Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1313
Mustafa853
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 23:36

Alıntı:
Şimdi ben bunları yazdıktan sonra benden de mi tiksiniyorsun? Eğer biz ortak nokta bulamazsak nasıl birbirimizle geçineceğiz? Konuyu fazla dağıtmamak için sizden cevap beklemiyorum ama yaklaşımınızı uzlaştırıcı görmüyorum.

Ben sizden yada başka bir CHP'liden tiksinmiyorum, nefret etmiyorum.

Ben müslümanım ve müslüman Hakk tarafında yer almalıdır.

Ben bir müslüman olarak size yada bir başkasına beddua etmiyorum, beddua etme hakkım da yok.

Sizin için Allah'tan hidayet diliyorum. Size düşman değilim ancak CHP'nin geçmişini ve bugünkü zihniyetini, müslümanlara yaptığı zulümleri bilerek, Dinim, Devletim ve Milletimin selameti için Allah CHP'ye fırsat vermesin diyorum.

Not : Kafama takılan bir şey var, Tachi ile Ferhat1010 aynı kişi mi?
Ferhat1010'nun mesajını alıntılıyorum, cevap Tachi'den geliyor

Tachi
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 23:47

Alıntı:
Not : Kafama takılan bir şey var, Tachi ile Ferhat1010 aynı kişi mi?
Ferhat1010'nun mesajını alıntılıyorum, cevap Tachi'den geliyor

Yok be ya nerden çıkardın
Bana göre cevap hakkı yarattığın için görüşümü yazdım. Hiçte beklemedim ama beni bu geç saatte güldürdün

Ali clarkkent
1 ay önce - Prş 26 May 2022, 10:27

Sabah-akşam Metrobüs kullanıyorum. 2 haftadır Güzelyurt İstasyonundaki asansörü faaliyete geçiremediler. Bu sayede insanların içindeki yardımlaşma duygusu dışarı çıktı. Bebek arabalı biri geldiğinde hooop hemen bir iki kişi koşturuyor. Bebek arabasını veya buna benzer tek kişinin taşımakta zorlanacağı şeyleri iki, üç kişi birlikte taşıyor.

Canım Ekrem'im. İnsanların yardımlaşma duygusunu artırdı.

Diyorlar ki: Otobüsleri tamir etmiyor. Etmiyorsa bir bildiği var adamın. İnsanlar yürüsün, spor yapsın istiyor. Sağlık için tamir ettirmiyor. Yine de yaranamıyor adam.

Neymiş efendim. E-5'te duvarlarda bulunan çiçekleri, bitkileri kaldırmışmış. Neden kaldırdığını sorgulayan yok. Sadece kızıyorlar. Bir düşünün bakalım. Biyoloji okuyan herkes bilir ki, bitkiler güneş batınca havadaki oksijeni kullanırlar. Güneş battıktan sonra o çiçek dolu duvarların arasından geçen arabalarda performans düşüşü yaşanıyor. O kesimde oksijeni bitkiler kullanıyor. Arabalarda zengin, fakir karışımı meydana geliyor. Bunu engellemek için söktürdü o çiçekleri.

Adalardaki atları kaldırıp yerine elektrikli araçlar koydu. Ama atları da öldürdü diyorlar. Ne yapacaktı peki. Koynuna alıp yatacak mıydı. Hem film bile var bu konuda. Atları da vururlar diye. Demek ki atlar da vurulup öldürülebilirmiş.

Kışın en soğuk ve karlı gününde balık keyfi yaptı diye eleştiriyor insafsızlar. Halbuki bilmiyorlar ki; Balığın keyfi kışın çıkar. Yazık balık mı yenir be. Öğğ.

Ha bir de işle alakası olmayan özel yemeği İBB'ye ödetti diyorlar. Ya nereye ödetecekti. Ankara belediyesine mi. İzmir, Adana, Konya belediyesine mi. Tabi İBB'ye ödetecek.

Suya fahiş zam yapmışmış. Yapacak tabi. Bir deyim var. Su gibi aziz ol derler. Demek ki su aziz bir şey. Böyle bir şeyin değeri de yüksek olmalı.

Ha bir de ulaşım konusu var. Çok zam yapmışmış. Kusura bakmayın ama biz bu ulaşım araçları ile nereye gidiyoruz. Söyleyin. İşe gidiyoruz. Akraba, dost ziyaretine gidiyoruz. Okula gidiyoruz. Bunlar ne kadar güzel ve kıymetli şeyler. Farkında değil misiniz. Bunlara ulaşmak o kadar ucuz olmamalı.

Adam ne yapıyorsa 16 milyon için yapıyor. Yine de yaranamıyor.

Son sözüm de Ekrem beye. Duydum ki Murat Ongun'u kovmuşsunuz. Ondan boşalan yere talibim.

mustafa 1903
1 ay önce - Prş 26 May 2022, 10:29

Ali bey, klavyene sağlık, çok güzel dökmüşsün

Ali clarkkent
1 ay önce - Prş 26 May 2022, 10:42

Alıntı:
Ali bey, klavyene sağlık, çok güzel dökmüşsün

Teşekkür ederim. Sabah sabah ilham geldi diyebilirim.

Mustafa Torun 0834

1 ay önce - Prş 26 May 2022, 23:36

Vizyonsuzluk örneği:

Metrobüs ekranları:

Bedava verdiğimiz süt kutularını üst üste koysaydık Çamlıca kulesinden yüksek olurdu...

Çamlıca kulesinin maliyetini ve nasıl bir proje olduğunu BİLMEYEN İBB BAŞKANININ BECERİKSİZ ekibinden inciler....

Ustura Faysal
1 ay önce - Prş 26 May 2022, 23:43

Çamlıca kulesi nasıl zorlarına girmişse artık, bir türlü sindiremedikleri için akılları sıra laf çarpmaya çalışmışlar. ,😅

BilalCerit
4 hafta önce - Prş 26 May 2022, 23:51

Kartondan kaplan misali bunlarda sadece kartondan icraat yaparlar

Heykeller hariç haklarını yemeyelim

Ahmt_1905
4 hafta önce - Prş 26 May 2022, 23:52

Eko'nun yapabileceği kule yok ama yaptığı heykel çok öyle demeyin. Kadıköy Boğa heykelini bile yeniledi böyök hizmet her gece eline bez alıp heykellerini temizliyor

anyoranza
4 hafta önce - Cum 27 May 2022, 16:12

GEZİYOR, 3 YILDIR GEZMEKTE OLAN...
Van Muradiye şelalesine 1212. balayına gitmiş gene...

sayfa 1313
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET