Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1321
mehmetlu
1 ay önce - Cmt 11 Hzr 2022, 21:03

Alıntı:

Yunan, adaları silahlandırıp, Batı Trakya'ya asker yığarken, ABD'ye üsler verirken, oradaki Türkleri baskı altına alırken, her gün bir Yunan yetkili İstanbul'u alma tehditleri savururken elbette bunlar karınlarından konuşup ağababalarına selam çakacaklar. Türkiye'yi savaş istiyor diye suçlayan tekfur bozuntuları, biz sadece ve sadece "altına imza attığın uluslararası anlaşmalara uy" diyoruz. Kimseyi tehdit ettiğimiz veya savaş istediğimiz yok. Pontus hayalleri kuracağına çöpleri topla, belediye araçlarına bakım yap. Onu bile becerebildiğin yok.

Hasan Pullu
1 ay önce - Cmt 11 Hzr 2022, 22:08

Alıntı:
İbb dans festivali yapmış. Adam yanımdan böyle geçse, korkar ensesine şaplağı atarım.

o performansı izleyip gülmeyen seyircileri tebrik ederim.

laz uşağı ismail
1 ay önce - Pzr 12 Hzr 2022, 17:36

Eko, topal ördek. Yazık.

Cemoli D18
1 ay önce - Pzr 12 Hzr 2022, 23:43

Dr. Ali Haydar Fırat, az evvel 10 tane inşaatı süren metro hattının Ekrem Bey döneminde projelendirilip, temeli atıldığına dair açıklama yaptı.
Pes doğrusu dedim.

Rahmetli Kadir Topbaş döneminde inanılmaz metro projeleri çizildi ve web sitesi dahi kuruldu. O site üzerinde projeksiyonlar görseller ile desteklenirdi.

Evet, Ak Parti döneminde döviz krizi nedeniyle bazı metro projeleri durduruldu. Bunu biliyor ve inkâr edemeyiz. Ancak o durdurulan hatları da biz çizdik, temel attık gibi yaklaşım da yalancılığın dik alâsıdır.

Gökhan Gök

1 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 14:43

Bu ne yahu. Dogaclama dans festivali, Imamoglunun icraatleri

https://www.youtube.com/shorts/Q3Unn7rP4xU

Kemal Sancak
1 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 16:56

Güle eğlene vapuru, çerçeveyi kırıyorlar. Ne yaptıkları da belli değil. İstanbul belasını buldu.

osman akar
1 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 17:20

Alıntı:
Bu ne yahu. Dogaclama dans festivali, Imamoglunun icraatleri

İnstagramda gördüm Güldüm durdum... Sonra : Acaba Mevlevilerin Sema gösterilerine alternatif mi düşünüyorlar ? Diye bir fikir geldi....

Ahmt_1905
1 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 19:07

Nerde boş iş var bunlarda! Sığırın teki de vapurun tahtasını kırdı, hala oynaya devam ediyor 🤣🤣🤣

laz uşağı ismail
1 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 19:18

2023te genel ile yereli beraber yapıp, kurtaracak bizi ce-ha-pe'den. Yani bu imamoğluna mesaj, cumhurbaşkanı adayı gösterilip, kazanamazsa yeniden ibb başkanı olamasın diye. Erdoğan'ın böyle kral hareketleri var...

ahmetsever
1 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 20:02

Alıntı:
İnstagramda gördüm Güldüm durdum... Sonra : Acaba Mevlevilerin Sema gösterilerine alternatif mi düşünüyorlar ? Diye bir fikir geldi....

Hiç düşünüp kafa yormamak lazım, başkan İstanbul ve İstanbul'lu lar adına düşünüp İstanbul'u muassır medeniyet seviyesinin üzerine çıkartmak için gecesini gündüzüne katarak çalışıyor, icraatlar buluyor, bu da yoğun çalışmanın sonucu bulduğu icraatlardan birisi

sayfa 1321
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET