Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1320
laz uşağı ismail
4 ay önce - Sal 07 Hzr 2022, 22:22

Kaza burunbahçe durağının orada olmuş. O durak paşabahçenin oradaki bir duraktı.

_Adem_
3 ay önce - Çrş 08 Hzr 2022, 19:39

Yapraklar alkışlar ama İngilizler alkışlamaz. İngilizler tecrübeye oynamaya karar vermiş diyorlar.

Alıntı:
İmamoğlu ile balıkçı buluşması
Kılıçdaroğlu ile görüşen Chilcott ise geçtiğimiz kış İstanbul'da yaşanan kar felaketinde, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşmesi ile gündeme gelmişti.

İmamoğlu'nun İstanbul genelinde yaşanan felakette binlerce İstanbullu yollarda mahsurken, Chilcott ile bir balıkçıda buluşması büyük tepkiye neden olmuştu.

Ugi Öz

3 ay önce - Çrş 08 Hzr 2022, 22:52

laz uşağı ismail
3 ay önce - Prş 09 Hzr 2022, 14:22

Sırf oy devşirmek için; 334 bin anne, anne kart kullanıyormuş. Sanki baba dış kapının mandalı, anne kartı çıkartan baba kartıda çıkartır. Adam, milleti düşündüğünden değil; milleti düşünmeden koltuğunu sağlamlaştırma peşinde.

Berkay İncir
3 ay önce - Prş 09 Hzr 2022, 14:32

Ekrem başkanı eleştirdiğim bir nokta ise; Şu İETT'nin otobüs alım konusu. Topu sürekli Sn. Cumhurbaşkanımıza atıyor yok işte imza atmıyor da yok şöyle de yok böyle de... Ya kardeşim ben görmedim bilmiyorum yanında da değildim Sn. Cumhurbaşkanımızın imza atıyor mu atmıyor mu bilemem. Şuraya gelicem; İmza atılsın veya atılmasın 160 tane yeni metrobüs aldın IETT'nin kendi öz bütçesinden. Demek ki alınıyormuş. İşte ben bunu affedemiyorum. Ne var biraz güzel dilli olsak, yapıcı olsak? Ben Ekrem başkanın yerinde olsam Sn. Cumhurbaşkanımızın suyuna giderdim. Efendim böyleyken böyle... Halka hizmet halka hizmettir. İmzayı atmanızı rica ediyoruz Sn. Cumhurbaşkanım. Der ve çıkardım yani ben Ekrem başkanın yerinde olsaydım. Ama bunlar topu sürekli Sn. Cumhurbaşkanımıza atıyorlar, işte otobüs alacaktık da eee imza atılmadı yahu imza atılmadı da öz bütçenden aldın ya 160 tane metrobüsü. Ne var yani 500 belediye otobüsü daha öz bütçenden alsan günaha mı girersin? Bak Konya BB, gitti Man marka model de otobüs aldı, kimse bana iktidarın belediyesi demesin o adamcağız da zor bela aldı ama elini taşın altına soktu. Bir daha söylüyorum ya konya konya gitti de man otobüs aldı diyorum ve Türkiye de ki ilk yeni kasa şehir içi man otobüslerine sahip oldu. Başka da birşey demiyorum. Hadi otobüs almıyorsun, e be kardeşim bari elimizdekilerin bakımını doğru düzgün yapalım, gördüğüm kadarıyla o da yok ve çıldıracağım 2013 model solo bredanın arka kapının olduğu taban bölümü yok mu orası olduğu gibi paslanmış, çürümüş işte ben buna sessiz kalamam çünkü bunu gözlerimle gördüm.

Ahmed Akay

3 ay önce - Cum 10 Hzr 2022, 00:34

Her şey çok güzel olacak .... Hiç soran oldu mu ne zaman olacak?

osman akar
3 ay önce - Cum 10 Hzr 2022, 00:40

Alıntı:
Her şey çok güzel olacak .... Hiç soran oldu mu ne zaman olacak?

Belediye Başkanlığını Bırakınca Her şey çok Güzel olacak....
Gerçi pek ilgilendiği yok ya... Tatil.... Kayak.... Balık yemek...

Kemal Sancak
3 ay önce - Cmt 11 Hzr 2022, 10:37

İbb dans festivali yapmış. Adam yanımdan böyle geçse, korkar ensesine şaplağı atarım.

Hamza Koçak
3 ay önce - Cmt 11 Hzr 2022, 15:12

Bu herifin gerçekten Yunan olduğuna inanmaya başladım.
Yunan DİB Türkiye'yi mavi vatanda tehdit eder gider hemen onu ziyaret eder. Bakü Lefkoşa varken gider Atina'yı ziyaret edip Türkiye'ye sallar. Yunanlar bizi vurmakla tehdit ederken Yunan ağzıyla bize laf sokar. Daha ne kadar rezaletini göreceğiz. Yüzsüzlükte sınır tanımıyorlar.
Bu arada ab(d) beslenmesi fondaş medya'nın twitinin altında bile herkes Ekreme saydırmış. Bir tane destekleyen yok.

Ugi Öz

3 ay önce - Cmt 11 Hzr 2022, 20:39

sayfa 1320
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET