Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1314
canpolatt
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 16:16

Siyasilerin gezip tozmasından mı rahatsızsın yoksa İmamoğlu mu gözüne batıyor sadece?

Devlet bütçesinden değil de kendi parasıyla bir yerlere gitmesinde bir sakınca göremedim ben.

Zira ekonomik sıkıntılardan tut, ülkenin parasını çar çur eden birçok siyasi var.

Onlar için de aynı eleştirileri yapıyor musun? Yaptıysan eğer mesaj linkini paylaşmanı rica ederim.

Aksi takdirde derdinin devlet bütçesi ya da yönetim değil, fanatizmlik yapmak olduğunu ortaya sermiş olursun.

Ustura Faysal
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 16:19

Alıntı:
Devlet bütçesinden değil de kendi parasıyla bir yerlere gitmesinde bir sakınca göremedim ben.

Kendi cebinden gitse bizim için de bir sakıncası olmaz, adam İBB'nin koca otobüsü ile şehir şehir geziyor yahu 😅

canpolatt
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 16:23

Öyleyse parti otobüsüyle ya da ultra lüks makam araçlarıyla şehir şehir gezip israf yapan herkese aynı tepkiyi göstermek gerekir değil mi?

Ustura Faysal
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 16:43

Ona da siz tepki gösteriyorsunuz ya işte.

Bitiyorum bu hallerinize, başkaları yaparken eleştirip kendileri yaparken ama onlar da yapıyor demek değişik bir ruh hali.

Oysa ki şöyle demeniz lazım.

Yahu diğerleri bunu yapıyor diye biz sizi seçtik, siz de aynısını yapıyorsunuz 😅

Oyster
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 16:45

İstanbul'da denk gelen var mı?
En son Rize ve Van'da görülmüş..

canpolatt
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 16:51

Alıntı:
Bitiyorum bu hallerinize, başkaları yaparken eleştirip kendileri yaparken ama onlar da yapıyor demek değişik bir ruh hali.

Oysa ki şöyle demeniz lazım.

Yahu diğerleri bunu yapıyor diye biz sizi seçtik, siz de aynısını yapıyorsunuz

İşte asıl mevzu bu!

Herkes birbirine 'bize diyorsunuz, siz kendinize bakın' diyor ama kimse kendi partisini eleştirmiyor.

CTEA
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 19:53

Adam birde Cumhurbaşkanlığı hayali kuruyor. Istanbuldaki akbili bilmiyor, vanlı esnaf öğretmiş. İstanbul nere van ner

Ekrem İmamoğlu ile Vanlı esnafın 'İETT bileti 15 lira' polemiği https://m.ensonhaber.com/gundem/ekrem-imamoglu-il ...a-polemigi

MeteHan!
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 20:11

%40 zam yaptık diyor halbuki %100 zam oldu
Vanlı esnaf bitirdi ekoyu

Ustura Faysal
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 20:14

Eko yaptığı zamları bile unutup salağa yatmaya çalışmış. Taşa Van'daki adam biliyor bu bilmiyor. O kadar uzak İstanbul'a.

Bir de o kadar şişirdiler bu adamı Cumhurbaşkanlığı için 😅

canpolatt
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 20:15
İMAMOĞLU'NA VAN'DA SEVGİ SELİ

İstanbul'da tüm engel ve iftiralara rağmen 2 defa üst üste seçim kazanarak tarih yazan Ekrem İmamoğlu'na Van'da dahi sevgi izdihamı oluştu.

Ne kadar karalama kampanyası yapıp iftira atsalar adama yarıyor. Bu gidişle cumhurbaşkanı yapacaklar adamı.

Yarın bi gün cumhurbaşkanı olursa hakaret eden herkes yalakalık yapmaya başlayacak. Fıtratlarında var çünkü.

sayfa 1314
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET