Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1088
Rüştü BAKMAZ
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 21:06

Alıntı:
Biraz ekşi sözlük okudum. Ordaki muhaliflerin büyük çoğunluğu da İmamoğlu'nun sürekli HDP'liler ile poz vermesine epey tepkili. Böyle giderse ve Mansur Yavaş aday olmazsa diğer muhalefet partileri (İnce, Özdağ) oylarını ciddi oranda artıracak.

Hiç sorun değil. "Tıpış Tıpış" oy veren bir kitle bunları dert etmez.

Ülke için ne zararlıysa destek, ne yararlıysa ölümüne köstek olmak bu kitlenin atasporu...

eö93
1 ay önce - Prş 21 Ekm 2021, 23:11

Canan kaftancıoğlu neden her yere gölgesi gibi peşinden geliyor bu adamın? Parti işleriyle ilgilensin ya kendisine biri belediye başkan yardımcısı olmadığını hatırlatsın.

erhan344

1 ay önce - Cmt 23 Ekm 2021, 02:59

levent tmr
1 ay önce - Cmt 23 Ekm 2021, 20:57

Alıntı:
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB),vapurlarda da çay servis edilen karton bardakların üstündeki tasarımı değiştirmesini adeta çağ açmak gibi gösterdi. Böyle şirin şeylerin neden daha önce düşünülmediği devlet meselesi gibi tartışıldı.

sosyal medyada Şu kadar basit bir şirinlik bile akıllılarına gelmeyenler. Çeyrek asır yönetti bu şehri’ ifadelerini kullanarak yol, hastane köprü gibi sayısız hizmet karton bardak yarıştırıldı.

Vapurda çay karton bardağını çok güzel yaptık diyorlar evet güzel bende beğendim..
ve fakat...
Vapurda çay tepsisiyle gezinerek çay servisi yapan garson yok! pandemi den olabilir..
şu bardağa kapak da yapabilselerdi servis olabilirdi oysa..
Vapurda üst kata çıkıp,
Çay almaya kasada para ödemek için ayrı sıraya giriyorsun!
Çay doldurana ayrı sıraya giriyorsun!
Vapurda çay içmek zulüm olmuş! zulüm!

MeteHan!
1 ay önce - Cmt 23 Ekm 2021, 21:03

Yazıklar olsun sana ekrem, seni Allah'a havale ettim

Korkudan tweete silmiş, hesabı kapatmış

Hamza Koçak
1 ay önce - Cmt 23 Ekm 2021, 21:43

Garip gurabayı işten atıp teröristlerle doldurdu belediyeyi.

Şimdi inkarcılar neresi terörist diyecek.
Savcı M. Selim Kiraz’ın katillerine yardım eden DHKP-C’li terörist Ebru Timtik’i anan, teröriste en küçük sempati duyan teröristtir!

mahmut11
1 ay önce - Cmt 23 Ekm 2021, 21:45

Bu pkklılar sulara zehir katacak dediğimizde solcular gülüyordu, hatta Ankara Belediye başkanı ne demişti; "Karayılan su faturası dağıtacak diyordunuz hani yalancılar" diye dalga geçmişti.

pkklılara su faturası kesmeyi değil de su inşaatını layık görmüşler.

İttifakın diyeti.

Yarın öbür gün sulara cıva katar bu alçaklar.
Çünkü pkk dünyanın en adi terör örgütüdür.

Abdulhamit 3
1 ay önce - Pzr 24 Ekm 2021, 12:40

Cemoli D18
1 ay önce - Pzr 24 Ekm 2021, 13:28

Meydanda yeniden bir şeyler yapılmaya başlandı.
İlk başta yapılması gerekeni yapmadılar, şimdi yeşil alan çalışması yapmaktalar.

Bağcılar Meydanı'nda bazı bölgeleri kamulaştırırsa ilçemizin meydanı daha büyük ve daha yeşil olacaktır. Bakalım görev süresince bunu yapabilecek mi?

yunusemresahin94
1 ay önce - Pzr 24 Ekm 2021, 15:19

bu adam bir tgrt projesidir

sayfa 1088
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET