Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 188

İBB Seçimini Sizce Kim Kazanır?
Ekrem İmamoğlu 64.7%  64.7%  [491]
Binali Yıldırım 33.7%  33.7%  [256]
Diğerleri 1.6%  1.6%  [12]
Toplam Oy : 759

ismail cemre
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 13:36

Alıntı:
tramvay hattını ben açacağım diye bir afiş bastırmış. Seçilen bir Belediye başkanı, projeleri devam ettireceğini ve sonuçlandıracağını söylüyor.
Zaten öyle de yapması gerekir.

semih bey siz şakamısınız Allahaşkına ?bir başkan adayı billboardları,sokakları caddeleri seçim zamanı yapacağı projelerle donatır.bana oy verirseniz bunları yapacağım diye.ekrem bey in afişinde sadece eminönü-alibeyköy tramvay yazıyor.şimdi ben konyalıyım istanbul u bilmeyen birisi olsam yapımı biten ve 19 mart 2019 da test sürüşlerine başlayan tramvayın temelinin ekrem beytarafından atılacağını zannederdim.kaldı ki hiç kimse rakibinin projesini ön plana çıkarıp bunu devam ettireceğim demez.metehan bey in mesajından gördüğüm afişte sizin yazdıklarınızdan hiç biri yazmıyor.ekrem bey in tramvay hattını ben açacağım diyen bir afişini veya beyanını kaynağıyla beraber paylaşmanızı bekliyorum.değilse bunu sizin bir yerinizden uydurduğunuzu düşüneceğim.

En son ismail cemre tarafından Prş 16 May 2019, 13:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Murat Altınay
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 13:37

Alıntı:

AKP içindeki fetöcüleri temizlemediği sürece bundan çok daha beter patinajlar yapacak en sonunda arabayı devirecek.
fetönün siyasi ayağı sizce bugün nerede?

Eskiden Fethullahçı olanlarda problem yok.
Problem bugün hala Fetöcü olanlarda..

MeteHan!
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 13:42

Alıntı:
AKP lafa gelince fetö ile mücadele ediyor ama vitrine çıkarttığı hangi ismi kazısan dibine kadar fetöcü çıkıyor.
Mübarek bu fetö'nün sadece ordu içinde mi yapılanması vardı?
belediye başkanı, vali, milletvekili, bakanları yok muydu?

AKP içindeki fetöcüleri temizlemediği sürece bundan çok daha beter patinajlar yapacak en sonunda arabayı devirecek.
fetönün siyasi ayağı sizce bugün nerede?

Yahu kardeşim neden anlamıyorsunuz.

fetullacıların devlet için habis bir ur olduğunu anlaşılıp, mücadele edilmeye başlandığında chp bir numaralı fetöcü olmadı mı?

2014 yerel seçimlerinde fetöcülerle ittifak yaptı bu chp, şimdi pkk ile yaptığı gibi:

ayıptır, bu kadar küçülmeyin artık :

En son MeteHan! tarafından Prş 16 May 2019, 13:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Semih Yaşar

3 ay önce - Prş 16 May 2019, 13:43

Alıntı:

%90'ı bitmiş bir projeyi vaatleri arasına koymak apaçık bir kurnazlık bence
Hemen hemen bitmiş bir projeyi devam ettirmeyipte ne yapacak sanki, üzerini toprakla mı kapatacak.

herkes kurnazlık yapıyor. Seçimi kaybedip , teşekkürler afişi asanı da gördük.
İmamoğlu da tramvay hattını sahipleniyor, Başkan olunca süratle bitireceğini ifade eden bir afiş hazırlaması gayet doğal .
Ayrıca tramvayı Binali Yıldırım yapmadı ki, Kadir Topbaş başlattı.
Kaldı ki, projenin %90’ı bitmiş olsa bile kalan %10’unu bitirip devreye almak da bir hizmettir .

ismail cemre
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 13:48

Alıntı:
herkes kurnazlık yapıyor. Seçimi kaybedip , teşekkürler afişi asanı da gördük.
İmamoğlu da tramvay hattını sahipleniyor, Başkan olunca süratle bitireceğini ifade eden bir afiş hazırlaması gayet doğal .
Ayrıca tramvayı Binali Yıldırım yapmadı ki, Kadir Topbaş başlattı.

sizde benim neyim eksiz diyorsunuz yani.bir afişe bakarak bayağı bir hikaye yazdınız.alıntladığım mesajınızda da devam ediyorsunuz bravo size.seçim sonrası kazandık afişinin hiç bir hukuki veya resmi geçerliliği yok .bakın mazbata yı alan imamoğlu nun başkanlığı bile askıya alındı

Semih Yaşar

3 ay önce - Prş 16 May 2019, 13:52

herkes kurnazlık yapıyorsa, İmamoğlu da yapar.

Siz hiç şöyle bir afiş gördünüz mü?

vatandaşlar, tramvayı sağolsun Kadir Topbaş başlattı %90’ı da bitti. Bende seçilirsem kalan %10’u bitireceğim.

böyle bir afiş mi olmalı?

guray aydin
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 14:11

Ögrencilerin IST kartini para yok nasil 40 tl ,suyu nasil uzuclatiriz para yok diyenler,nerde hemen paralar piyasaya cikti ne kismet Abrakadapra ...Dönme dolap oldular paca sikicinca...

Murat_1003
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 14:27

Ruşen B
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 14:31

Saadet Partisi'nin eski lideri Necmettin Erbakan'ın kardeşi Kemalettin Erbakan, 23 Haziran'da yapılacak İstanbul seçimlerine ilişkin, "Aynı şartlarla birkaç seçim yapıyorsunuz, sonra çıkıyorsunuz bazılarını kabul edip, birini kabul etmiyorsunuz. Bunun tutarlı bir tarafı yok. Ortada bir usulsüzlük varsa hepsinde vardır" diye konuştu.

MeteHan!
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 14:56

Bu sitede tek tük fetöcü vardı şimdi onlarda yok
Fakat chp içinde epey fetöcü var. 2014 yılında birlikte hareket ettiler. Belediye imamları chpye danışmanlık yaptı

sayfa 188
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET