Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
GkhanTR
1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 10:35
Bus Simulator - Yerli Şehirlerarası Otobüs Oyunumuz

Daha önce Euro Truck başlığında telefon için en iyi similatör oyununun Truck Simulator olduğundan bahsedip bir kaç ekran görüntüsü paylaşmıştım. Aynı firmanın bu sefer şehirlerarası versiyonu çıkmış.

Oyun Türk yapımı. O yüzden %100 Türkçe. Temsa, Mercedes, Setra, Man gibi otobüsler var. Kaplama yada boya yaptırıp çelik jant gibi aksesuarlar takabiliyorsunuz. Türkiye ve Avrupa şehitleri var. Yazane kiralamak gerekiyor hepsi için

Otobüs firması kurup adını logosunu belirleyebiliyorsunuz. Şoför ekstra araç almak yada seferde kendinizin çıkması mümkün.

Yapacağınız seferi bilet fiyatını ikramı belirleyebiliyorsunuz. Ona göre yolcu geliyor. Mola yerleri var istediğiniz zaman ikram yapabiliyorsunuz.

Ben oyunu dün yükledim. Şimdilik Temsa Opalin var. İlk bir kaç seferde yolcular koltuk arkası ekran ve internet olmayınca çok söylendiler bunları taktırmak zorunda kaldım parasını verip

Oyunun görüntüleri oynayış biçimini ben beğendim. Telefon için çok çok iyi. IOS için var mı bilmiyorum ama Android markette bulunuyor.

Nedim1035

1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 10:47

tam adı nedir oyunun hangi şirketin . aynı isimde çok var oyun

GkhanTR
1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 12:05

Haklısınız. Direk linkini vereyim isterseniz. Oynayan olursa geribildirim verebilir. Her yoruma tek tek cevap veriyorlar

https://play.google.com/store/apps/details?id=com ...r.ultimate

gölge16
1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 18:54

oyun dehşet bişeye benziyor:)
otobüs bagajı falan açılması kamera açıları falan güzel daha sefere çıkmadım bakalım nasılmış.
google playerden çıkmamıştı yazdın linkten tıkladım tşkler.

pamukzade
1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 19:24

oyun iosta da var bi kaç gündür oynuyorum. ama para kazanmak çok zor

GkhanTR
1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 23:23

Para kazanmak evet zor. Ama daha iyi zor olması. Uğraşmak gerekiyor. Diamond aldım Opalin'den sonra dingilli kullanması yanaştırması baya zorladı. Bide çok yakıyor. Yolda kaldım diğer araçta yarım depoda gittiğim yeri Şimdi bi tane şoför aldım onu yolluyorum sefere bedavadan para

UgurBurak Aritas

1 yıl önce - Sal 18 Hzr 2019, 01:22

Keşke haritaya biraz özenilseymiş. Otogarlar dışında güzergahlarda değişen hiçbir şey yokç Konya'da deniz mi olur yâhu?

Burak KAYNAŞ
1 yıl önce - Sal 18 Hzr 2019, 01:32

iOS ‘ taki linkini atabilirmisiniz arkadaşlar. Zahmet olmazsa

UgurBurak Aritas

1 yıl önce - Sal 18 Hzr 2019, 02:29

https://apps.apple.com/tr/app/otobüs-simulator-ul ...49632?l=tr buyrun

Meren 2516
1 yıl önce - Sal 18 Hzr 2019, 10:30

bizim ülkemiz insanı detaylı iş yapmayı çok sever bu oyun da tam olarak öyle. ancak bir takım oynanabilirlik sıkıntıları var. mesela kontroller ve oyun fiziği çok kötü.
Haritada boş boş dolaşamamak çok kötü, uzunca bir süre sabit hat çalışmak zorunda kalıyorsunuz bu da çok sıkıcı. özellikle dingilli diamond kullanmak çok zor.
world bus driving simulator diye bir oyun var mesela bu oyunun yarısı kadar detay yok oyunda ama çok güzel oyanınışı var.
ayrıca oyunda araçların güçlerini de vermemişler. ilk verilen midibüs 99 km hız yaoıyorken aynı yolda diamond şanzımanı yüzünden 85 i geçemiyor. bu da çok sıkıcı olmuş.
geliştirilmeye ihtiyacı olan oyun.

sayfa 1
123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM