Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1059
Abdulhamit 3
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 00:02

Ulan yazıklar olsun be, seçilir seçilmez Atam Fatih Sultan Mehmet Han hazretlerinin türbesine tekme savurdu. Yunanın "Konstantinapolis'i fetheden Yunan'lı" diye manşet attıkları İmamoğlu. Hala bunu destekleyenlere yazıklar olsun.

İstanbul'u hırsız kazansın, yolsuz kazansın, beceriksiz kazansın....ama bu adamın kazanması atalarımın kemiklerini sızlatir. 1071'de Anadolu kapılarını Türk'e açan Alparslan'ın, Ertuğrul Gazi'nin, Osman Gazi'nin, Orhan Gazi'nin, Yavuz'un, Fatih'in, Kanuni'nin, Abdulhamit'in ve Anadolu'yu vatan yapmak için kanını dökmüş nice şehitlerimizin kemiklerini sızlattı. Herhangi birisi İBB Başkanı olsun, çalsın, çırpsın, yesin, içsin...bu kadar kanıma dokunmazdı. Allah bunu destekleyenleri, atalarımın kemiklerini sızlatanları, Rum'a intikam şansı verenleri ıslah etsin, ıslah olmazlar ise tez zamanda, acilen belalarını versin.

En son Abdulhamit 3 tarafından Çrş 22 Eyl 2021, 00:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Tuncay23
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 00:36

Bunun şakşakçıları hatırlamaz ama bu vasıfsız zamanında beylikdzüne Türk katili makariosun heykelini de dikmişti, yunan bunu boşuna sevmez yani.

Tacettin Şenel

3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 00:55

Alıntı:
Üslup uygunsuz deyip eksi vereni umursamıyorum. Şerefsiz, namussuz yunan tohumları işte. Nasıl da muhabbetle kucaklıyor yunan Ekrem vatandaşını.

Ali bey Bu Üslüp Gayet yerinde bir Üslup Elin Memleketine gidip Yunana Ülkesini Vatanını kötüleyip karalayan Şikayet eden adama bence bu üslup az bile Bugün Şer konuşmak istemiyorum ama Bunun Tanımı nedir tarifi nedir Kaypaklık değildirde nedir Yanlış anlaşılmasın bu Hakaret değildir Olan Vaziyet budur Ekrem bey açıkça bir mesaj veriyor Ben Vatanımı Ülkemi Yunana Karalıyorum Şikayet ediyorum Çünkü Ben çok Kaypak bir adamım demeye getiriyor....

isa_kul

3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 11:18
İbret Almak Lazım

İstanbul Türkiye'nin küçük bir özetidir aslında. Görmüş olduk Millet ittifakı iktidarını, peki Türkiye'de iktidar olursa bu ittifak sonuçları ne olabilir, naçizane tahminlerim :
Türkiye ; doğalgaz, petrol ve nükleer enerji gibi yatırımlardan vazgeçer.
Yerli oto ve yerli uçak gibi projeler israf gerekçesiyle durdurulur.
IMF ile anlaşma yapılıp, akabinde kutlama merasimleri düzenlenir.
Baraj, otoyol ve hızlı tren gibi projeler temel atmama törenleri ile rafa kaldırılır.
Genel bir af ile içerdeki tüm teröristler salınır.
Irak, Suriye ve Türkiye topraklarında bir İsrail uydusu devlet yeşertilir.
TSK yeniden ABD güdümüne girer.
Üniversiteler teknoloji ve bilimi bırakıp, sanat adı altında ahlaksızlık ve İslam düşmanlığı misyonuna savrulur.

Tuncay23
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 11:34

En kötü ak parti yönetimi, en iyi CHP yönetiminden 1000 kat daha iyidir.

sgia

3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 12:32

Ekremden anca 2023de kurtuluruz.Cumhur başkanlığı seçimi için istifa eder.Böylece belediye başkanlığıda biter.

İlkerTürk
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 12:43

''iadeyi ziyaret'' amacıyla atina belediyesini ziyaret ederken başbakandan davet alan bir belediye başkanımız var. yunanistanla seviyemizi göstermesi açısından önemli. bu ziyaretle belediye başkanımız yunanistan başbakanıyla denk kabul edilmiştir. edirne antlaşmasıyla yunanlara karşı başlayan makus tarihimizi sonlandıran imamoğlunu tebrik ediyorum.

ayrıca amerikalı yetkililerce ziyaret edilen ve sonra amerikalara giden başkanları da hatırlıyoruz. herhangi bir yurtdışı seyahatini birilerine şikayet ve destek almak olarak algılamak başka birilerini de töhmet altında bırakabilir.

kendi çalıp kendi oynayan, birilerinin keşke yunan galip gelseydi laflarının peşine takılanlar yine saçmalamaya doyamıyor anlaşılan.

sonersarı
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 12:52

Alıntı:
kendi çalıp kendi oynayan, birilerinin keşke yunan galip gelseydi laflarının peşine takılanlar yine saçmalamaya doyamıyor anlaşılan.

Keşke yunan galip gelseydi demdi ise senin ? yunanın koluna karısnı takanları da biz iyi biliriz yunanı denize dökmüş heya denize döktü bunlar adam denize dökecek !!!! o iş kadına kıza tecavüz etmeye benzemez

MeteHan!
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 12:55

Ekrem, Ayasofya caminin açılmasına karşıydı, Ayasofya ya daha adımını bile atmadı zaten.

Bu konuda Türk düşmanı yunanlılara özür dilemek için gitmiş olabilir

sonersarı
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 12:59

Gitmişte yunana yaranmaya çalışıyor Fatihin türbesine tekme atıyordu aferim almak için bunu İstanbulun başına bela ettiler ne olduğu ortada adam Türk değil kim olduğuda ortada yunan medyası yazıyor kim olduğunu sonunu hep beraber göreceğiz çöplük bu millette görsün bunları görsünde bir daha ahmaklık yapmasın gitmişte atinada adamın karşısında hazır ola geçiyor tekmil alıyor karısına da götürseydi keşke
mankurtlarıda hala içinden mk çıkacak diye bekliyor

sayfa 1059
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET