Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1104
ali dostbey
7 ay önce - Pts 29 Ksm 2021, 21:17

"Ekrem İmamoğlu yönetimi gittiğinde İBB'ye en az 93 milyar borç bırakacak!"

ahmet_44
7 ay önce - Pts 29 Ksm 2021, 23:21

Helalleşmeye gel

Ugi Öz

7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 06:22

20 PKK‘li IBB calisani cikiyor! Simdi biz demedik mi, bunlar HDP‘ye olan borclarini ödüyorlar diye? Bosuna mi 13.000 kisiyi isten cikarip 40.000 kisiyi ise aldilar, aralarinda HDP/PKK‘lilar olacak diye? Bide bu Meral hanim Imamoglu‘yu kime benzetmisti? Haaa dogru FATIH SULTAN MEHMET‘e benzetmisti! IP‘ciler utaniyormusunuz yüzünüz kizariyormu?

halili1984

7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 11:26

hahah Bunlara yemek vermeyin böyle hava ile 2 ay yaşar .imamoğlunu fırtına yıkamadı.

Yiğit Ali Okyar
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 11:42

Alıntı:
20 PKK‘li IBB calisani cikiyor! Simdi biz demedik mi, bunlar HDP‘ye olan borclarini ödüyorlar diye? Bosuna mi 13.000 kisiyi isten cikarip 40.000 kisiyi ise aldilar, aralarinda HDP/PKK‘lilar olacak diye? Bide bu Meral hanim Imamoglu‘yu kime benzetmisti? Haaa dogru FATIH SULTAN MEHMET‘e benzetmisti! IP‘ciler utaniyormusunuz yüzünüz kizariyormu?

Almanya'da oturup benim ülkenin siyasetine karışma hergün sosyal medyadan şurdan burdan içi boş tamamen yalan ve iftira dolu içerikleri bulup burada paylaşıyorsun peki sen bu vebalin bu kul hakkının altından nasıl kalkacaksın bunu hiç düşündün mü?

Beratk
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 12:02

İftira olan ne anlayamadım. Burada herkes kaynaklı paylaşım yapıyor, bazı arkadaşlar yurtdışında yaşasa da mesela ben bu ülkede yaşıyorum. Hem nasıl bir mantık insan yurtdışında yaşıyor diye ülkesini düşünmeyecek mi? Beceriksiz bir adamın İstanbul u katletmesine ideolojiden gözü kararmışlar istiyor diye göz mü yumacaklar.

Canas
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 12:19

Şu ana kadar en başarılı bulduğum icraatleri İSKİ'de oldu ne Beşiktaş, ne Eminönü ne de Üsküdar meydanlarında şu fırtınaya rağmen su taşkını olmadı.

Halk Süt, Kreşler, Annekart, Metro hatlarının yeniden inşaata başlaması gibi uygulamaları güzel ama İSKİ'nin yaptıklarını es geçmemek lazım.

ahmetsever
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 13:24

Alıntı:
Beşiktaş, ne Eminönü ne de Üsküdar meydanlarında şu fırtınaya rağmen su taşkını olmadı.

Daha önceki su baskınları fırtınada mı olmuştu?
Lodos fırtınası geldi, su taşkını yapacak kadar yağış olmadı

osman akar
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 13:38

Alıntı:
ne Beşiktaş, ne Eminönü ne de Üsküdar meydanlarında şu fırtınaya rağmen su taşkını olmadı.

Bu EKO YALAKALARINA gerçekten hayret ediyorum.
Üsküdar ve Eminönü Meydanları lodos estiğinde nasıl olacakta su içinde kalacak. O üstün bilginizle bir zahmet açıklayın da bizde öğrenelim. Sizin deyiminizle Biz Cahil kullarınıza (!) anlatın...
Beşiktaş'a ise bir zahmet bakın. Az önce TRT HABER muhabiri oradan yayın yaptı. Adam 20 - 25 metre içeriden konuşuyor. İskele yanı her yer su içinde
YALAKALIKTAN gözünüz KÖR olmuş.

ali dostbey
7 ay önce - Sal 30 Ksm 2021, 13:55

Alıntı:
Almanya'da oturup benim ülkenin siyasetine karışma hergün sosyal medyadan şurdan burdan içi boş tamamen yalan ve iftira dolu içerikleri bulup burada paylaşıyorsun peki sen bu vebalin bu kul hakkının altından nasıl kalkacaksın bunu hiç düşündün mü

Aynı şeyi mesela Can Dündar için söyleyebilir misin?
Kaldıki kendileri tescilli bir vatanhaini ve suçlu.

Suçlu olmasa bile yurtdışında yaşayan biri ülkesi hakkında düşüncelerini ifade edemez mi? Yapılan yanlışları ortaya koyamaz mı?
Kaldıki arkadaşların yaptıkları paylaşımlar boş ve yalan değil, gerçek ,önemli ve kaynağı olan paylalşımlar.

Şunu merak ediyorum, yurt dışından yaşayan ve mevcut iktidarı eleştiren birine aynı tepkiyi gösterirmiydiniz?

sayfa 1104
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET