Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1102
Beratk
1 ay önce - Cmt 27 Ksm 2021, 21:59

Açılışı bu yapınca mankurtlarıda bizim eko çalışıyor diye sevindirik olmuşlar. Adamın Ankara'daki partidaşı gibi yaptığı sıfırdan hiç bir proje yok Beylikdüzü'nde de aynısını yapmış hep eskinin üzerine konmuş. O derece ki Hıncal Uluç bile ak Parti'nin yüzde 90 bitirdiği parkı eko açtığı için o yaptı zannediyor övgüler yağdırıyor.

Hamza Koçak
1 ay önce - Cmt 27 Ksm 2021, 22:00

Zamanında karşı çıkmışlar bugün sanki kendileri yapmış gibi şov yapıyorlar.
Merak ediyorum. İmamoğlu hiç buna benzer bir proje başlattı mı? Milletin ve çevrenin yararına bir tesisin temelini attı mı hiç?

can0634
1 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 00:31

KİPTAŞ'ın bugün temelini attığı Arkatlı evlerinde 3+1 daire tipi planında büyük bir hata yapmışlar. Şöyle ki konutlarda gece mekanları ve gündüz mekanlarının ayrımını yapmak gerekiyor. Evin dış kapısından içeri girince giriş holünden gündüz mekanları olan salon ve mutfak gibi birimlere direkt bağlantı vermeli, giriş holüne yatak odalarından direkt bağlantı olmamalı, yatak odalarına giriş holünden bir koridor vasıtası ile bağlanmalı. Ama arkatlı evlerinde bakıyoruz ki eve girdiğiniz gibi salondan mutfaktan önce yatak odası ile karşılaşıyorsunuz. Planı çizerken gece ve gündüz mekanları ayrımına hiç dikkat etmemişler, 3. sınıf mimarlık öğrencisi bile bu hatayı yapmaz. Arkatlı evlerinden 3+1 ev alınmasını kimseye tavsiye etmiyorum. Giriş holünde yatak odası olan 3+1 daire alınmaz, konforlu bir şekilde oturulamaz, paranıza yazık.

https://www.arkatlievler.com/kat-planlari_1

MeteHan!
1 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 00:34

Bugün Bağdat caddesindeki Göztepe parkında çektiğim fotoğraflar
Güzelim park bakımsız kalmış
Çok yazık oluyor İstanbul'a

mahmut11
1 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 00:40

cadde bunların kalesi değil mi? darbede tankları alkışlayan semt... mantıken en çok hizmet alması gereken muhit

TayfunCa
1 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 00:44

Bir sonraki yerel seçimlerde belediye başkan adayı olarak kalırsa oy oranında İstanbul tarihi rekorunu zorlar ama geçemez tahmin ediyorum. Son seçimde dahi son 45 yılın en yüksek oy oranına ulaşmış durumda, Recep Tayyip Erdoğan, Kadir Topbaş vs bu oy oranına ulaşamadı. Bir sonrakisinde %60'ları geçeceğini tahmin ediyorum. Rekor 1973 yılında %63.6 ile yine CHP'ye aitti.

mahmut11
1 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 01:02

hayaller: rekor oy oranı
gerçekler: ittifak ettiklerine diyet için taksi plakası bile dağıtma konusunda aciz kalma

Vural Demir
1 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 01:11

(+)

Buda geçen sene Yıldız parkı havuz leş içinde martı ölüleri vardı gittiğime gidecegime bin pisman olmuştum

TayfunCa
1 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 02:36

Hayal mayal diye aşağılayın siz. Adam %54'ü yapıştırdı mı son seçimde, evet yapıştırdı. Öyle boncuk arar gibi kaldırımda çukur arayıp resmini çekerek milleti ikna edeceğini düşünen var ya, şaşıyorum. Daha çoook tokat yersiniz sandıkta. Anket şirketlerinin araştırmalarında adamın oy oranı her hafta yükseliyor.

Taksi plakası konusunda da ters köşe yaptı iktidarı. İstanbul'da taksi sorunu aşikar, herkes çok şikayetçi. Önerdiği yapılıp geçilse kimse bir şey demez, İmamaoğlu da çok da prim yapmazdı. Ama şimdi iktidarı yapılacak iyi bir şeyin inadına önün kesen durumuna soktu. Oyunu iyi oynadı bence, her ay UKOME'ye gelir her ay da bunun konuşması yapılır memlekette. Her konuşulması oy kaybı demek siyasi rakipleri için söyleyeyim. Siyaseten kafası çalışıyormuş.

ali dostbey
1 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 13:47

M.Tevfik Göksu'nun yaptıpı açıklamaları dinlemenizi tafsiye ederim, bakın İmamoğlu ve Chp yönetimindeki İBB'de ne dolaplar dönüyor!

sayfa 1102
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET