Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1311
Ugi Öz

1 ay önce - Pzr 22 May 2022, 04:00

Ugi Öz

1 ay önce - Pzr 22 May 2022, 18:56

laz uşağı ismail
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 19:15

Neden mansur yavaş diyenlere; çünkü tüm personeline bayram ikramiyesi yatırdı; ekrem imamoğluysa hiç birşey. Ankara belediyesinin mali durumu daha bile kötüyken, çünkü İstanbulun bütçesi çok fazla kat üstünde. O yüzden cumhurbaşkanı adayım mansur, yapılmazsada zaten kazanan tayyip erdoğan olur, değişen birşey olmaz.

Mustafa853
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 22:08

Alıntı:
çünkü tüm personeline bayram ikramiyesi yatırdı;

Ne büyük icraat!!!

Maşallah çok zor olmuş, asrın projesi, öyle kolay iş değil, kasadaki parayı personele ikramiye olarak vermek.

Marmaray, Avrasya Tüneli, Akkuyu Nükleer Santral, Istanbul Havaalanı, Yusufeli Barajı, Çanakkale Köprüsü, TOGG, SİHA, Aksungur, Bozdoğan, Gökdoğan .. gibi uyduruk işler yapmak kolay.

Ama kasadaki parayı dağıtmak her yiğidin harcı değil, fizibilite yapmak lazım, zemin etüdü, proje, yapmak lazım, ihale edilmesi lazım...

Bu arada merakımdan soruyorum, ikramiye alan personel arasında siz de var mısınız?

laz uşağı ismail
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 22:09

Alıntı:
Bu arada merakımdan soruyorum, ikramiye alan personel arasında siz de var mısınız?

hayır

Mustafa853
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 22:24

Bu arada dün İmamoğlu'na "II. Atatürk" diyenler ne olduda İmamoğlu'na saldırıp linç etmeye başladılar?

^ Temel atmama töreni yaparken
^ 'Yapraklar beni alkışlıyor" diyerek kendi yandaşlarını AŞAĞILARKEN, ipiniz benim elimde derken
^ HDP'ye desteğe koşarken
^ Demirtaş saygın bir siyasetçi derken
^ Demirtaş'ın kitaplarını Belediye imkanları ile sattırırken, birlikte tiyatrolar oynarken
^ İstanbul'u sel götürürken Bodrum tatiline giderken
^ İstanbul kar altındayken İngiliz Büyükelçi ile gizli gizli yemek yerken
^ Metro istasyonlarına beton döktürürken
^ Atları katlederken
^ Osmanlı'yı anımsatan çınar ağaçlarını kestirirken
^ İcraat diye mezarlıklara ibrik koyarken
^ Önceki Belediye Baskanlarının Düzce Melen'den, Istrancalardan getirerek mahalle aralarına kadar gelen suyun ucuna musluk takıp bunu koyunlara icraat diye satarken

....sesi çıkmayanlar ne oldu ise birden bire İmamoğlu'na saldırmaya, piranha gibi parçalamaya başladılar.

Çok ilginç bir kitle var. Bu kitlenin ipini kim elinde bulunduruyorsa;

^ Bir talimatla "Ekrem II. Atatürk" diye övgüler dizdiriyorlar,
^ İşlerine gelmediği zaman Ekrem'e saldırtıp linç ettiriyorlar.
^ Aynısını Muharrem İnce'ye de yapmışlardı

Bu kitleye ne kitlersen kitle. İster Ekmelettin'i kitle, istersen tuvalet terliğini...

Tachi
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 22:34

Alıntı:
Neden mansur yavaş diyenlere; çünkü tüm personeline bayram ikramiyesi yatırdı; ekrem imamoğluysa hiç birşey. Ankara belediyesinin mali durumu daha bile kötüyken, çünkü İstanbulun bütçesi çok fazla kat üstünde. O yüzden cumhurbaşkanı adayım mansur, yapılmazsada zaten kazanan tayyip erdoğan olur, değişen birşey olmaz.

Eksi puan veren forumdaşı davet ediyorum. Hatalı bilgi varsa, neyin neyse hatalı ise yaz buraya. Eğer maksatın ne olursa olsun eksi puan vermek ise buradan defol git ya.

Şimdi gelelim İmamoğlu hakkında düşüncelerim. İlk etapta İmamoğlu'na olumlu bakıyordum fakat aradan bir kaç yıl geçtikten sonra adamın performansını düşük görüyorum. Mansur Yavaş tam bir yönetici ve (tarafsız) haber kanallara göre işini yapıyor ve Ankara halkı onun yaptıklarından gayet memnun gibi ama İmamoğlu'na gelirsek adam İBB Başkanı olarak bir çok konularda siyasetçilik yapıyor. Yahu siyaseti CHP'li meclis arkadaşlarına bırak sen İstanbul'u yönet. Adam galiba İBB Başkanlığını Cumhurbaşkanlığına doğru bir adım olarak görüyordur.

Yukarıdaki yazdıklarım şahsi görüşümdür. Gidipte bilgiler yanlış diye eksi puan verenlere yazıklar olsun. Fikirlerime katılmayıp eksi puan verenlere eyvallah diyorum. Onlara itirazım yok.

Ferhat1010
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 22:39

Alıntı:
Şimdi gelelim İmamoğlu hakkında düşüncelerim. İlk etapta İmamoğlu'na olumlu bakıyordum fakat aradan bir kaç yıl geçtikten sonra adamın performansını düşük görüyorum. Mansur Yavaş tam bir yönetici ve (tarafsız) haber kanallara göre işini yapıyor ve Ankara halkı onun yaptıklarından gayet memnun gibi ama İmamoğlu'na gelirsek adam İBB Başkanı olarak bir çok konularda siyasetçilik yapıyor. Yahu siyaseti CHP'li meclis arkadaşlarına bırak sen İstanbul'u yönet. Adam galiba İBB Başkanlığını Cumhurbaşkanlığına doğru bir adım olarak görüyordur.

Açıkçası Saadet Partili biri olarak bende İmamoğlu'nu destekliyordum ama aradan 3 yıl geçtikten sonra biraz soğudum diyebilirim. İlk başta Demirtaş'ın çizgisini beğeniyorum demesi, sonra eşinin Dilek İmamoğlu ile görüşmesi, Elazığ Depreminde kayak merkezine gitmesi ve son kardaki olayı. Ama Mansur Yavaş bana samimi biri geliyor kimseye laf yetiştirmeden sadece görevini yapıyor ve belediyecilik olarak da Ankara'da yaşayan çoğunluk memnun yazılanları okuyunca özellikle Temel Karamollaoğlu 2 sene önce kendisini ziyarette bulunmuştu ve Mansur Yavaş'ta incelikte bulunarak koltuğuna oturtmuştu bu hareketi bile beni sevindirmişti ondan sonra Mansur Yavaş'ı sevmiştim.

En son Ferhat1010 tarafından Sal 24 May 2022, 22:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

BilalCerit
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 22:40

23 Nisanda mı oturttu Temeli, adamın sevme nedenine bak

Ferhat1010
1 ay önce - Sal 24 May 2022, 22:42

Alıntı:
23 Nisanda mı oturttu Temeli, adamın sevme nedenine bak

Hayır, ben bu açıdan söyledim kendinden yaşça büyük birine saygı gösterdiği için.

sayfa 1311
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET