Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Haldun Turan

2 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 11:06

THY EuroLeague takımlarından Olympiacos, yeni bir transferini daha resmi olarak duyurdu.

Litvanyalı milli oyuncu Kuzminskas ile anlaşan Olympiacos, transferi resmen açıkladı.

Kuzminskas geçen sezon Olimpia Milano forması giyiyordu.

Kaynak: Basket Dergisi

Haldun Turan

2 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 23:32

Haberlere devam.

Haldun Turan

2 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 23:52

EuroLeague'den eğlenceli yeni sezon videosu

Turkish Airlines EuroLeague için geri sayım sürerken, koçlarla çekilen yeni bir reklam filmi yayınlandı.

Obradovic kazandığı Euroleague kupalarını masaya teker teker dizerken yine farkını ortaya koymuş

İşte Zeljko Obradovic ve Ergin Ataman'ın da yer aldığı video:

Haldun Turan

2 ay önce - Prş 25 Tem 2019, 13:01

Haberlere devam

Haldun Turan

2 ay önce - Prş 25 Tem 2019, 23:46

Haberlere devam

Haldun Turan

2 ay önce - Cum 26 Tem 2019, 23:16

Haberlere devam.

Haldun Turan

2 ay önce - Pzr 28 Tem 2019, 01:39

Ettore Messina’nın kendisini takımda istememesinin ardından kulübün aldığı kararla aynı görüşte olmayan Olimpia Milano’nun yıldız oyuncusu Mike James, Twitter hesabından gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Gelecek sezon iyi bir amigo olacağım” diyen James, Quincy Miller’ın “Bu bir şaka olmalı” tweetine ise “Hayır, EuroLeague’de reality şov dönüyor ve bu bölümün yıldızı benim” şeklinde cevap verdi.

Haldun Turan

2 ay önce - Pts 29 Tem 2019, 23:16

Jeremy Lin, ESPN'e açıklamalar yaptı.

CSKA'nın gündemindeki Tayvan asıllı ABD'li oyun kurucu, "Dibe vurduğunuz zaman ancak yukarı çıkarsınız derler.

Ama ben hep daha dibe gidiyorum. Serbest oyuncu olunca bunu daha çok hissettim. NBA beni terk etti" dedi.

Geçen sezon Toronto Raptors'ta oynayan 30 yaşındaki oyuncu, NBA'de şampiyonluk yaşamış ancak kendisine takım bulamamıştı.

480 NBA maçına çıkan Lin, 11.6 sayı 2.8 ribaund 4.2 asist ortalaması tutturdu.

Lin'in CSKA Moskova'ya transfer olması bekleniyor.

Haldun Turan

2 ay önce - Prş 01 Ağu 2019, 00:04

Armani Milano, Sergio Rodriguez'i resmen açıkladı.

İspanyol yıldız, 3 yıllık sözleşme imzaladı.

33 yaşındaki oyun kurucu, CSKA'dan ayrıldıktna sonra yeni takımı için çok heyecanlı olduğunu söyledi, Chacho, "Farklı bir ülkede ve Olimpia Milano gibi büyük bir kulüpte oynamak kararı vermem için önemliydi.

Elbette Ettore Messina ile buluşmak da çok değerliydi. Ona çok saygı duyuyorum" dedi.

Haldun Turan

2 ay önce - Prş 01 Ağu 2019, 23:57

Geçtiğimiz sezon başı Fenerbahçe'de ayağını kırarak sezonu kapatan Tyler Ennis'in yeni durağı İsrail olmak üzere.

Maccabi Tel Aviv'den yapılan açıklamaya göre Tyler Ennis, takımla çalışmalara katılmak üzere Tel Aviv'e gitti.

Ennis'in sağlık durumunun kontrol edilmesinin ardından, İsrail temsilcisiyle sözleşme imzalamsı bekleniyor.

sayfa 7
« önceki   123 ... 678 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET