hareketin kendine mi yapıldığını düşünüyor?

Kaşı gözü oynayan mimikleri olan insanlar vardır başkanın yaninda çalışan böyle biri varsa yandı. Kime yaptın o mimiği banamı yaptın seni işten kovuyorum

Ha buarada siyasi karikatür yasakmış diye sızlanıyordu karikatürist arkadaslar sakın inanıpta imamoğlunun karikatürünü yapmayın gülümsemeye bu kadar takan karikatüre ne yapar düşünmek bile istemiyorum.

levent tmr
1 ay önce - Cum 29 Tem 2022, 14:38

sahilde denizin hemen kenarı, bol plajlı ve yanında da bir dağ olmalı.. teleferikle çıkıp ailesiyle! kayak yapabilmeli, plajda ailesiyle! istediği gibi tatil yapabilmeli ..selin basmadığı depremin olmayacağı bir yer olmalı.. burasının belediye başkanlığını yardımcısıyla mükemmel yapar... biri kayakta biri plajda, zaten doğal afet yok.. 16 milyonun başkanıyım yine diyebilir keyfi olarak..

_Adem_
1 ay önce - Çrş 03 Ağu 2022, 09:49

Rahmetli Kadir Topbaş dönemi için “yazlık-kışlık araçları var” iftirası atan arkadaşların, yemeğe kaç araçla gittiğini görün..

https://twitter.com/MuratAIan/s tatus/1554436026487169024

Kapısını açan adamın kapısını açan bir adam var.

Video kesilmeseydi belki de ilk kapıyı açan adamın kapısını açan birini daha görebilirdik.

Oyster
1 ay önce - Çrş 03 Ağu 2022, 10:41

Alıntı:
Tahminimce 2023 seçimlerinde aday gösterilecek.

Aday değilim diye cevap verdi ama bence kamuoyunu yanıltma hamlesiydi, vucüt dili söylemleri hep adaylığa oynuyor gibi. Bakalım 6 ay sonra bu entry ye dönüp bakarım, doğru mu tahmin etmişim diye.

Eğer aday olursa, karşısında şu anda iktidar cenahından durabilecek birisini düşünemiyorum. Siler geçer.

Kemal Kılıçdaroğlu aday olacak. Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a asla aday yapmaz.

Ferhat1010
1 ay önce - Çrş 03 Ağu 2022, 10:50

Zaten Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş aday olursa İBB veya ABB'nin meclis çoğunluğunun AKP'de olması sebebiyle Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş'ın yerlerine AKP'li birisi gelecek onun için zaten Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş aday olmaz ama Kılıçdaroğlu'nunda şansı düşük.

Oyster
1 ay önce - Çrş 03 Ağu 2022, 11:07

Alıntı:
Zaten Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş aday olursa İBB veya ABB'nin meclis çoğunluğunun AKP'de olması sebebiyle Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş'ın yerlerine AKP'li birisi gelecek onun için zaten Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş aday olmaz ama Kılıçdaroğlu'nunda şansı düşük.

Seçime 1 sene kalacağı için bu çok önemli değil.. Asıl mesele güç.
Kemal Bey'in bu fırsatı kaçırma imkanı yok..
Kumar oynayacak, olursa ne ala. Kazanamaz ise; olağanüstü kongre ile tekrar chp genel başkanı olur.
Milletvekili olamayacak o kesin.

emrenmert

1 ay önce - Prş 04 Ağu 2022, 15:04

31 Mart 2019'dan 31 Aralık 2022'ye kadar İBB'nin gerçekleştirdiği projeler (Mevlüt Uysal'ın son günleri olan 6 Mayıs 2019'a kadar olan dönemi ve Ali Yerlikaya'nın vekalet ettiği 6 Mayıs 2019-27 Haziran 2019 dönemlerini de kattım):

https://app.box.com/s/hshw8b53zpuhibym7b0mlalekj6dn0sm

halil2006

1 ay önce - Prş 04 Ağu 2022, 22:32

Alıntı:
Kemal Kılıçdaroğlu bile imamoğlu kadar sallamıyor.

Diyanet işleri başkanı ne yapmış? gülümsemiş bundan dolayı imamoğlunun diyanet işleri başkanı değilmiş.

Su-i zan yada ehvam arasında kaldım bu başkan acaba hangisi? biraz her hareketin kendine mi yapıldığını düşünüyor?

Fatih Altayli`nin programinda birdenbire durduk yerde, ortada konusu falan yokken, hic sorulmamisken birdenbire "ben Sunniyim, Sunni bir ailenin cocuguyum" diye yumurtlamasi dikkatimi cekti.
Niye boyle bir sey soyleme zorunlulugu hissetti ki durduk yere?

Acaba Kemal bey`in Alevi olmasina bir vurgu mu yapmak istiyor ama direk soylerse tepki alacagi icin dolayli yoldan kendisinin Sunni olmasini belirtme geregi duyuyor bu firildak..... Kafamda deli sorular.

sayfa 1343
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET