Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 439

İBB Seçimini Sizce Kim Kazanır?
Ekrem İmamoğlu 64.7%  64.7%  [491]
Binali Yıldırım 33.7%  33.7%  [256]
Diğerleri 1.6%  1.6%  [12]
Toplam Oy : 759

Ugi Öz

3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 22:04

Alıntı:
Chpli belediyeler seçimlerden bu yana 12.500 hak iş sendikalı işçiyi haksız yere işten çıkarmış

Bende paylasinca bana "Bu mesajdaki bilgiler yalnis" diye eksi puan verenler, gercekleri ve yaptiklari pislikleri ört bas etmeye calisiyorlar.. Videolar var, dahala neyi inkar ediyorsunuz ayni Ekremios Yalanoglou, zaten onun secmenleride onun gibi belli oluyor

Kendi agziyla söyliyor IBB Personeli gönderilmis diye yalan oldugu belli

Belediye calisanlari cikmarmicam diye yalan atip sonradan isten cikardigi da ortada

Musa Ardıç

3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 22:20

Alıntı:
Chpli belediyeler seçimlerden bu yana 12.500 hak iş sendikalı işçiyi haksız yere işten çıkarmış

Bu durum ilk defa yaşanmıyorki, biraz araştırma yapan, daha önce chp den akp ye geçen belediyelerdede benzer durumların yaşandıgını görür, özellikle son dönemde bu durumun ortaya çıkmasının en büyük sebeplerinden biride mevcut iktidar ve hak iş başkanı mahmut arslandır.
Bu durum işciler tarafından gündeme getirildiginde eski başbakan tarafından "zurna yapmayın" diye alay konusu oldu ve belediye çalışanlarının mevcut yönetim degişmesin diye oy deposu görülmesi gelinen noktayı özetliyor.
Dogruluk payı ne kadar vardır! Bu 12.500 kişi içerisinde belediyeye ugramaktan ziyade bankamatik memurlarınında oldugu dillendiriliyor.

enginist

3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 22:34

Bu akşam bir süredir görmediğim bir arkadaşımla buluştuk.

Tabi laf döndü dolaştı İstanbul seçimlerine geldi.

Esnaflık yapan iki abisin meslekleri ile ilgili yaşadıkları birkaç sıkıntıdan dolayı bir ders olsun manası ile 31 Martta İmamoğluna oy verdiklerini, ancak son günlerde yaşanan gelişmeler neticesinde İmamoğlunun maskesinin düşmesinden sonra 23 Haziranda Binali Yıldırıma oy vereceklerini söyledi.

31 Marttan bu yana sadece benim çevremden fikir değiştiren 5 kişi oldu.

Siz bir de İstanbul genelini düşünün

ali alimi012
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 22:37

Binali Yıldırım 1
Eklemenos 0
Binali Yıldırım beyefendi :benim soruları önceden istemek gibi bir adetim yok.
Eklemenos grik e kapak olsun.

MurataruM
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 22:40

Alıntı:
Bende paylasinca bana "Bu mesajdaki bilgiler yalnis" diye eksi puan verenler, gercekleri ve yaptiklari pislikleri ört bas etmeye calisiyorlar.. Videolar var, dahala neyi inkar ediyorsunuz ayni Ekremios Yalanoglou, zaten onun secmenleride onun gibi belli oluyor

Videolar var. Videoyu izleyen neyin ne oldugunu anliyor. Adam efendi efendi anlatiyor anlayana.

Burada bas bas bagirip videoda söylenenleri carpitmak tam bir trol marifeti.

Yani "Bu mesajdaki bilgiler yanlis" degil "bu mesajdaki bilgiler yalan" demek lazim...

Sonra da yalanciymis falan...

UĞURÖZ
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 22:44

Ekrem İmamoğlu bugün Pendik ilçesinde vatandaşlara seslendi..

osman akar
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 22:48

Çok komik ya utanmadan Atatürk resmini gösteriyor.... cehape de Atatürk mü kaldı.... aponun ya da fettoşun resmini göstermeleri gerekli....

ali alimi012
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 23:00

Binali Yıldırım 2
Eklemenos 0
Binali Yıldırım beyefendi :ben chp adayı gibi bu konu tamamen başka yayının konusu demem cevap veririm.
Binali Yıldırım 3
Eklemenos 0
Binali Yıldırım beyefendi :ben tecrübemi silah olarak kullanmam.rakibi bu konuda sıkıştırmam.
Burada İstanbul seçimi ve adayları tartışıyoruz varsa Binali Yıldırım'ın yolsuzluk dosyası gerçek belgeli kanıtlayın veya yanlışları
Ama Ekrem her hareketi yanlış ve Yolsuz biri.

sefer bayraktar

3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 23:01

Alıntı:
Çok komik ya utanmadan Atatürk resmini gösteriyor.... cehape de Atatürk mü kaldı.... aponun ya da fettoşun resmini göstermeleri gerekli....

piyasaya bakıyorum bir chp lin fetöyla fotosu varsa,,,,,100 akp li nin fetöyle baş başa,,,yanak yanağa,,diz dize,,,el ele..fotosu var....hem en büyüğünden çaycısına kadar....
bir chp li nin apo gillerle fotosu varsa,,,,,,yüz akp li nin,,,,megri megri fotosu var......

bunları biliyorsunuz ve hala bu komik mesajlarla kendi kendinize,,,basic instinct uyguluyorsunuz...

osman akar
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 23:04

Aaaa bakın Sefer Bey megri megriden yıllar önce ne varmış....Her ikiside siz solakların kahramanı ya....

sayfa 439
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET