Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1146
Vural Demir
4 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 15:32

Allah muhabbetinizi artırsın sekuler modern çağdaş başkanımız var

Ağrıma giden şu müslüman olan bir ülkede Fatih'in şehrinde yöneticilik yapan bu insan müslüman bir hocaya gayrimüslim papazlarina gösterdiği sevgiyi saygıyı görebildik mi tabiki hayır

Bunların derdi İslâmla fotoğraflardaki samimiyete bakarmisiniz bir de Müslümanlara bakış acisi acı bir tablo

osman akar
4 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 16:59

Alıntı:
Bunların derdi İslâmla fotoğraflardaki samimiyete bakarmisiniz bir de Müslümanlara bakış acisi acı bir tablo

Bunların derdi MÜSLÜMANLAR ve İSLAMİYET. Bir tanesini DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ile resmini göremezsiniz. Hatta AYASOFYA CAMİİ KEBİRİ'inde ilk Cuma Namazını niye kılıçla kıldırdı diye Başkana demediklerini bırakmadılar. Başkan ile poz verirlerse Şeriat hortlar Yobazlık gelir sonra.
Kenan Evren ne diyordu : ALLAH KORUSUN ŞERİAT gelirse.....

ERTUĞRUL
4 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 17:14

Sezen Aksu'ya da sahip çıktı, yapraklar alkışlamıştır artık.
Ya kardeşim samimi olun samimi, içiniz başka diliniz başka.
Helallik diyorlardı, ne helalliği, sizin öyle bir derdiniz endişeniz yok ki.
Zaten Kılıçdaroğlu helallik dedi, 15 gün geçmeden patladılar.
Zorlamayın helallik melallik, bunlar sizin yanına yaklaşamayacağınız değerler.

Nes1718
4 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 17:15

Mevcut Diyanet İşleri Başkanı, Ak Partili bir siyasetçi gibi davrandığı için görüşmemesi doğaldır.

İlçe belediye başkanları bile genel merkezden korktukları için Ekrem’e ilçelerindeki ziyaretlerinde eşlik edemiyorlar. Korkmayanlar tek tük.

osman akar
4 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 17:20

Alıntı:
Mevcut Diyanet İşleri Başkanı, Ak Partili bir siyasetçi gibi davrandığı için görüşmemesi doğaldır.

İlçe belediye başkanları bile genel merkezden korktukları için Ekrem’e ilçelerindeki ziyaretlerinde eşlik edemiyorlar. Korkmayanlar tek tük.

Hadi ya ne kadar da bilgilisiniz ?
Tek parti dönemi gibi olmalı yani. Milli şef ve cehape yalakalığı yapsın Yani mesela içki için caiz desin Zina için zevk almazsan günah değil desin oh ne güzel.

Nes1718
4 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 17:23

Alıntı:
Tek parti dönemi gibi olmalı yani.

Yok, onu demek istemedim.
Gördüğüm kadarıyla il başkanı gibi çalışıyor, onu söylemiştim, ama ikinci kez okuyunca anlarsınız inşallah.
Zaten o hep eleştirdiğiniz tek parti dönemine döndü ülke.
Valiler il başkanı gibi, kaymakamlar ilçe başkanı gibi çalışıyor.
Her kurum siyasete bulanmış durumda.
Devlet değil, parti ön planda.
Aman partiye toz konmasın diye çırpınıyor herkes.

Cengiz.
4 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 17:25

Alıntı:

Yalanın batsın! Diyanetle alakalı sizi ilgilendiren tek şey, Diy. İşleri Başk. ın maaşı, makam arabası , Diyanetin bütçesi, imamların maaşı, Kur'an kursları... Empati yaptığınızı zannetmeyin, komik duruyorsunuz.

osman akar
4 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 17:27

Alıntı:
Yok, onu demek istemedim.

E tamam o zaman Yakın zaman 28 Şubat dönemi gibi olsun. Kukla başkan. He konu gibi Dini konuları da ABİDİK GUBİDİKLER açıklasın Başkan da süs biberi gibi otursun.

Alıntı:
Chp'lilerden oluşması ne kadar acayip, yolsuzluğa bak.

Hdp kökenli Terör seviciler, Canan kart vizitli dhkpcliler de cehapeli anlaşılan.

En son osman akar tarafından Çrş 19 Oca 2022, 17:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Nes1718
4 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 17:28

Alıntı:
Empati yaptığınızı zannetmeyin, komik duruyorsunuz.

Yooo, empati falan yapmıyorum, o nereden çıktı?

Diyanet İşleri Başkanı’nın siyasi bir figür gibi davrandığını düşündüğümü söylüyorum sadece.

Siz din adamı gibi davrandığını düşünebilirsiniz.
Ya da iktidar partisi mensubu gibi davranıyor oluşu sizi rahatsız etmeyebilir.

Beni ne yazık ki ediyor, empatiyle falan hiç ilgisi yok konunun.

En son Nes1718 tarafından Çrş 19 Oca 2022, 17:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Metroseksüel Polat
4 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 22:03

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekrem İmamoğlu’nun Beylikdüzü metrosu ile ilgili açıklaması

sayfa 1146
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET