Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 187

İBB Seçimini Sizce Kim Kazanır?
Ekrem İmamoğlu 65.5%  65.5%  [380]
Binali Yıldırım 33.3%  33.3%  [193]
Diğerleri 1.2%  1.2%  [7]
Toplam Oy : 580

Semih Yaşar

6 gün önce - Prş 16 May 2019, 11:56

Alıntı:
sahi marmaray da hatalı idi.hatta avrasya tüneli de öyle .bolu dağı geçişine hiç gerek yoktu.karda kışta millet başının çaresine bakaydı.
daha önce o koltukta oturan zat ı muhteremler ne yaptılar ?

Mesajı dikkatli okursanız, bu projelere birşey demediğini görebilirsiniz .

ismail cemre
6 gün önce - Prş 16 May 2019, 11:58

Alıntı:
Mesajı dikkatli okursanız, bu projelere birşey demediğini görebilirsiniz .

sizde mesajımı dikkatli okursanız cımbızla aldığınız kısımdan ibaret değil.cevap vermeye 1. köprüden başlayabilirsiniz.

Semih Yaşar

6 gün önce - Prş 16 May 2019, 12:00

1. Köprü doğru bir yatırım.
Avrasya tüneli doğru yatırım ama pahalıya mal edildi ve geçiş ücreti yüksek .
Osmangazi Köprüsü doğru yatırım ama YİD anlaşması yanlış yapıldığı için geçiş ücreti yüksek....

osman yörükoğlu
6 gün önce - Prş 16 May 2019, 12:00

Alıntı:
Binali Yıldırım Ak Partili olmasa da kazanır diyorsunuz yani... 

Ama adam Ak partili görüşü hayat tarzı belli ve kendisi çalışkan birisi.Yani böyle bir insanın Ak partili olmaması da saçma olurdu.Diğer türlü olanlar chp de zaten

MeteHan!
6 gün önce - Prş 16 May 2019, 12:10

Bir başkasının yapıp açılışa hazırladığı metro ve tramvay hattını ben yapacağım diye afiş astıran adam sizce güvenilir birisi midir? Oy hırsızlığından sonra metroyu çalmaya kalkanı ilk kez görüyorum .

Ali clarkkent
6 gün önce - Prş 16 May 2019, 12:15

Alıntı:
Binali Yıldırım Ak Partili olmasa da kazanır diyorsunuz yani...

Kendi ağzıyla demedi mi "Ben fazla vaktinizi almayayım, Cumhurbaşkanımız projeleri anlatacak"" diye !

Adamın mitingini bile Ak Partili Cumhurbaşkanı yapıyor ve siz CHP'yi eleştirebiliyorsunuz...

Ben şunu diyorum. CHP'li seçmen partisini satmıyor. 25 senedir İstanbul'u yöneten AKP bir buçuk ay önceki seçimde neden kazanamadı peki. İstanbul'daki tüm AKP'liler öldü mü....?

Ekonomiye kızdığım için, Patates, soğan fiyatlarına kızdığım için sandığa gitmedim diye AKP'liler var. CHP'liler bunu yapmıyor.

Bilmem anlatabildim mi?

Semih Yaşar

6 gün önce - Prş 16 May 2019, 12:19

Alıntı:
Oy hırsızlığından sonra metroyu çalmaya kalkanı ilk kez görüyorum

tramvay hattını ben açacağım diye bir afiş bastırmış. Seçilen bir Belediye başkanı, projeleri devam ettireceğini ve sonuçlandıracağını söylüyor.
Zaten öyle de yapması gerekir.

Murat Altınay
6 gün önce - Prş 16 May 2019, 12:32

Ak Parti şu anda yeni bir strateji yanlışına gidiyor, hemşehricilik ile seçmen kazanılacağını düşünüyor.
Bir defa İstanbulda göç etmiş Sivas Ordu Giresun Kastamonu kökenlidir dernek başkanları ne derse bizde ona oy veririz gibi asla davranmaz, Doğulu değiller, aşiret liderliği vasfı hemşehricilikte işlemez.
Ak Parti oy kazanmak istiyorsa gençlerin ilgisini çekmeli, onlara kendisini anlatabilmelidir.
Ben Evrenden Demirele Özaldan Ecevite bütün iktidarları yaşadım ve Ak Parti öncesinde nasıl ser sefil bir Türkiye olduğunu çok iyi biliyorum fakat gençler yaşamadı ve bilmiyorlar.
CHP gibi bir Partinin İstanbulun Belediye Başkanlığını yaptığında Ak Partiyi mumla arayacaklarından ve CHP ye lanet okuyacaklarından haberdar değiller.
2000 li Yılların öncesinde çocuk olan veya doğmamış olan belkide 2 Milyon seçmen vardır ve Ak Parti bu gençlere kendisini sözde değil, gerçekten anlatabilmelidir.
İmamoğlunun yapmacık ucuz öğrenci akbili vaadinden sonra bile, bugün CHP biraz daha yeni genç seçmen kazanmıştır.

Gokhan Caglar
6 gün önce - Prş 16 May 2019, 12:37

Alıntı:
Ben şunu diyorum. CHP'li seçmen partisini satmıyor. 25 senedir İstanbul'u yöneten AKP bir buçuk ay önceki seçimde neden kazanamadı peki. İstanbul'daki tüm AKP'liler öldü mü....?

Ekonomiye kızdığım için, Patates, soğan fiyatlarına kızdığım için sandığa gitmedim diye AKP'liler var. CHP'liler bunu yapmıyor.

Yahu insanlar doğuştan partili mi doğuyor, ne ilgisi var. İnsanların görüşleri değişemez mi. Niye bu kadar enteresan geliyor bu durum size,inanın anlamıyorum.

CHP seçmeni 99'da partisini baraj altı bıraktı. Adı üstünde 25 senedir AKP yönetiyor diyorsunuz İstanbulu.
Soğan patates dediğimiz mevzu 2002 de bir önceki seçimde yüzde 22 oy alan dsp yi tarihin çöplüğüne gömdü. Demirel'in dediği gibi tencerenin yıkamayacağı iktidar yoktur.

OASiS1905
6 gün önce - Prş 16 May 2019, 13:14

İmamoğlu'nun paketi cafcaflı olabilir ama içi boş bir şeye yaramaz

sayfa 187
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET