Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1086
mehmetlu
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 00:14

Alıntı:
Ekrem İmamoğlu'nu severim İstanbul'u bileğinin hakkıyla kazanmıştır. Rakibine fark atmıştır çalışmaları güzeldir. Bugün seçim olsa yine farklı kazanır ama şu hdp'lilerden yakasını kurtarması lazım. Gitme kardeşim oralara o adamlar terörist destekçisi şu adamlar ile arana bir mesafe koymalısın. Sadece İmamoğlu değil parti olarak CHP'nin hdp ile arasına net bir mesafe koyması gerekiyor.

Sizin gibi destekleyicilerinin olduğu yerde Türkiye’yi parça parça bölerler, siz yine alkış tutmaya devam edersiniz. Adam aponun heykelcisinin çizgisini beğenip, teröriste özgürlük istiyor, teröristlere açık destek veriyor bunlar tutmuş hizmetleri çok güzel diyor. Sorun CHP’nin terörle arasına mesafe koymamasında değil, sorun sizin teröre teşne olmanız.

Uysal Aker
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 00:39

Erdoğan da İBB başkanıyken yerinde durmuyordu, yurt dışı yurt içi bir sürü gezisi vardı. Hedefi büyük olan siyasetçiler bunu yapar bunda takılacak bir durum yok.

Rüştü BAKMAZ
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 00:46

Alıntı:
Ekrem İmamoğlu'nu severim İstanbul'u bileğinin hakkıyla kazanmıştır. Rakibine fark atmıştır çalışmaları güzeldir

Mesela hangi çalışmaları güzelmiş.

Musluk
ibrik
Temel atmaMA
Metro inşaatına kum dökme
10 kuruşluk maskeyi tanesini 2.89 liradan alma
70 liralık yardım kolisine 150 lira bayılma
israf iftirasiyla Yenikapı ya dizdigi araçların kat be katını üç misli pahalıya kiralama

Bi de çekirdek çitleyen eşek heykeli yapsa tam olacak ama tatile çıkmaktan Diyarbakır a gidip terörist güdümündeki malûm parti ile pişti olmaktan henüz fırsat bulamadı...

YSK, tüm sandıkları tekrar saydirsaydi, haftalarca yalan ve iftiralarla sahte bir mağduriyet propagandasına izin vermeden sadece bir kaç saat sürecek şekilde gerçek kazananı görecektik.

Ülkede her köşeyi tutmuşlar...

Sadece 3 ilçede yapılan sayım sonucunda 20 bin olan fark 10 bine düşmüştü.

Bileğinin hakkiymis...

Tuncay23
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 01:13

Tuzla belediye başkanı adeta ibbye yalvarıyor yolu bitirin diye.

Yalancı imamoglu mu güzel hizmet ediyor.

Daha geçen gün destekçisi Hıncal Uluç bile herşey bombok oldu diye yazı yazdı birileri de güzel çalışıyor diye kendini avutuyor.

Nede olsa oy verdiler ya oy verdikleri adama toz kondurtmak istemiyorlar.

Tuncay23
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 01:31

Alıntı:
Terör örgütü ile kim kol kola olursa ben onun karşısında olurum merak etme

Böyle iddialı laflar etme bence, sonuçta kemalin dediği gibi tıpış tıpış gidip oy veren insanlarsınız

Mustafa853
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 01:44

Alıntı:
Ekrem İmamoğlu'nu severim İstanbul'u bileğinin hakkıyla kazanmıştır. Rakibine fark atmıştır çalışmaları güzeldir. Bugün seçim olsa yine farklı kazanır ama şu hdp'lilerden yakasını kurtarması lazım. Gitme kardeşim oralara o adamlar terörist destekçisi şu adamlar ile arana bir mesafe koymalısın. Sadece İmamoğlu değil parti olarak CHP'nin hdp ile arasına net bir mesafe koyması gerekiyor.

HDP olmasa Ekrem İmamoğlu Beylikdüzünü bile kazanamaz. Canan Kaftancıoğlu, CHP ile HDP arasında bağ kuran, ilişkileri organize eden kişidir. Imamoğlu'na seçimi kazandıran kişidir. CHP ve HDP'nin gizli ittifak kurduğunu siz de gayet iyi biliyorsunuz, gayet iyi bildiğin için ikide birde HDP ile arasına mesafe koymalı diyorsun. 2023 seçimlerine yaklaşılırken CHP ve HDP birbirine yapışacak. Mesafe koymalı diyen sizin gibi seçmenlerde gidip tıpış tıpış oy vereceksiniz.

Mustafa853
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 01:56

Alıntı:
Terör örgütü ile kim kol kola olursa ben onun karşısında olurum merak etme.

Hadi bakalım Başkan aponun heykelini dikeceğiz diyen Selahattin Demirtaş'ı öven, PKK'ya Belediye imkanlarını tahsis ettiği için kayyum atanan PKK lılara destek veren İmamoğlu'nun karşısına geçecek misin?

Kemal2914

1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 06:09

Süt başvurusu yaptım,eve gelip bilgi aldılar gittiler mesaj geldi cep numarama,ta pendikten avrupa yakasına kadar gidip istenilen belgeleri vermemin sonucunda olumlu yada olumsuz değerlendirilecekmiş.Verecekleride ayda 8 adet süt istedikleri uğraşa bak.

Abdulhamit 3
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 10:15

Alıntı:
Süt başvurusu yaptım,eve gelip bilgi aldılar gittiler mesaj geldi cep numarama,ta pendikten avrupa yakasına kadar gidip istenilen belgeleri vermemin sonucunda olumlu yada olumsuz değerlendirilecekmiş.Verecekleride ayda 8 adet süt istedikleri uğraşa bak.

8 süt 50 TL, git gel benzin masrafı 100 TL, uğraştığın da yanına kar kalır. Sonra çıkar bedava süt dağıttım diye şov yapar.

Bunların her işi böyle, yalan, iftira, ucuz şovlar, göz boyama üzerine. Dünya da "Temel Atmama" töreni yapan birini başka yerde göremezsiniz. "Metro kapatma töreni", "Musluk açma şovu". .

Kuzey Kore'nin diktatörünü herkes alkışladıği gibi Ekrem'i de yapraklar alkışlıyor, megalomani hastası. Istanbul nimet nimet dyen birisi, 500 küsur mklyon dolar borç aldım diye şov yapan başka bir şovmen göremezsiniz. İstanbul'a yazık, Türkiye'ye yazık.

Ehtiyar
1 ay önce - Sal 19 Ekm 2021, 13:23

sayfa 1086
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET