Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1106
osman akar
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 22:03

Alıntı:
Ekrem başkanın başlatıp ta kendisinin yaptığı 3 hizmeti sayar mısın.?

Temel Atmama Töreni (Dünyada ilk )
Yapraklara kendini alkışlatma ( Buda sanırım Dünyada ilk)
Musakka Şov
Tamiri yapılan musluğa Açılış töreni
Otogar Keneflerinin tamiri Şovu

Ustura Faysal
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 22:06

Bak yine her zamanki gibi yapmış, yazmış yazmış, tepki görünce de "Siliniz" yazıp işin içinden sıyrılıyor 😅

Vallahi yalan yok, bu arkadaşın yaşadığı rahatsızlığın tıp literatüründeki adını bilsem ben de o kafayı yaşamak için bütün servetimi ortaya dökmeye hazırım. Yeter ki şu kafayı yaşayayım 😅

Ugi Öz

7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 22:07

Alıntı:
Ekrem başkanın yaptığı hizmetlerden dolayı oy verdiğime çok memnunum.

Hangi hizmet?

ali dostbey
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 22:11

Ekrem İmamoğlu: "Kapatın bu başlığını wowTURKEY'in, kapatın bu başlığını wowTURKEY'in, kapatın..."

engin23
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 22:12

Ne güzel demiş Ekrem Başkan. Keşke buradaki forumdaşlarım da aynı olgunluğu gösterebilse.

MİLLETİN PARASIYLA PARTİ PROJESİ OLMAZ

Millet İttifakı’nın Belediye Başkanı olarak projelerini, “CHP’nin” ya da “İYİ Parti”nin diye nitelemediklerini vurgulayan İmamoğlu, “Projeler devletindir. Kamuya aittir. Millete aittir. Onun için bilmem ne partinin projeleri diye ortaya atılan kavramlar, bir parti devleti var etmeye doğru gitmektedir. Bu şehrin ve bu ülkenin insanlarını rahatsız etmektedir. Milletin parasıyla, parti projesi olmaz. Gidersin kendi ilçe başkanlığı binası yaparsın, il başkanlığı binası yaparsın; onun da parti projesi olur. Bu anlayıştan ülkemizin derhal kurtulması lazım. Umarım kurtuluruz” diye konuştu.

kaynak:
https://www.ibb.istanbul/arsiv/38318/imamoglundan ...milletin-p

Ustura Faysal
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 22:14

Alıntı:
Hangi hizmet?

Geçenlerde bir ortamda muhabbeti döndü.
60 yaşlarda bir adam diyor ki.;

- Görüyor musunuz, adam daha geleli ne kadar oldu, ortalıkta bir tane bile halk otobüsü bırakmadı, demek ki İstanbul'un bu kadar çok otobüs alacak parası varmış, yiye yiye bitiremişler diyor.

Garibim bütün otobüslerin sarıya boyandıgını bilmiyor, Ekrem yeni otobüs almış zannediyor 😅

Böyle adamlar varken bunlar 3.cü köprüyü ben yaptım, Havalimanını ben yaptım deseler inanacak kitleleri var 😅

Ustura Faysal
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 22:17

Alıntı:
Ne güzel demiş Ekrem Başkan. Keşke buradaki forumdaşlarım da aynı olgunluğu gösterebilse.

Allah Allah. Bu milletin sarayına Tayyip'in sarayı diyen siz değil misiniz.?

Siz kendiniz bu ayrımı yapıyorsunuz.?

Ayrıca Ekrem abi o sözü sizin gibileri keklemek için söylemiş. Öyle konuşuyor ki çöktüğü projeleri rahat rahat sahiplensin 😅

osman akar
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 22:20

Alıntı:

Olgun mu ??? Hangi olgunluk ?
Mesela Şehit yakınına : BULURUM SENİ dediği OLGUNLUK mu ?
Chp Milletvekili Özgür Karabat'ın Mali müşavirliğini yaptığı şirkete verdiği İhalelerde ki OLGUNLUK mu ?
Kendini eleştiren Meclis üyesinin Mikrofonunu kapattığı olgunluk mu ?

MeteHan!
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 22:21

Hdp yalakası CHP

Abdulhamit 3
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 22:31

Alıntı:

Buna düpedüz ikiyüzlülük denir, üç kuruşlyk işlerin reklamını yaparken, başkasının projelerini çalıp açılışlarda, mero, kemo hepsini çağırıp poz veren (Selo hapiste olduğu için onu çağıramamış) Eko değilmiş gibi.

Alıntı:
“Projeler devletindir. Kamuya aittir. Millete aittir. Onun için bilmem ne partinin projeleri diye ortaya atılan kavramlar, bir parti devleti var etmeye doğru gitmektedir.

İşinize geldiği gibi kavramları eğip büküyorsunuz

Proje diye musluk açılışı yaparken "Dağları ben yarattım pozu veren", yanına da Kılıçdaroğlu'nu alıp şov yapan Ekrem değil sanki. Musluk çevirirken bile CHP Genel Başkanını yanına alıp poz veren, yappakların alkışladığı (galiba yappak siz oluyorsunuz), megalomani hastası, tiyatrocu Eko

Adam gibi bir proje yapsında üstüne "Ekrem tarafından yapılmıştır"

sayfa 1106
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET