Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1190
İsoo
4 ay önce - Prş 27 Oca 2022, 00:59

Alıntı:
Maalesef insanlarımız a haber, trt, anadolu ajansi, cnn, vakit,....gibi kanallar kullanılarak fikren zehirleniyor, mankurtlaştırılıyor

En azından bu kanalların hiç biri sizin izlediğiniz, çöpler, kanalizasyonlar gibi bu ülkenin aleyhine çalışmıyorlar.

Abdulhamit 3
4 ay önce - Prş 27 Oca 2022, 01:02

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu, Aksener...bunlar İstanbul'a hizmet etmek için gelmiyorlar, Türkiye Cumhuriyeti'ne hizmet etmek için gelmiyorlar, bunlar Sevrin daha beterini getirmek için geliyorlar, 15 Temmuz'da başaramadıklarını bitirmek için geliyorlar, bunlar Türkiye Cumhuriyeti Devletini bölmek için geliyorlar.

ABD Kılıçdaroğlu'nu Türkiye'ye hizmet etsin diye kaset kumpası ile CHP Genel Başkanı yapmadı.

Daha ne zaman uyanacaksınız, bir sabah kalktığınızda iç savaş çıktığında mı uyanacaksınız? Vatanımız parça parça edildiğinde mi uyanacaksınız? Irak'ta Ebu Gureyb'de olduğu gibi namusumuz kirletildiginde mi uyanacaksınız?
Şehirlerimizde taş üstünde taş kalmadığında mı uyanacaksınız? Çoluk çocuğunuzun, anne babanızın parçalanmış uzuvlarını toplarken mi uyanacaksınız?

Irak gibi, Suriye gibi olduğunuzda uyansanız da çok geç olacak. Bunun AKP'lisi, MHP'lisi, CHP'lisi, IP'lisi, SP'lisi yok. Bu yıkımın altında hepimiz kalırız.

Adamlar gizlemiyor, illa işgal mi bekliyorsunuz, iç savaş mı bekliyorsunuz?

Joe Biden : Erdoğan'ı darbeyle değil, muhalefeti destekleyerek devireceğiz.

Joe Biden Tayyip Erdoğan'ı "Türkleri sevdiği için, Türkiye'nin iyiliği için devirmek istiyor" diyen birisi;
* Ya vatan hainidir
* Ya şerefsiz ve namussuzdur

Üçüncü bir seçenek yoktur.

En son Abdulhamit 3 tarafından Prş 27 Oca 2022, 01:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

İsoo
4 ay önce - Prş 27 Oca 2022, 01:08

Abd hükümetini devirmek için muhalefeti desteklediğini açıkça beyan eden bir ülke lideri olsa tıpkı biden gibi, bir tane bile amerikalı muhalif acaba o ülke liderinden medet umar mı, türkiyede ki gibi.

Dünyadaki tüm vatan hainlerini toplasan türkiyede ki vatan hainleri sayısı kadar etmez herhalde.

Ugi Öz

4 ay önce - Prş 27 Oca 2022, 01:24

Alıntı:
Maalesef insanlarımız a haber, trt, anadolu ajansi, cnn, vakit,....gibi kanallar kullanılarak fikren zehirleniyor, mankurtlaştırılıyor

Cevap:

The_Turk
4 ay önce - Prş 27 Oca 2022, 01:31

Alıntı:

Haklısın. Terör örgütlerine, terörist yandaşlarına yağ çeken kanalları izlemek daha hayırlı ülkemiz için. Cumhurbaşkanına açık açık hakaret edenleri gösteren kanalları izlemek daha hayırlı.

Sizde haklısınız. Yalan söylemeyen kanallar izlenir mi hiç? Yalan dolan hakaret küfür hainlik gösteren kanalları izlemek dururken.

Ugi Öz

4 ay önce - Prş 27 Oca 2022, 02:50

Tacettin Şenel

4 ay önce - Prş 27 Oca 2022, 08:10

İstanbul ben görmeyeli ne hale dönmüş Yolu Açmak için yola çıkan Kar Küreme aracı nasıl kayar yahu Bu Ekrem bu personellere nasıl eğitim veriyor anlamak güç....

Murat cyln
4 ay önce - Prş 27 Oca 2022, 08:13

anlamadığım nokta şu . sayın imamoğlu yemeğe gittiğini doğrularken partililer ve yandaş gazeteler eski görüntü diyorlar.

Burç

4 ay önce - Prş 27 Oca 2022, 08:23

Meğer Ekrem balıkçıyı tümden kapatmış!
Ben de "rezervasyon" dedikleri, bir tane masa ayırtmış zannettim. Bütün restoranı kapatmış. Şimdi işin rengi iyice değişti. İngiliz elçi ile gizli bir buluşma ayarlamış. Resmi bir buluşma değil, gece gece yalnız görüşme. Çok başka işler çeviriyor bu. Kar da olmasa ortaya çıkmayacak.

Yakup

4 ay önce - Prş 27 Oca 2022, 08:40

Alıntı:

Meğer Ekrem balıkçıyı tümden kapatmış!
Ben de "rezervasyon" dedikleri, bir tane masa ayırtmış zannettim. Bütün restoranı kapatmış. Şimdi işin rengi iyice değişti. İngiliz elçi ile gizli bir buluşma ayarlamış. Resmi bir buluşma değil, gece gece yalnız görüşme. Çok başka işler çeviriyor bu. Kar da olmasa ortaya çıkmayacak

Bir de “kamuya acik bir balikci” diyor…

Demek o gün kamuya acik degilmis..

sayfa 1190
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET