Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 755

İBB Seçimini Sizce Kim Kazanır?
Ekrem İmamoğlu 64.7%  64.7%  [491]
Binali Yıldırım 33.7%  33.7%  [256]
Diğerleri 1.6%  1.6%  [12]
Toplam Oy : 759

Alper 034
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 00:53

İmamoğlu yönetiminde Beylikdüzü belediyesinde çalışan varsa bu durumu duymuştur 2 sene önce müzik öğretmenliği yaparken yazın 3 ay maaş yatırmayıp eylülde işimize aniden son verilmiş ve zorla imza attırılmıştır. Hatta belediye çalışanları kadroya geçerken bahçelievler belediyesindeki arkadaşımla aynı statüdeyken o kadroya geçmişti ve biz belediye evrakları teslim etmediği için geçememiştik. Biz isyan ettiğimiz de işten çıkarma maaş kesme gibi durumla karşı karşıya kalmıştık. Umarım yetkili varsa bu mesajı aynen görür ve inceleme yapar.

ALİFDN
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 01:06

Alıntı:
Ekrem İmamoğlu bugün Saraçhane'de idi. İstanbul #YeniBirBaşlangıç yaptı.

Uğur Bey'in paylaştığı fotolara bakıp da şaşırmamak elde değil. Adeta bir devlet başkanının mitingine gelmiş izlenimi veren büyük bir kalabalık. Bu insan onlara ne vadetti ki o kadar kalabalığı bir araya getirebildi, diye düşünmeden edemiyor insan. Ya da geçmişte nasıl bir başarı ortaya koydu ki, bu kadar insanın sempatisini toplayabildi. Bunları eleştiri anlamında yazmıyorum. Ciddi anlamda merak ettiğim için soruyorum. Bir fikri ya da zikri olan var mı aramızda.

erkan_gs_mk

3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 01:16

Alıntı:
Erdoğan'ın dilinden cevap vereyim o zaman, hani demiş ya ben Osman Öcalan'ın kırmızı bültenle arandığını bilmiyorum.

Peki Erdoğan önderliğinde Türkiye Cumhuriyeti'nin sınırlarımız içerisinde terör örgütü pkk'ya operasyon üstüne operasyonlar yaptığını, sınır dışında ise Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyonları ile pyd/ypd koridorunu yararaktan heveslerini kursaklarında bıraktığını, ürettiğimiz SİHA ların teröristlerin korkulu rüyası haline geldiğini, Akdenizde doğalgaz ve petrol aramalarına son sürat devam ettiğini, S-400 hava savunma sisteminde tüm baskılara karşın bu sistemin temmuzun ilk haftasından itibaren geleceğini(inşallah) ve ülkemiz için tüm bu hayati konular yaşanırken ana muhalefet partimizin takındığı tavrı da mi bilmiyorsunuz. Onu bilip te bunları bilememek neden ola ki !

Alıntı:
Velev ki chpli siyasetçiler feto'nun peşinden gidiyor?

Bu durumun velev ki melev ki ile bir alakası. Bal gibi de vakti zamanında sizin dediğiniz gibi "uyaran" Chp'nin ne amaçla uyardığı belli oluyor.

Hdp'ye teşekkür kimin umrunda zaten.

Hani Hdp ile işbirliği yoktu. Konuşmasında hala daha demokrasi yok, tek adam rejimi var diyor. Sonra da papağan gibi Sayın Ekrem İmamoğlu seçildi, tebrik edin/saygı duyun deniliyor.

Diyorum ya dert başka...

Nihat Joseph Ilkay
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 01:35

Bosu bosuna yaziyorsunuz. Ekrem Imamoglu CHP'li filan degil. Firsatci bir mutahit. AK Partiden siyasete girme olanagi olmadigi icin CHP'den girdi. CHP'de muhafazakar gelenekten gelen bir is adamini tabii ki kendi cikari icin kullanmak istedi.
Peki simdi ne oldu ? Istanbul secimini CHP'de hicbir agirligi olmayan, CHP'nin hicbir kanadinda etkisi olmayan CHP adina yarisa girmis sagci muhafazakar birisi kazandi. Kilicdaroglu ve ekibi Ekrem Imamoglu'nun Belediye Baskanliginda fazla durmak istemedigini Baskanlik icinde yarismak amacinda oldugunu cok iyi biliyor. Fakat CHP nin dinazorlari boyle birseye izin vermezler. Ekrem Imamoglu bir Ekmelettin Ihsanoglu degil. Sembolik bir Cumhurbaskanligi makaminda da konusmuyoruz. Iste o yuzden Ekrem Imamoglunu surekli Ataturkculuk yaparken ve Cumhurbaskani ile uyumlu calisirim derken goruyoruz. Bizim CHP liler birgun bir uyanmislar ve bir bakmislar Ekrem Imamoglu Kilicdaroglu ile anlasamiyorum mazereti ile hop diye sagda kurulmasi icin calisilan baska bir partinin kulvarina katilmis. Veya hicbir partinin destegi olmadan kendi basina Baskanlik icin adayligini koymus. Bu ikinci yol o kadar kolay degil. Eger CHP'nin destegi olmadan kendi basina adayligini koyarsa bu seferde onu prens olarak goren CHP'lilerin gozunde Kralin sarlatani pozisyonuna duser.
CHP'liler bakalim Erdogan'i yenmek ugruna partilerinde actiklari derin fay hattinin farkina ne zaman varacaklar.

mehmet güngör bağ
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 01:39

Alıntı:
Bu durumun velev ki melev ki ile bir alakası. Bal gibi de vakti zamanında sizin dediğiniz gibi "uyaran" Chp'nin ne amaçla uyardığı belli oluyor.

Doğruyol Partisi ile CHP'in ortağı olduğu Hükümet
Kardak Krizini nasıl yönetmiş

Devlette devamlılık esasdır
Bunun partisi olmaz

Bu ülke hepimizin ülkemizin kıymetini bilelim...

erkan_gs_mk

3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 01:48

Alıntı:
kimler kimler var videolarda

Halen cevap alamadım 10 sene sonra ne değişmiş.

Bekliyorum...

Alıntı:
Bank Asya'yı kimler açmış hep beraber hatırlayalım...
hafızayı tazelemek isteyenler için link:

Atatürk'ün kurduğu partide 10 sene sonra ne değişmiş de, bu terör örgütünü kendi himayaleri altına alır, bunları savunur olmuşlar.

Atatürk'ün kurduğu partiyi Baykal'dan sonra kasetle koltuğa oturtulan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Chp'yi getirdiği noktadan memnunsanız ne ala memleket.

Kandil tayfası da Chp'nin gidişatından bir hayli memnun olacaktır ki habire açıklamalar yapıyorlar.

Alıntı:
Evet dediğiniz gibi hafızayı biraz kurcalayıp bakmak lazım kimler var kimler

Ustura bey, ölü taklidi yapıyorlar.

erkan_gs_mk

3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 02:01

Alıntı:
Doğruyol Partisi ile CHP'in ortağı olduğu Hükümet
Kardak Krizini nasıl yönetmiş

O Chp mazi de kaldı, uyanın artık.

Bugünün Chp'sine gelelim.

Alıntı:
Devlette devamlılık esasdır
Bunun partisi olmaz

Baykal'dan sonra partinin şirazeni kaydıran zat mı bunu yapacakmış.

Alıntı:
Bu ülke hepimizin ülkemizin kıymetini bilelim...

Kesinlikle.

Lakin azcık milli olmak lazım.

mehmet güngör bağ
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 02:01

@erkan_gs_mk

Genç üyemizin heyecanı anlıyorum
öyle arşive gidersek daha neler çıkar
bende bunları yazacak donanım var
Ama yapmayacağım

Bu ülke ne Recep Tayyip Erdoğan'ın ne Kemal Kılıçdaroğlu'nun
ne de Devlet Bahçeli'nin...

Bu ülke Hepimizin.

size tavsiyem sempati duyduğunuz parti ve liderin gözünden
tek taraflı olarak Dünya'ya bakmamamınız

Objektif bir gözle bakarsak hayat daha farklı gözükecektir

Gokhan Caglar
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 02:14

Alıntı:

Baykal'dan sonra partinin şirazeni kaydıran zat mı bunu yapacakmış.

Ya açıkça söylesenize. Baykal varken ne güzel mis gibi cehape milletin başörütüyle uğraşıyordu, diniyle uğraşıyordu mis gibi en fazla %20 oy alıyorlardı, Biz drsıkıntısız, belasız seçim kazanıyorduk diye

ali dostbey
3 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 02:19

Alıntı:
Bu ülke ne Recep Tayyip Erdoğan'ın ne Kemal Kılıçdaroğlu'nun 
ne de Devlet Bahçeli'nin... 

Bu ülke Hepimizin. 

size tavsiyem sempati duyduğunuz parti ve liderin gözünden 
tek taraflı olarak Dünya'ya bakmamamınız 

Objektif bir gözle bakarsak hayat daha farklı gözükecektir 

Bu yazdıklarınızda samimi olduğunuzu bilsem yazdıklarınızın altına imzamı atardım.
Fakat bu öyle değil, mensubu olduğunuz zihniyet geçmişte devlette sahip olduğu güç ile bu ülkenin çok büyük çoğunluğunu oluşturan Müslüman halka adeta kan kusturmuştur, bu zulümler ve baskılar unudulacak ve affedilecek türden değildir...

sayfa 755
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET