Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

Bursaspor'a Yardım Kampanyası Yapılırsa Destekler misiniz ?
Bursaspor taraftarıyım, elbet desteklerim 13.8%  13.8%  [4]
Bursaspor taraftarı değilim ama desteklerim 24.1%  24.1%  [7]
Destek vermem, batsın 44.8%  44.8%  [13]
Destek vermem ama böyle bir kampanya mutlaka yapılmalı 17.2%  17.2%  [5]
Toplam Oy : 29

Ustura Faysal
12 ay önce - Çrş 29 May 2019, 14:51

Alıntı:
Ustura Faysal ben de işte bu dediğinizin olmasını istemem. Kasımpaşa ve Başakşehir yerine Bursa olsa kötü mü olur ? 5 Istanbul takımı fazla bu lige

Tabi ki Kasımpaşa ve Başakşehir yerine başka takımlar olabilir, bunda her hangi bir sorun yok. Ama olacaksa da taraftarı ortalığı yakıp yıkan, her başarısızlıkta günah keçisi arayan, sağa sola salça olan holigan tutumlu taraftarı olan takımlardan olmamalı.

Taraftar kültürü diyoruz da o kültür düşmanlık besleyerek, ortalığı yakıp yıkarak yapılan bir kültür değil. Tribünde bu tarz taraftarlar yerine bir tane bile taraftarı olmayan bilmem ne idman yurdu ve ya bilmem ne belediyespor takımları olsun daha iyi.

mehmet20
12 ay önce - Çrş 29 May 2019, 14:53

Fitrelerinizi verin. Gariban Fenerbahçeyi nasıl kurtardılar, Bursayı da kurtarın. Ödeyin futbolcuların milyon dolarlık borçlarını

Bir arada benim borçlara el atın Allah rızası için desem kılınız kımıldamaz

kara çam
12 ay önce - Çrş 29 May 2019, 17:12

Tabi ki hayır lan. Kim yedi 70 milyon euro'yu? Ben mi yedim? Daha dünyadan haberimiz yok.

Belediye şehri batırır, onunla yan yana oturan takım başkanı da takımı. TFF'nin hasta adamı Bursaspor'umuz yönetim değiştirmezse borcunu kapatsa bile düze çıkamaz.

Önce şu takım arazilerini satmaya kalkan arkadaş iyice bir yargılansın.

Dip: Artık adam akıllı destekler almamız, iş adamlarıyla ilişkiler kurmamız lazım.

Aslan Sevda
12 ay önce - Prş 30 May 2019, 18:07

Bursa taraftarı ve iş insanları gerektiğinde elini cebine atmıştır bundan sonra da atar. Somali'ye Yemen'e yardım edildi. 2008 de Faruk Çelik önderliğinde Bursaspor'a çok büyük bir yardım kampanyası düzenlendi ve sonrasında şampiyonluk geldi.

---- 2018 ----

Alıntı:
Yeşil beyazlı taraftarların Yemen’deki açlık sorununa dikkat çekmek için topladığı yardımlar bölgeye ulaştı.

Bursasporlu taraftarlar, kulüplerine olan desteğinin yanı sıra sosyal sorumluluk ve yardım projelerine devam ediyor. Yemen’deki açlık sıkıntısına dikkat çeken yeşil beyazlı taraftarlar, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya üzerinden organize olarak yardım kampanyası başlatmıştı.

Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda 2 hafta boyunca toplanan yardımlar, TIR’lara yüklenilirken, yardım malzemelerini taşıyan TIR’lar Yemen’e ulaştı. Bursa’dan Yemen’e gönderilen ilk parti yardımlar, halk arasında büyük mutluluğa neden olurken Bursaspor taraftarının bu davranışı ise takdir topladı. Ayrıca bazı taraftarlar da Yemen için organize edilmiş farklı yardım noktaları vasıtasıyla desteklerini bölgeye gönderirken, taraftarların sosyal sorumluluk kapsamında bu tarz organizasyonlara devam edeceği belirtildi.

---- 2008 ----

Alıntı:
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in, Bursa Valiliği ile birlikte Bursaspor'un mali durumunun düzeltilmesi için başlattığı "Bursaspor'a Yardım Kampanyası" çerçevesinde açılan banka hesabına yatan bağış miktarının, 2 milyon YTL'ye yaklaştığı bildirildi.

Bursa Valiliği'nden alınan bilgiye göre, kampanya çerçevesinde Bursa Valiliği'nin kontrolündeki Vakıflar Bankası Bursa Şubesi'ne dünden itibaren 1 milyon 916 bin YTL yatırıldı.

Bağış miktarının,18 Ocak Cuma akşamına kadar 3.5 milyon YTY'yi bulması bekleniyor.

TunaKarahan
12 ay önce - Prş 30 May 2019, 18:33

İş adamları gereken yardımı yapmalı.

Aslan Sevda
12 ay önce - Prş 30 May 2019, 18:35
Küme düşse de düşmese de destek olacaklardı

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/bursaspor-ic ...u-41218819

İbrahim Burkay: "Bursasporumuzun yanındayız"

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, sosyal medyadaki mesajında “Şehrimizin en önemli markası olan Bursasporumuzu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanında olmaya ve desteklemeye devam edeceğiz. Bursa iş dünyası olarak elimizi taşın altına koyarak Bursasporumuzu bu zorlu virajı atlatmasında bu kampanyaya sonuna kadar destek olacağız” dedi.

TOFAŞ CEO’su ve TOFAŞ Spor Kulübü Başkanı Cengiz Eroldu, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman Bursa sanayisi olarak Bursa şirketleri olarak Bursaspor’un yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Aslan Sevda
11 ay önce - Prş 06 Hzr 2019, 14:51

Bursaspor Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz, Divan Kurulu'nda söz aldı.
Süper lige veda eden Bursaspor'u yoğun bakıma giren bir hastaya benzeten Yalçın Cambaz; "Bu hastayı yoğun bakımdan çıkaramazsak maksimum 1 yıllık ömrü kaldı. Bursaspor geçen yıl 80 milyon lira yayın geliri elde etti. Önümüzdeki yıl şampiyon olsak bile TFF'den bütün primler dahil ödenecek olan para maksimum 27 milyon lira. Buna sponsorluk anlaşmalarını da katarsak bizim 1 yıllık kaybımız yaklaşık 65 - 70 milyon lira civarında olacak. Geçmişten kalan çok fazla ödeme var. 1.ligden ilk yıl mutlaka çıkmamız gerekir. Aksi taktirde bu hastayı hep beraber kendi ellerimizle toprağa vermek zorunda kalırız" dedi.

http://www.wowturkey.com/yalcin-cambaz-bu-hasta ...di-n32719/

Berktuğ
site denetçisi

11 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 21:05

BURSASPOR İÇİN KAMPANYA HAZIRLIĞI
Alıntı:
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, küme düşen Bursaspor’un tekrar Süper Lig’e çıkması için genel kapsamda bir yardım kampanyası başlatabileceklerini açıkladı.

Büyükşehir Belediye Meclisi’nin haziran ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Belediye hizmet binasında ‘Başkan Alinur Aktaş yönetiminde’ yapılan toplantıda, Bursaspor’un ligdeki durumu değerlendirildi. Başkan Aktaş, ‘yeni başkan ve yönetimin belirlenmesinin ardından’ Büyükşehir Belediye Meclisi olarak Bursaspor’a maddi destek sağlanması noktasında ‘gönüllülük esasına dayalı’ bir kampanya düzenleyebileceklerini ifade etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor’un kentin önemli bir değeri olduğunu vurgulayarak, takıma her kesimin sahip çıkması gerektiğini kaydetti. 2003-2004 sezonunda da küme düştüklerini fakat 4 yıl sonra bir ilki gerçekleştirerek Türkiye şampiyonu olduklarını hatırlatan Başkan Aktaş, yine benzer durumun yaşanabileceğini dile getirdi. Büyükşehir Belediyesi olarak Bursaspor’a kanuni çerçevede her daim destek olduklarını, forma reklamına kadar takıma sahip çıktıklarını söyleyen Başkan Aktaş, “Fakat bunu tamamen belediye başkanının üzerine yıkmak doğru değil. Borçların ödenmesi, takımın desteklenmesi noktasında her arkadaşın elini taşın altına koyması gerekiyor” dedi. Yaptığı konuşmada Bursaspor’a destek noktasında tüm kesimlere seslenen Başkan Aktaş, “Tüm Bursa’ya, işadamlarına, STK’lara çağrımdır. Bursaspor, şehre ekonomik argüman katan bir pozisyonda ise bu manada herkesin tarafsız şekilde kulübe sahip çıkmalı. İnşallah gereken yapılacaktır” diye konuştu.

Başkan Aktaş, muhtemel kampanyanın Bursaspor başkanlık seçiminin ardından gerçekleştirilebileceğini söyledi. Şu ana kadar bir adayın ortaya çıktığını, hukuki sürecin işlediğini kaydeden Başkan Aktaş, “Büyükşehir Belediyesi olarak bu konuda elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Yeter ki inanalım ve bu işe hepimiz katkı sağlayalım. Çorbada tuzumuz olsun. Yönetim işleri şekillendikten sonra meclise getirir, destek yönünde bir karar alırız” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Meclisi haziran ayı olağan toplantısında, şehit yakınları ile gazilerin mezarlıklara ücretsiz defni konusunda karar da alındı. Şehit anne ve babasını, eş ve çocuklarını, gazileri ve eşlerini kapsayan karar, oybirliği ile meclisten geçti.

Kaynak: https://www.bursa.bel.tr/bursaspor-icin-kampanya- ...aber/27686

Bir yardım kampanyası da Bursa BB'den geliyor bakalım.

Aslan Sevda
11 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 10:47

Hayırlısı olsun. Bu büyük camia yok olmasın

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET