Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1102
MeteHan!
7 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 00:34

Bugün Bağdat caddesindeki Göztepe parkında çektiğim fotoğraflar
Güzelim park bakımsız kalmış
Çok yazık oluyor İstanbul'a

mahmut11
7 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 00:40

cadde bunların kalesi değil mi? darbede tankları alkışlayan semt... mantıken en çok hizmet alması gereken muhit

TayfunCa
7 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 00:44

Bir sonraki yerel seçimlerde belediye başkan adayı olarak kalırsa oy oranında İstanbul tarihi rekorunu zorlar ama geçemez tahmin ediyorum. Son seçimde dahi son 45 yılın en yüksek oy oranına ulaşmış durumda, Recep Tayyip Erdoğan, Kadir Topbaş vs bu oy oranına ulaşamadı. Bir sonrakisinde %60'ları geçeceğini tahmin ediyorum. Rekor 1973 yılında %63.6 ile yine CHP'ye aitti.

mahmut11
7 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 01:02

hayaller: rekor oy oranı
gerçekler: ittifak ettiklerine diyet için taksi plakası bile dağıtma konusunda aciz kalma

Vural Demir
7 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 01:11

(+)

Buda geçen sene Yıldız parkı havuz leş içinde martı ölüleri vardı gittiğime gidecegime bin pisman olmuştum

TayfunCa
7 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 02:36

Hayal mayal diye aşağılayın siz. Adam %54'ü yapıştırdı mı son seçimde, evet yapıştırdı. Öyle boncuk arar gibi kaldırımda çukur arayıp resmini çekerek milleti ikna edeceğini düşünen var ya, şaşıyorum. Daha çoook tokat yersiniz sandıkta. Anket şirketlerinin araştırmalarında adamın oy oranı her hafta yükseliyor.

Taksi plakası konusunda da ters köşe yaptı iktidarı. İstanbul'da taksi sorunu aşikar, herkes çok şikayetçi. Önerdiği yapılıp geçilse kimse bir şey demez, İmamaoğlu da çok da prim yapmazdı. Ama şimdi iktidarı yapılacak iyi bir şeyin inadına önün kesen durumuna soktu. Oyunu iyi oynadı bence, her ay UKOME'ye gelir her ay da bunun konuşması yapılır memlekette. Her konuşulması oy kaybı demek siyasi rakipleri için söyleyeyim. Siyaseten kafası çalışıyormuş.

ali dostbey
7 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 13:47

M.Tevfik Göksu'nun yaptıpı açıklamaları dinlemenizi tafsiye ederim, bakın İmamoğlu ve Chp yönetimindeki İBB'de ne dolaplar dönüyor!

Yakup

7 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 13:54

Alıntı:

M.Tevfik Göksu'nun yaptıpı açıklamaları dinlemenizi tafsiye ederim, bakın İmamoğlu ve Chp yönetimindeki İBB'de ne dolaplar dönüyor!

Danimarkada böyle seyler iddiaalar olsa bile kimse o makamlarda kalamazdi.

Ama Türkiyede bu olaylari kimse gündem yapmiyor.

Gündemde gelse bile karsi taraf “komplo” deyip yanlisi görmezlikten geliyor.

Türkiye Gercekten ters bir ülke!

Yakup

7 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 18:00

Alıntı:

Mohammed bey yalanmi söyliyor! Gercekleri yüzüne vurunca, kapatin su Mikrofonu demeye basladi…

Bunlar Hani ifade özgürlügünü savunuyorlardi? 😂😂

anyoranza
7 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 18:05

Alıntı:
Bunlar Hani ifade özgürlügünü savunuyorlardi? 😂😂
Savunmuyorlar... Bunlar sadece kendilerinin HAKARET/KÜFÜR özgürlüğünü! savunuyorlar...

Kendileri en ufak bir eleştiriye bile direk tazminat/hapis cezası davası açıyorlar... (Allah'ı var, KeMaL hariç!..)

İktidarı bir ele geçirseler kimseye söz/yorum hakkı tanımazlar emin olun!...

sayfa 1102
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET