Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 756

İBB Seçimini Sizce Kim Kazanır?
Ekrem İmamoğlu 64.7%  64.7%  [491]
Binali Yıldırım 33.7%  33.7%  [256]
Diğerleri 1.6%  1.6%  [12]
Toplam Oy : 759

erkan_gs_mk

3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 02:25

Alıntı:
Ya açıkça söylesenize. Baykal varken ne güzel mis gibi cehape milletin başörütüyle uğraşıyordu, diniyle uğraşıyordu mis gibi en fazla %20 oy alıyorlardı, Biz drsıkıntısız, belasız seçim kazanıyorduk diye

Bunu mu anladınız. Baykal'ı yukarıdaki konularda savunmuyorum, bunu da nereden çıkardınız.

Baykal o konularda sınıfta kalmış bir parti lideri olarak acaba fetö ye bu denli alan açar mıydı?, pyd/ypg ye vatanlarını savunuyor der miydi ?

O yüzden partinin şirazeni kaydırdı diyorum ya. Ha siz/sizler bunları görmezden gelip halen tek kelam edemiyorsanız maksat üzüm yemek değil bağcıyı dövmektir diyorum ya.

Ülkücü Teoman
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 04:08

Alıntı:
o yuzden Ekrem Imamoglunu surekli Ataturkculuk yaparken ve Cumhurbaskani ile uyumlu calisirim derken goruyoruz

Onun cb ile uyumlu çalışacam lafları, köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyecem hesabı

görkem 07
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 04:32

Alıntı:
Bu yazdıklarınızda samimi olduğunuzu bilsem yazdıklarınızın altına imzamı atardım.
Fakat bu öyle değil, mensubu olduğunuz zihniyet geçmişte devlette sahip olduğu güç ile bu ülkenin çok büyük çoğunluğunu oluşturan Müslüman halka adeta kan kusturmuştur, bu zulümler ve baskılar unudulacak ve affedilecek türden değildir...

Bu ülkede iktidar partisine gönül vermiş bazı yurttaşlar var. Geçmişte devletin ceberrut,anti demokratik insanların kişisel alanlarına fazlaca girmesi yüzünden koskoca bir insan kümesini mahkum etmek istiyorlar.

"mensubu olduğunuz zihniyet" ne demektir hocam. Burdan şunu mu anlamalıyız. 23 haziran 2019 itibarıyla 4.75 milyon istanbullu, yada 31 mart 2019 itibarıyla 17 milyon millet ittifakı partilerine oy veren seçmen elinde fenerlerle cadı avına mı çıktı? Mütedeyyin yurttaşların evleri mi işaretleniyor?

Zulüm diyorsunuz baskı diyorsunuz 12 eylülde chp kapatıldı 12 sene politika yapamadı, bu memlekette milli görüşçü tayfa 80 li yıllarda siyaset yaparken. Ülkücüsü,sosyal demokratı zindanlardan zindan beğendi, ulucanlar,metris,diyarbakır cezaevinin dili olsa da konuşsa.

Göya gücünü millettten alan bir hareket iki seçim geriledi diye 3-5 büyükşehir kaynetti burda milletin ne teröristliği kaldı,ne zilletliği,illetliği kaldı, ne hakla batılın mücadelesinde "batıl" tarafı kaldı. Ne yunanlığı kaldı. Ne "azgın azınlığı" kaldı! Altı üstü 5-10 belediye ihalesinde 3 liralık iş 13 liraya yapılmayacak bundan daha öte yandaş firmaya adrese teslim ihale verilmeyecek ve sayısı belirsiz internet trolünün maaşı ödenmeyecek- multineti/sodexo'su yüklenmeyecek diye zırvalığın bini bir para.

Ne yapsın muhalif cenah bu ve bunun gibi binlerce absürd olay üzerinden 26 milyon insanı zan altında mı bıraksın. Aynı pervasızlığı muhalif cenah da mı yapsın. Diyeceksiniz ki yapıyorlar.Evet yapanı bol bende iktidara gönül vermiş bazı vatandaşların milleti hakir gören yüzlerce paylaşımını bulur upload ederim.Ne olacak gönlüm mü serinleyecek? Milleti daha da fazla kutuplaştırmaktan başka hiç birşey olmayacak.

Bu ülkeyi barıştıracak,kardeşleştirecek bir söylem takınalım. Bakın devletin vakti zamanındaki hoyratlığı üzerinden seçmene-millete laf çakmalar, ne birliğe hizmet ediyor ne dayanışmaya. ne güçlü Türkiyeye.

UĞURÖZ
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 05:29

Ben 2015 Haziran seçimleri sonrasında da bir çok kişinin yazdıklarını böyle hatırlatmıştım.
Akp tek başına iktidar olamazsa forumu bırakırım, şöyle olur böyle olur diyenlerin mesajlarını ortaya dokünce beni özel mesaj yagmuruna tutmuslardi.
Bu paylaşım belki doğru değil ancak bazi arkadaslar buyuk lokma yiyip, büyük konuşmamayı öğrenmeli.
Sezarın hakkınıda Sezar'a vermeli..
Ak Partili olupta secimin buyuk bir farkla kaybedilecegini ön gören üyeleri de tebrik ederim.

Http://wowturkey.com/tr812/Screenshot_20190628_04 ....jpg[/img]

Ugi Öz

3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 06:02

UGURÖZ sen benim resimi paylasmisin´da orda bi arkadas atis serbest diyerek bende saka niyetinde 7 milyon dedim. Chp´li bazi üyeler aradaki fark 10.000-20.000 vs. paylasim yapinca bizde böyle paylasim yaptik, ayrica resimde sirittigimi´da görüyorsundur elbet. Malesef senin bu paylasim tutmadi.

MeteHan!
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 07:20

Dün bahsettiğim Ekremin müthiş vaadine, Tokatçı Yılmaz balıklama atlamış

Bunlar halka karışmadıkları için ne otobüsteki anaoslardan, ne bu kesimler için hatta obezler için bile otobüslerde yer olduğundan haberleri yok

Tam bunların zeka seviyesine göre vaat olmuş, çılgın vaat

Burç

3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 07:26

Ekrem İmamoğlu : "sokakları kirletmeyeceğiz, uygar İstanbullular olacağız"

Yahu belediyenin görevi zaten sokakları temizlemek.
Anlaşıldı gene çöp toplama sorunu yaşayınca topu millete atacak :
"uygarlaşamadılar ki" diyecek herhalde.

berdan ak
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 08:13

Ekrem İmamoğlu’nun dün yaptığı mitingde vaad duymak isteyenler fena yanıldınız. Dün bir zafer konuşması ve buluşma vardı. Bu yüzden bir açık bulmuş gibi sevinmeyin.

aliihsan1
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 08:50

Alıntı:
Yahu belediyenin görevi zaten sokakları temizlemek.

Nasıl olsa belediye topluyor diye siz çöplerinizi yere mi atıyorsunuz. Bilirsiniz ki bir şehir temizlenmek ile değil kirletmemek ile temiz kalır.

Burç

3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 08:54

Yeni başlıktan devam edebiliriz :

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=167775

sayfa 756
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET