Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1143
Yurt Gökbörü
4 ay önce - Pts 17 Oca 2022, 15:51

Alıntı:
Yeni mi değiştirmişler bilmiyorum ama az önce girdiğimde Ayasofya Müzesi değil Ayasofya-İ Kebir Camii yazıyordu.

Alıntı:
Bu başlığı takip ediyorlar demek ki..

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=8631302#8631302

Yok yav. başlığı takip ettikleri falan yok. Ben ilk mesajdan sonra CİMER de bildirim oluşturmuştum. Demek ki anında etki gösterdi

[+]

mehm et

4 ay önce - Pts 17 Oca 2022, 17:35

Ya cidden bu ne kadar demokratik bir söylem!!.

Allah aşkına eleştiriye hem de doğru/yorumsuz bir eleştiriye bu kadar kapalı birileri nasıl olur da böyle rahat hareket edebilir.

Benim anladığım bu ülkede sadece dine, peygambere ve şimdiki cumhurbaşkanına hakaret ve eleştiri serbest.

Şuna bak ya bunlar başa gelse bir eleştiren olursa ne olucak bakalım.

Adamlar muhalefetteyken bunu diyorlar.

Emin54
4 ay önce - Pts 17 Oca 2022, 17:49

Alıntı:
Ben ilk mesajdan sonra CİMER de bildirim oluşturmuştum. Demek ki anında etki gösterdi

Önceden ekran görüntüsü almıştım.Gerçekten hızlı bir etki göstermiş

Rüştü BAKMAZ
4 ay önce - Pts 17 Oca 2022, 18:12

Yaka mikrofonlu teyze ile sanki o anda denk gelinmiş gibi yapılan tiyatro gösterisi kadar rezil bir sahne herkesin gözü önünde sergilenmişken, bu rezillik tek başına bu basİT balonun patlamasına yeter ama, kitle öyle bir kitle ki, bu rezillik bile gözlerini açamıyor malesef.

Murat Ongun denen herif bu konuda bir şey söyledi mi merak ediyorum..

Galiba malûm teyze de tiyatro meraklısı.

Müftü karısından bile rezil bir durum.

Ve bu kolpacıları hâlâ destekleyenler var.

Yazıklar olsun..

En son Rüştü BAKMAZ tarafından Pts 17 Oca 2022, 19:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

osman yörükoğlu
4 ay önce - Pts 17 Oca 2022, 18:35

Alıntı:

Yaka mikrofonlu teyze ile sanki o anda denk gelinmiş gibi yapılan tiyatro gösterisi kadar rezil bir sahne herkesin gözü önünde sergilenmişken,

Karının açıklaması çok sahte anadolu insanının şivesine benzemiş gibi olmak istemiş fakat olmamış.

Muhammet Şerif
4 ay önce - Pts 17 Oca 2022, 22:53

İbb'nin 2023'te iflas edebileceği söyleniyor. Devlet bu konuya el atmalı, yardımcı olmalı

Ugi Öz

4 ay önce - Pts 17 Oca 2022, 23:01

Niye? Ona git Almanya’dan Fransa‘dan borc al ve yandaslarin cebini doldurcam diye yüksek fiyata ihaleyi ver yada teröristleri ise al diyen mi oldu da devlet el atsin! Hani Istanbul nimet nimet di? Bu Eko geldi Istanbul‘u 3 senede batirdi! Yalan mi hersey apacik ortada…

can0634
4 ay önce - Pts 17 Oca 2022, 23:08

Alıntı:
İbb'nin 2023'te iflas edebileceği söyleniyor. Devlet bu konuya el atmalı, yardımcı olmalı

İBB'nin 3 milyar TL iç borcu, 2.1 milyar Euro da dış borcu varmış, bu kadar borç ile İBB iflas eder mi? Hiç sanmıyorum, borçların çoğu uzun vadeli, 1 sene içinde tüm borçların ödenmesi gerekmiyor. Hazinenin İBB'nin borcunu kapatmasına ihtiyaç yoktur, niye İBB'nin borçlarını ödesinler, Hazinenin Belediyelerin borçlarını kapamak için ekstra çalışma yapma gibi bir yükümlülüğü yok, belediyeler kendi borçlarını vade zamanı geçmeden ödemekle yükümlü, Hazine vadeli borçları takip etmek zorunda değil.

osman akar
4 ay önce - Sal 18 Oca 2022, 00:01

ali dostbey
4 ay önce - Sal 18 Oca 2022, 02:09

Alıntı:

Ya cidden bu ne kadar demokratik bir söylem!!.

Allah aşkına eleştiriye hem de doğru/yorumsuz bir eleştiriye bu kadar kapalı birileri nasıl olur da böyle rahat hareket edebilir.

Benim anladığım bu ülkede sadece dine, peygambere ve şimdiki cumhurbaşkanına hakaret ve eleştiri serbest.

Şuna bak ya bunlar başa gelse bir eleştiren olursa ne olucak bakalım.

Adamlar muhalefetteyken bunu diyorlar.

Ridvan Dilmen'e onları yazan malum şahsın karın ağrısı FETÖcülükten kaynaklıdır.

sayfa 1143
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET