Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1101
Vural Demir
5 ay önce - Cum 26 Ksm 2021, 17:03

İBB verdiği hiçbir sözü tutmadı: 100 bin konut nerede?
http://ahaber.im/v55n2d_smf

ali dostbey
5 ay önce - Cum 26 Ksm 2021, 21:06

Emek Hırsızı yine Ak Parti'nin yaptığı hizmetin üzerine çöktü.
Bunda ne utanma var, ne arlanma.
Bunan inanan milyonlara ise diyecek söz bulamıyorum!

(+)

(+)

can0634
5 ay önce - Cum 26 Ksm 2021, 21:15

Alıntı:
Emek Hırsızı yine Ak Parti'nin yaptığı hizmetin üzerine çöktü.
Bunda ne utanma var, ne arlanma.
Bunan inanan milyonlara ise diyecek söz bulamıyorum!
^

Ne yapması gerekiyordu, tamamladığı iş için açılış töreni düzenlemesin mi? Kendinden önce başlayan işleri sessiz sedasız mı hizmete sokmalıydı?. Ayrıca biz başladık, biz yaptık diye de bir söylemi de yok zaten, açtık diyor. Önceki yönetim işleri zamanında bitirseymiş de İmamoğluna bırakmasalarmış bu işleri. 10 tane metronun temelini at sonra inşaatları durdur, insanlar hizmetlerin yavaşlaması yüzünden yönetime kızıp yönetimi değiştirsin sonra yeni gelen yönetim eski yönetimin yarım bıraktığı işleri tekrar başlatıp tamamlayınca da eski yönetim çıkıp bizim başladığımız işin üstüne çöktü desin, oh ne ala memleket, zamanında bitirme, işi bitirip açana da laf et.

ali dostbey
5 ay önce - Cum 26 Ksm 2021, 22:00

İmamoğlu fanatikliği aklınızı başınızdan almış, al paylaşımını iyi oku "kazandırıyoruz" diyor, açık açık emek hırsızlığı yapıyor.
Önceki yönetim olsaydı bu tesisi çoktan hizmete açmıştı, fakat yerel seçimlerden sonra İBB'de yönetim değişti, normal olarak, İBB yeni yönetime geçti ve bundan sonra işler kasıtlı olarak aksatıldı, belli bir aradan sonra tekrar çalışmalara başlayıp, biz yaptık, biz kazandırdık edebiyatı yapıyorlar, nasıl olsa bu emek hırsızına inanan milyonlarca mankurt var.

The_Turk
5 ay önce - Cum 26 Ksm 2021, 22:05

Alıntı:
Önceki yönetim işleri zamanında bitirseymiş de İmamoğluna bırakmasalarmış

Bu da demek oluyor ki, imamoglu hiçbir projeyi (tabii varsa) başlatmayacak. Ne olur ne olmaz. Bitiremezsem başkası üstüne çöker diyecek.

Ugi Öz

5 ay önce - Cmt 27 Ksm 2021, 00:12

Ugi Öz

5 ay önce - Cmt 27 Ksm 2021, 21:45

Beratk
5 ay önce - Cmt 27 Ksm 2021, 21:59

Açılışı bu yapınca mankurtlarıda bizim eko çalışıyor diye sevindirik olmuşlar. Adamın Ankara'daki partidaşı gibi yaptığı sıfırdan hiç bir proje yok Beylikdüzü'nde de aynısını yapmış hep eskinin üzerine konmuş. O derece ki Hıncal Uluç bile ak Parti'nin yüzde 90 bitirdiği parkı eko açtığı için o yaptı zannediyor övgüler yağdırıyor.

Hamza Koçak
5 ay önce - Cmt 27 Ksm 2021, 22:00

Zamanında karşı çıkmışlar bugün sanki kendileri yapmış gibi şov yapıyorlar.
Merak ediyorum. İmamoğlu hiç buna benzer bir proje başlattı mı? Milletin ve çevrenin yararına bir tesisin temelini attı mı hiç?

can0634
5 ay önce - Pzr 28 Ksm 2021, 00:31

KİPTAŞ'ın bugün temelini attığı Arkatlı evlerinde 3+1 daire tipi planında büyük bir hata yapmışlar. Şöyle ki konutlarda gece mekanları ve gündüz mekanlarının ayrımını yapmak gerekiyor. Evin dış kapısından içeri girince giriş holünden gündüz mekanları olan salon ve mutfak gibi birimlere direkt bağlantı vermeli, giriş holüne yatak odalarından direkt bağlantı olmamalı, yatak odalarına giriş holünden bir koridor vasıtası ile bağlanmalı. Ama arkatlı evlerinde bakıyoruz ki eve girdiğiniz gibi salondan mutfaktan önce yatak odası ile karşılaşıyorsunuz. Planı çizerken gece ve gündüz mekanları ayrımına hiç dikkat etmemişler, 3. sınıf mimarlık öğrencisi bile bu hatayı yapmaz. Arkatlı evlerinden 3+1 ev alınmasını kimseye tavsiye etmiyorum. Giriş holünde yatak odası olan 3+1 daire alınmaz, konforlu bir şekilde oturulamaz, paranıza yazık.

https://www.arkatlievler.com/kat-planlari_1

sayfa 1101
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET