Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1312
akin87
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 22:48

Ibb çalışıyor

BilalCerit
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 22:58

Belediye başkanıyken Hdp ye ödediği diyet buysa, Allah muhafaza daha üst bir yere gelirse yapacaklarını düşünemiyorum

Mustafa853
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 23:01

Alıntı:
Açıkçası Saadet Partili biri olarak bende İmamoğlu'nu destekliyordum

Ben de bir eski bir Refah Partili, Milli Görüşe gönül vermiş birisi olarak, size hatırlatmak isterim ki, İmamoğlu'nun yaptığı güzel işlerden size de pay vardır aynı şekilde yaptığı kötülüklerden, ihanetlerden, hırsızlıklardan, soygunlardan....size pay vardır.

Ben Erdoğan'a oy vermiş birisi olarak yapılan iyi işlerden bana da pay vardır, yapılan yanlışlardan, yolsuzluklardan .... bana da pay vardır.

Allah, Hakk ile Batıl savaşında Hakk tarafında saf tutmayı nasip etsin.

Allah beni CHP'den, CHP'lilerden, CHP'nin yanındakilerden, yandaşlarından, yakınındakilerden, onlara meyleden tüm herkesten uzak etsin, Allah beni kıyamet günü onlardan ayrı bir şekilde haşretsin.

_Adem_
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 23:10

Alıntı:
Ibb çalışıyor

Vay arkadaş! Bu nasıl bir rezilliktir!

akin87
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 23:15

Başka CHP belediyeleri de var işin içinde galiba
https://www.passo.com.tr/en/event-group/aynur-dog ...sso/148613
Bursa da olacak olan konserlere AKP belediyesinin ilişkisi var mı yok mu bilmiyorum

_Adem_
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 23:27

Alıntı:
Başka CHP belediyeleri de var işin içinde galiba
https://www.passo.com.tr/en/event-group/aynur-dog ...sso/148613
Bursa da olacak olan konserlere AKP belediyesinin ilişkisi var mı yok mu bilmiyorum

Alıntı:
AKP’li belediye Aynur Doğan konserini iptal etti
AKP'li Derince Belediyesi, Aynur Doğan'ın 5 gün sonra yapılması planlanan konserini iptal ettiğini duyurdu.
https://www.reklam_link.com/2022/gundem/akpli-beledi ...i-7136934/

Daha önce Ak Partili bir belediye, sözde sanatçının bölücü ideoloji pankartları altındaki konserini görünce kendisine verdiği organizayonu iptal etmişti.

Şu anda bu yüzden bölücü ideoloji pankartları altında konser veren kadını sahipleniyorlar.

Bursa'daki konserin Ak Parti belediyesiyle ilişkisinin olduğunu sanmıyorum.

En son _Adem_ tarafından Sal 24 May 2022, 23:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kutlay06
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 23:28

Alıntı:
Allah, Hakk ile Batıl savaşında Hakk tarafında saf tutmayı nasip etsin.

Allah beni CHP'den, CHP'lilerden, CHP'nin yanındakilerden, yandaşlarından, yakınındakilerden, onlara meyleden tüm herkesten uzak etsin, Allah beni kıyamet günü onlardan ayrı bir şekilde haşretsin.

Amin. Allah hizipçilik bataklığına batmaktan bizi muhafaza etsin. Mensup olduğu hizip sebebiyle, hak yoldan uzaklaşıp, islam ve müslüman düşmanları ile yanyana olmaktan korusun.

Kişi sevdiğiyle beraberdir buyurmuş Peygamber efendimiz.

Tachi
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 23:29

Alıntı:

Mustafa bey, siz ne diyorsunuz, yapmayın. Benim siyasette izlediğim yol sol taraftır. Geçmişte CHP'ye oy vermiş bir kisiyim fakat gelecek seçimlerde CHP'ye kolay kolay oy vermem, giderim mesela TİP veya Memleket Partisine vererim.
Şimdi ben bunları yazdıktan sonra benden de mi tiksiniyorsun? Eğer biz ortak nokta bulamazsak nasıl birbirimizle geçineceğiz? Konuyu fazla dağıtmamak için sizden cevap beklemiyorum ama yaklaşımınızı uzlaştırıcı görmüyorum.

mahmut11
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 23:30

Alıntı:

Vay arkadaş! Bu nasıl bir rezilliktir!

pkklı eşşeğe konser verdirmek = Pontus zortkırımı vardır diyen pontusluya konser verdirmektir.

BİLEREK YAPIYOR.
TERÖRE DESTEK VERDİĞİ ADI ALTINDA KAYYUM ATANMASI İÇİN YIRTINIYOR.

bence atanmalı, ama türkücü kılıklı teröristleri çağırdığı için DEĞİL

Sanıldığı kadar da mağduru oynayamaz.

ali dostbey
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 23:33

Alıntı:
BİLEREK YAPIYOR.
TERÖRE DESTEK VERDİĞİ ADI ALTINDA KAYYUM ATANMASI İÇİN YIRTINIYOR.

Genel seçimler hayırlısı ile bir yapılsın sonra icabına bakılır herhalde

sayfa 1312
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET