Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1087
Ali clarkkent
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 13:43

Alıntı:
Süt başvurusu yaptım,eve gelip bilgi aldılar gittiler mesaj geldi cep numarama,ta pendikten avrupa yakasına kadar gidip istenilen belgeleri vermemin sonucunda olumlu yada olumsuz değerlendirilecekmiş.Verecekleride ayda 8 adet süt istedikleri uğraşa bak.

CHP kaş yaparken göz çıkartan bir partidir. Yaptıkları iyi bir şey var ise mutlaka gerisini araştırın. Mutlaka ama mutlaka yandaşlarından birinin menfaati vardır. Veya bir tarafı mutlaka beceriksizliğe gidiyordur.

Adalar'daki atlara yapılan zulmü bitirmesine sevinirken aynı atların kaybolmasına, ölmesine sebep olmaları gibi. Başıboş sokak köpeklerini hayvan barınaklarına toplayıp orada ölüme terk etmeleri gibi.

Burç

1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 14:13

Alıntı:
Başıboş sokak köpeklerini hayvan barınaklarına toplayıp orada ölüme terk etmeleri gibi.

Sokak köpeklerinin toplandığı falan yok, ben günde 20 tane sokak köpeği görüyorum en azından. Kaldırımlar öbek öbek dışkı dolu. Geceleri koro halinde saatlerce havlıyorlar.

Bucalı Tayfun
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 16:24

Kurucuları da, vekilleri de, tabanı da, oy verenler de teröristtir!

orhan akıncı
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 16:40

pkk ve hdp (ikisi aynı zaten inkar etmiyorlar bilindiği üzere) azılı Türkiye düşmanlarıdır.
+ olarak
bu ikili Atatürk düşmanı olarak da bilinmektedir.
şimdi
chp zihniyetini Atatürkle hipnoze eden akıl
Atatürk düşmanları ile aynı kefeye koyabiliyor.
Atatürk sevdalıları + Atatürk düşmanları
durum bu şekilde görünüyor.

Asıl can alıcı soruyu soralım
Burada KOYUN kim???

kemalviyana
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 17:20

imamoglu resmen bu Fotograflan cumhurbaskanligina adayim diyor... olaki bu herifi Cumhurbaskani secerse millet bu vatana ihanetlen es degerdir

Ugi Öz

1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 17:27

mustafa230
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 17:36

O değil de yurt dışında yaşayanlar işlerini guclerini bırakmış Tr deki siyasetle daha çok muhalefetle uğraşıyorlar. Tabi sizin para Tr de 10 kat değerli olduğu için tabiki hükümeti destekleyip muhalefeti yerin dibine sokarsıniz. Dolar Euro 1 lira olsaydı görürdüm fotografinizi ancak nerde.

ismail cemre
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 18:01

Alıntı:

O değil de yurt dışında yaşayanlar işlerini guclerini bırakmış Tr deki siyasetle daha çok muhalefetle uğraşıyorlar. Tabi sizin para Tr de 10 kat değerli olduğu için tabiki hükümeti destekleyip muhalefeti yerin dibine sokarsıniz. Dolar Euro 1 lira olsaydı görürdüm fotografinizi ancak nerde.

hayırdır kardeş ? avrupadaki yaşayanlar bu ülkenin vatandaşı değil mi ?onlar seçmen değil mi ?onlar da yerel seçimler hariç oy kullanıyorlar.peki avrupanın pek çok ülkesinde imtiyazlı durumda olan bölücü terör örgütü destekçileri ile fetöcü ler neyle uğraşıyor ?dünya wowturkeyden ibaret değil bir twitter a gör bakalım bir diğer konu adam orada euro ile maaş alıyor ve oranın şartlarına göre euro ile harcama yapıyor.orada kazanıp burada harcasa neyse.avrupada yaşayan arkadaşlarımız oradaki maaşları ile temel ürünlerin fiyatlarını paylaşırsa o zaman daha net anlaşılır.

Uysal Aker
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 19:27

Biraz ekşi sözlük okudum. Ordaki muhaliflerin büyük çoğunluğu da İmamoğlu'nun sürekli HDP'liler ile poz vermesine epey tepkili. Böyle giderse ve Mansur Yavaş aday olmazsa diğer muhalefet partileri (İnce, Özdağ) oylarını ciddi oranda artıracak.

AhmetB_44

1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 20:00

Bazen uğruyor İstanbul'a

Geçen gün de İBBnin bir sosyal medya hesabından bb başkanımız Ekrem İmamoğlu şu tarihte İstanbul'da olacak şeklinde duyuru yapmıştı

Şaka değil gerçek!

Bir şehrin belediye başkanı o şehirde olur ağırlıklı olarak. Bizim Ekrem sürekli tatilde, dışarıda

sayfa 1087
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET