Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Turkish Airlines EuroLeague 2019 - 2020 Sezonu Haberler ve Sohbet [Basketbol]
« önceki   123 ... 737475   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 74
Ustura Faysal
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 14:52

Alıntı:
Gerçekten çok yazık oldu acayip yazık oldu.

Bu yüzden bunu söylemem yine şart oldu

Ergin Ataman mola alsana

Hadi hadi, sizin de işinize geldi dimi 🤣

Yoksa Fenerbahçe'nin başarısına ortak gelebilirdi bu sene, Sen de haklısın, benim takımım da şampiyon olmuş olsaydı başka Türk takımının almasına pek sıcak bakmazdım, hele ki hocası Gergin Ataman ise iki kere düşünmek lazım 🤣

Haldun Turan

1 ay önce - Pts 25 May 2020, 15:01

Tabiki işimize geldi orada bende ironi yaptım.

Alperenfatih'in ironisini anlayamamıştım sende benim ironiyi anlayamamışsın.

Sana eksi vermişler o ben değildim.

Mesajına haklı yada altına imza atarım artısı vermem gerekiyor ama ben komik artısı vereceğim kabul et lütfen

Ama işimize gelmemizin sebebleri ortada.

Eski defterleri açmaya gerek yok.

O yüzden sana bol üzülmeler derken iyi bayramlar demeyi de es geçmiyorum.

Evet ne diyorduk;

Ergin Ataman mola alsana

2019-2020 sezonunun tek kupa kazanan takımı Fenebahçe Beko

Gediz_001
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 15:15

Kötü oldu. Efesi sampiyon ilan edip ligi bitirmelilerdi. Eger barcelona yada real madrid lider olsaydı kesin sampiyon ilan ederlerdi. Türk takımı oldugu için yapmadılar

alperenfatih
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 15:19

Lig usulü şampiyonluk olsa bir nebze olabilir derdim ama playoff usulü olan bir yerde lig dahi bitmeden şampiyon olarak Efes'i ilan etmenin bir mantığı olmazdı, bunu kimse kabul etmezdi.

salihhr

1 ay önce - Pts 25 May 2020, 15:58

Gitti Efes'in kupası. böyle saçmalık mı olur

alperenfatih
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 17:42

Alıntı:

Yani süper giden Efes'in bu seneyi 0(sıfır) kupa ile kapaması,kötü giden Fenerbahçe 'nin de en azından Türkiye Kupası' nı alması kimin şanssızlığı bilemiyorum.

OkanY
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 17:45

Uzun vadede Efes yine var olur.

Ama Fener olamaz. Takımın masrafları bile karşılanamıyor. Ali Koç yakında neşteri vurur ve amatör seviyesine tekrar indirirr.

Basketbol ve voleybol gibi alanların amatör olarak yürütülmesi daha mantıklı. Önemli olan bu branşta isim olarak bile olsa var olmak ve vergi avantajı elde etmek.

mustafi23
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 17:50

Lider Barcelona ya da CSKA olsaydı sizce lig iptal edilir miydi?
Burada açıkçası çifte standart uygulandı. Mafya burda da iş başında. Efesin kupasi çalınmıştır. Bence türk sponsorlar çekilmeli. Ya da Efes şampiyon ilan edilmeli.

Ustura Faysal
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 18:22

Alıntı:
Sana eksi vermişler o ben değildim.

Sıkıntı yok, pek takmıyorum puan işlerini, sende olduğu gibi bizde de gördüğü her mesajımıza eksi veren fanlarımız var sağolsun

Alıntı:
Mesajına haklı yada altına imza atarım artısı vermem gerekiyor ama ben komik artısı vereceğim kabul et lütfen

+Olsun da şekli çok ta problem değil

Alıntı:
Ama işimize gelmemizin sebebleri ortada.

Eski defterleri açmaya gerek yok.

Bilme miyim. Ah o Gergin Ataman yok mu Gergin ataman Ama korkarım bir gün fenerbahçe'nin de başına geçerse asıl sıkıntı o zaman olur, malum gezmediği takım kalmadı Türkiye'de

Alıntı:
O yüzden sana bol üzülmeler derken iyi bayramlar demeyi de es geçmiyorum.

Rica ederim ne demek, sana da İYİ BAYRAMLAR. Bu sene fazla tatil yapamıyorsun ama sezon açılınca illaki acısını çıkarırsın

Alıntı:

Nasip kısmet işte, kaderde bu da varmış Bu vesile ile tekrardan tebrik edelim

Alıntı:
Lider Barcelona ya da CSKA olsaydı sizce lig iptal edilir miydi?
Burada açıkçası çifte standart uygulandı. Mafya burda da iş başında. Efesin kupasi çalınmıştır. Bence türk sponsorlar çekilmeli. Ya da Efes şampiyon ilan edilmeli.

Yine de iptal edilirdi. EuroLeague ve diğer tüm basketbol turnuvaları Play-Off statüsüne göre oynanıyor, Play-Off'ta belki sürpriz olmaz ama Final-Four'da neler olacağını kimse kestiremez. Mesela geçen sene Fenerbahçe açık ara lider bitirdi ama Final-Four'da 4.cü oldu. Yani ligde lider giderken şampiyonluk garanti değil. Belki de Efes'te lig bitmeden kritik 1-2 sakatlık yaşanacaktı ve havlu atacaktı bilemeyiz. Basketbol sürprizlere çok açık bir spor futbol gibi değil.

Haldun Turan

1 ay önce - Pts 25 May 2020, 20:21

Ergin Atamana büyük darbe oldu ama Fenerbahçe için de kötü oldu bu karar.

Alınan karardan sonra Ergin Ataman'a sallayan o kadar çok yorum var ki Facebook Fenerbahçe Beko sayfalarında o yüzden benim Ergin Ataman mola alsana demem çok masumane kalıyor.

Benim yeni sezonun 1 ekimde seyircili olarak başlanacağına dair korkularım var.

İnşallah geçer bu kötü süreç.

sayfa 74
« önceki   123 ... 737475   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET