Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 437

İBB Seçimini Sizce Kim Kazanır?
Ekrem İmamoğlu 64.6%  64.6%  [449]
Binali Yıldırım 34.0%  34.0%  [236]
Diğerleri 1.4%  1.4%  [10]
Toplam Oy : 695

Musa Ardıç
6 gün önce - Çrş 12 Hzr 2019, 18:00

Belediye çalışanları, imamoglu aleyhine miting yapmış.
Şimdi 24 haziranda bu eyleme katılanları imamoglu ne yapsa begenirsiniz!?
Tarihte ilk defa böyle bir şey oluyor, bakalım kalan 12 günde daha neler görecegiz.

Alıntı:
Siyasi tarihimizde bir ilk! Belediye çalışanlarından İmamoğlu mitingi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane'deki binası bugün tarihi bir güne tanıklık etti. Siyasi tarihimizde ilk kez, belediye işçileri, seçim sürecine ilişkin miting düzenledi. İsmi telaffuz edilmedi ancak İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun sözleri protesto edildi.
Bir grup İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanı, Saraçhane’deki belediye binası önünde “Ekrem İmamoğlu karşıtı” miting düzenledi.

Mitinge katılan belediye işçileri adına konuşmayı İBB Trafik Radyo Koordinatörü, Murat Kazanasmaz yaptı. Ekrem İmamoğlu’nun ismini telaffuz etmeyen Kazanasmaz açıklamasında “Son günlerde yaşananlar hakkında binlerce İBB çalışanı adına çağrı yapıyorum. Biz İstanbul için varız. Kutsal gördüğümüz görevimizi büyük bir azimle ve titizlikle sürdürüyoruz. Fakat emeğimizin orgazine biçimde yıpratılmaya çalıştığını görüyoruz. İBB çalışanları iftiralarla hedef gösteriliyor” ifadelerine yer verdi.

Mitinge ilişkin İBB’nin basın bürosundan, yapılan ve “İBB çalışanları çağrıda bulunacak” başlıklı ‘resmi’ açıklamada “İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanları, İstanbullulara hizmet etmek vaadiyle yola çıkanları, iftira, karalama, çarpıtma ve yalanları terk ederek, hizmet belediyeciliğinin kurumsallaştığı İBB’yi yıpratmaktan, İstanbulluya hizmet eden binlerce İBB emekçisini iftiralarla toplum nezdinde küçük düşürmekten vazgeçmeye davet edecek.” ifadelerine yer verildi.

İBB’nin basın bürosu ayrıca, eylemin canlı yayınlanacağını belirterek, özel bir yayın kuruluşuna ait frekans bilgilerini de gazetecilere duyurdu. Miting duyurulduğu gibi canlı olarak da yayımlandı.

ismail cemre
6 gün önce - Çrş 12 Hzr 2019, 18:02

Alıntı:

Evet, moderatörün tarafsız olması gerekirdi. Ama nasıl olduysa herkes tarafından Ak parti karşıtı olduğu bilinen, CHP destekçisi Küçükkaya moderatör oldu

her gün sabah çalar saat programında tarafsız olduğunu söyler durur.göreceğiz bakalım taraflı mı ?tarafsız mı?

özercan23
6 gün önce - Çrş 12 Hzr 2019, 18:03

O calisanlari Imamoglu aleyhine miting yaptiranlar kimler acaba. Calisanlarin tek baslarina boyle bir sey yapacaklarini sanmak ahmakliktir. Belli ki bunlari yoneten bir el var. Ancak nafile sonuc belli. Imamoglu varsa umut var.

Musa Ardıç
6 gün önce - Çrş 12 Hzr 2019, 18:46

Alıntı:

O calisanlari Imamoglu aleyhine miting yaptiranlar kimler acaba. Calisanlarin tek baslarina boyle bir sey yapacaklarini sanmak ahmakliktir. Belli ki bunlari yoneten bir el var. Ancak nafile sonuc belli. Imamoglu varsa umut var.

Miting yaptıranların adresi belli tabiiki..
24 haziranda imamoglu bunları haklı olarak görevden alsa bakın görün denilecek..
Görevden el çektirilme olsa bile hepsinin görev yeri şimdiden hazırlanmıştır.
Sadece kamunun yükü biraz daha artmış olacak
Yoksa böyle bir şeye girişim yapmaları mümkünmü?

Aslan Sevda
5 gün önce - Çrş 12 Hzr 2019, 19:01
Bunları Gördüm Şok Oldum

http://video.haber7.com/video-galeri/140920-chpni ...runtulendi

CHP'nin oy operasyonu böyle görüntülendi!
Demokrasi ve hukuka darbenin görüntüleri ortaya çıktı. CHP heyetinin oy hırsızlığını gizlemesi için kapalı kapılar ardından yaptığı iş birliği anbe an kameralara yansıdı.

Oezel

5 gün önce - Çrş 12 Hzr 2019, 19:09
Velevki bulustular. Tabii Ekremoglu kivirmazda

Süreniz doldu, toparlayın efendim... Şimdi bitiriyorum sayın bilmemne... Ama karşı tarafın cevap hakkı doğuyor... Burası TRT mi lan?... Beyefendi süre doldu...
Süreler dolmaz, Ekremler susturulamaz... Ekrem Bey sus artık... Hadi oradan it!...
Ekrem Bey ağzını topla... İt demedim, basit dedim..."
Cümleten iyi eğlenceler dilerim.
Maçın taktiğini de açıklıyorum:
En iyi kadroyu kuracaksın, rakibin akınlarını kesip maçı koparıp alacaksın.
Haydi İsmail, oyunu hareketlendir.
Ekrem'in de tedavisi gerçekleştirilsin.
"Koreografi" de yap, daha keyifli olur.
Ergin Ardic

Gokhan Caglar
5 gün önce - Çrş 12 Hzr 2019, 19:18

Genar araştırma başkanı ihsan Aktaş :İmamoğlu önde, binali yıldırım'ın oyunu arttırması gerekiyor.

Anar araştırma İbrahim Uslu : İmamoğlu birkaç puan önde.

https://tr.sputniknews/amp/turkiye/2019061210 ...ssion=true

mehmetlu
5 gün önce - Çrş 12 Hzr 2019, 19:36

özercan23 demiş ki:

Böyle bir el mi acaba?

Musa Ardıç demiş ki:
24 haziranda imamoglu bunları haklı olarak görevden alsa

Hayırdır, yine eski baskıcı, diktatör, faşist günlerinizi mi özlediniz? Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdiler diye insanları işlerinden atmayı, ekmekleriyle oynamayı düşünen bu sefil zihniyeti kınıyorum. Olmadı bi de eskiden olduğu gibi sizi eleştirenleri asın, fail-i meçhule uğratın da tam olsun!

Musa Ardıç
5 gün önce - Çrş 12 Hzr 2019, 19:48

Alıntı:
Musa Ardıç demiş ki:
24 haziranda imamoglu bunları haklı olarak görevden alsa

Hayırdır, yine eski baskıcı, diktatör, faşist günlerinizi mi özlediniz? Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdiler diye insanları işlerinden atmayı, ekmekleriyle oynamayı düşünen bu sefil zihniyeti kınıyorum. Olmadı bi de eskiden olduğu gibi sizi eleştirenleri asın, fail-i meçhule uğratın da tam olsun

2014 seçimlerinden sonra gökçek aleyhine çalışanların başına ne geldigini bilmediginizden böyle bir yorum yapıyor olmanızı normal karşılıyorum.
Üstelik imamoglu aleyhine miting yapanların 24 hazirandan sonra iş garantisi gibi bir durumlarıda yoktu.

mehmetlu
5 gün önce - Çrş 12 Hzr 2019, 19:56

Aynı adayınız gibisiniz. Biz size soru soruyoruz, siz laf çeviriyorsunuz. Ancak hata bizim, özür dileriz. Sizin tayfadan mertlik beklemek gibi bir hata yaptık.

sayfa 437
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET