Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1141
KemalMavi
4 ay önce - Prş 13 Oca 2022, 23:13

Alıntı:
NOTER AÇIKLAMA YAPTI, KİPTAŞ YAYINLADI

Olay, sosyal medyada tartışmalara yol açınca Bakırköy 23. Noteri Başkatibi Nurettin Aytekin kura çekiminin yapıldığı yerde bir açıklama yaptı. Aytekin'in açıklaması KİPTAŞ'ın Twitter hesabından da yayınlandı.

KİPTAŞ, Twitter hesabında, “KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler Hak Sahibi Belirleme Kura Çekilişi sırasında gerçekleşen münferit olayla ilgili Bakırköy 23. Noter Başkatibi Nurettin Aytekin tarafından yapılan açıklamayı kamuoyunun bilgisine sunarız" mesajıyla Aytek'in açıklamasını video olarak yayınladı.

Aytekin açıklamasında, “3+1 dairelerin 121. yedek talihlisini belirlerken topları çeken arkadaşlara senkronize olarak topları çekmeleri uyarısında bulunduğum sırada 3. sıradaki bayan arkadaş gayrı ihtiyari olarak çektiği toplu keseye atmıştır. Arkadaşa bu uyarı tarafımdan yapılmıştır. 121. yedek talihli 31 bin 222 olarak belirlenmiştir. Orada göründüğü gibi arkadaş bilerek isteyerek o topu keseye atmamıştır" dedi.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/kiptasin-kura- ...a-41981479

Kesin mantıklı bir açıklaması vardır diye internette aradım. Gördüm ki varmış.

Ugi Öz

4 ay önce - Cum 14 Oca 2022, 00:10

Tabi istiyerek yapmamis gibi hali var bide numaraya bakip geri torbaya atiyor

mahmut11
4 ay önce - Cum 14 Oca 2022, 00:12

Solcular İZMİR usulü Torbayı tercih etmiş

Ugi Öz

4 ay önce - Cum 14 Oca 2022, 00:34

Imamoglu‘nun gariban teyzesi.. Nasil? Iyimi? Hersey cok güzel oluyor demi.. Terörist seviciler!!!!

ali dostbey
4 ay önce - Cum 14 Oca 2022, 00:46

İmamoğlu'nun nasıl bir balon olduğunu bu tiyatroları fazlasıyla ortaya koyuyor

KemalMavi
4 ay önce - Cum 14 Oca 2022, 00:53

Alıntı:
Imamoglu‘nun gariban teyzesi.. Nasil? Iyimi? Hersey cok güzel oluyor demi.. Terörist seviciler!!!!

Öncelikle, "şey" ayrı yazılır. Ve evet her şey çok güzel oluyor. Kadında mikrofon var denildi ama sonra olmadığı anlaşılınca, şimdi de TKP'li kadına mı benzetmeye karar verdiniz? Yarın, öbür gün bu iki kadını yan yana getirdiklerinde ne diyeceksiniz acaba? Kişi kendinden bilir işi diye boşa dememişler.

121. Yedek talihlinin ismi belli bak, videolarda gözüküyor. Araştır bak bakalım kimin nesiymiş diye. Biraz araştırmacı olup, 121. yedek talihlinin kim olduğunu yüzümüze tokat gibi vur mesela.

Biri de demiş ki topu çektikten sonra topa bakıyor, beğenmeyip geri atıyor. Arkadaşım topa tabi ki bakacak. Numaraya bakacak ki, numaranın topun neresinde olduğunu görüp karşıya gösterecek. Topu önce çekmemesi konusunda noter uyarmış, kız da içine geri atmış. Gerekli açıklamayı noter, anında yapmış zaten ama amaç farklı olunca kulaklar duymaz, gözler görmez.

ali dostbey
4 ay önce - Cum 14 Oca 2022, 01:10

Bu balonu aklamak için adeta bin takla atmaktasınız, fakat nafile balon patladı, Ekremosun nasıl bir sahtekar olduğu ortaya çıktı

Tacettin Şenel

4 ay önce - Cum 14 Oca 2022, 02:57

Bu Yukarıdaki iki karıda yalancı Ekreme oğlum hasta randevu alamıyorum dedi Mhrs üzerinden veya 182 telefon hattından randevu alma imkanı var yarına bile randevu var ha belki yoğundur vesairedir en geç 1 hafta sürüyor hekime gitmeye 1 hafta kala kızım randevu alıyor ben hep devlet hastanelerine gidiyorum bir sorun pürüz yaşamadım Allah razı olsun Ellerinden geldiğince ilgileniyorlar Allah kimseyi düşürmesin ama Başımızdanda eksik etmesin sonrasında o alttaki karı hiç utanmıyor göz göre göre yalan söylemeye kafasına göre ekonomi yorumluyor Bunlar hesap nedir bilmez Kitap nedir onuda bilmezler tutuşturmuşlar ellerine bir mikrofon ezbere okutuyorlar yaşlarından başlarındanda utanmıyor Külliyen yalan....

furkan36
4 ay önce - Cum 14 Oca 2022, 04:51

Alıntı:
Mhrs üzerinden veya 182 telefon hattından randevu alma imkanı var yarına bile randevu var ha belki yoğundur vesairedir en geç 1 hafta sürüyor hekime gitmeye 1 hafta kala kızım randevu alıyor ben hep devlet hastanelerine gidiyorum bir sorun pürüz yaşamadım

Kesin öyledir canım (!)
Boğazım ağrıyordu, İstanbul Avrupa Yakası'ndan gün aradım, Beyoğlu'nda bir hastaneye 10 gün sonraya veriyordu. Almadım, günü gelene kadar kendim iyileştim.

ali dostbey
4 ay önce - Cum 14 Oca 2022, 23:33

Mehmet Tevfik Göksu çok fena bombalamış, izlemenizi tavsiye ederim

sayfa 1141
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET