Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 181

İBB Seçimini Sizce Kim Kazanır?
Ekrem İmamoğlu 64.7%  64.7%  [491]
Binali Yıldırım 33.7%  33.7%  [256]
Diğerleri 1.6%  1.6%  [12]
Toplam Oy : 759

KeNaN KöR
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:09

onlar çalar ak parti yapar

Yakup

2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:10

Alıntı:

Ak parti olmasaydı indirim yapacak su bulamazdın sende

Istrancadan Melen'den, boğazın altından suyu ak partili İstanbul büyükşehir getirdi

Bu hizmetlerden fayda Gören cehepeliler akp’ye Verecegini düsünmüyorsunuz demi?

AhmetB_44
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:11

Gündeme geldiği ilk günden beri aylık 40 tl indirimli Akbil’e karşıyım. Ciddi manada zarar eder İETT, metro İstanbul.
Sırf biz yaptık demek için yapılmaz bu işler.
Aylık 60 tl idealdir.

önery

2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:17

Alıntı:
Sallamak bedava , acaba eko öğrenci kartı 50 lira derken bunun altyapısını düşünmüş mu? Sen bunu 50 lira yapınca oluşacak yolsuzluğun önüne nasil geçmeyi düşünüyor. Millet dışarı çıktığında çoluk çocuğunun kartını kullanmasına nasil engel olacak ?
Sadece popülist söylemlerle bir yerlere gelmeye çalışıyor , rakibine mecburen bu sahaya çekti ve 40 lira gibi mantıksız bir karara sebep oldular. Bunları yaparken ne metro istanbulun ne otobus a.s nın nede ıett nin mali tablolarını bile incelediklerini düşünmüyorum.

Bir yandan bunun alt yapısını düşünmemiştir, malı tabloyu bile incelememiştir diyeceksiniz . Sanki bir tek siz bilirmiş gibi... Sanki o kişiler bu işten anlamazlar gibi...

Bir yandan da milletin çocuğunun kartını kullanmasına nasıl engel olacaksın diyosunuz

Her kartın bırakın şeklini şemalini, okunduğunda çıkardığı ses bile farklı...
Mevcut durumda bile şoför gerekli gormesi halinde kartı göstermek zorunda. Varsa bir usulsüzlük kartı alma hakkı var. Ve o kişi o kartı bir daha çıkartamıyor...
Şoför gerekeni yapmıyor ise bunda başkanın suçu ne ?

Sırf muhalif biri indirim yaptı diye buna bile kulp bulma derdindesiniz...

chp secim vaadinde bayramda ikramiye verilsin dediginde buna laf edenler, burun kiviranlar, nerden bulunacak o para diyenler, akp çıkarınca helal olsun diyor... o parayı çekmek için sabahtan kuyruğa giriyor...

mehmet güngör bağ

2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:22

Alıntı:
Ak parti olmasaydı indirim yapacak su bulamazdın sende

Istrancadan Melen'den, boğazın altından suyu ak partili İstanbul büyükşehir getirdi

İstanbul belediyesinin kuruluş tarihi olan
1855 o günden bu yana
görevlerden biri zaten
Vatandaşına su temin etmektedir

Büyük Şehir belediyesinin Saraçhane binasının
Tam karşında Bozdoğan(Valens) kemeri var

Bizans İmparatorluğu dönemimde yapılmış
Osmanlı imparatorluğu dönemin de
bu kemerleri kullanarak şehre su getirdiler

İdeolojik olarak her olaya yaklaşmak gerçekçi olmaz

drummer man Cihan
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:25

Yemin ediyorum daha büyük ahlaksızlık görmedim hayatımda. Ar damarınız çatlamış. Hem teşekkürler binali yıldırım diyorsunuz hem de indirimlere karışı çıkıyorsunuz. Neyi savunduğunuzu siz bile bilmiyorsunuz.

İlla indirimler için bir yerden tasarruf edilecekse bu beyefendinin göbeğinden başlayalım bence, kumar masalarında şişti bu göbek.

Atakum Mehmet
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:27

Son durumu özetlersek

KeNaN KöR
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:29

Alıntı:

CHP İBB adayı Ekrem İmamoğlu lehine gerçekleştirilen bir algı operasyonu daha ölü doğdu. İmamoğlu’nun kampanya ekibinin gündeme düşürdüğü bir sokak röportajındaki kurgu, “Bu kadarına da pes doğrusu” dedirtti. Sıradan vatandaş olarak görüşü alınan kişinin, CHP’li yerel bir kadın siyasetçi çıkması, sosyal medyadaki dikkatli gözlerden kaçmadı. Aslında CHP’li oldukları halde, “Ben AKP’ye oy vermiştim, bu kez de İmamoğlu’na vereceğim” kurgusuna alet olan destekçilerin sarf ettikleri sözler birer birer ifşa olurken, algı operasyonuna takılan bir diğer isim de Esenyurt’ta siyaset yapan Emine P. adlı kadın siyasetçi oldu. 2019 yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi seçilen Emine P.’nin sözde sokak röportajında sıradan bir vatandaş görünümü sergilemesi ve İmamoğlu’nu destekler mahiyette ifadeler kullanması, sosyal medyadaki CHP’liler tarafından internet ortamında hızla yayıldı.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==>https://www.yerelkulisgazetesi.com/gundem/54-saniyelik-kurgudaki-abla-chp-li-meclis-uyesi-cikti-imamoglu-na-ovguler-yagdiran-chp-linin-makyaji-dokuldu-h4380.html

https://www.yerelkulisgazetesi.com/gundem/54-sani ...h4380.html

Gerçekleri sapıtan, yalan, yanlış, kurgulanmış çekimlere sonuç almaya çalışan CHPKK zihniyetine bir örnek daha.

Öncelikle dürüst olun insanları yanıltmayın. Hiç mi utanmanız yok, yüzünüz kızarmıyor böyle adice çekimleri yaparken.

İmamoğlu ve seçim ekibini kınıyorum...

osman yörükoğlu
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:29

Alıntı:
1855 o günden bu yana 
görevlerden biri zaten 
Vatandaşına su temin etmektedir 

Susuzluk nerde ya da kimin döneminde yaşandı o zaman .Ya da öyle birşey hiç yaşanmadı mı

OkanY
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:30

Alıntı:
Yemin ediyorum daha büyük ahlaksızlık görmedim hayatımda. Ar damarınız çatlamış. Hem teşekkürler binali yıldırım diyorsunuz hem de indirimlere karışı çıkıyorsunuz. Neyi savunduğunuzu siz bile bilmiyorsunuz.

İlla indirimler için bir yerden tasarruf edilecekse bu beyefendinin göbeğinden başlayalım bence, kumar masalarında şişti bu göbek.

Sizin salaklığınız yüzünden ortaya çıktı bu durum.

İstanbul'da toplu taşımanın kalitesi ciddi şekilde düşecek. Yolda kalan otobüsler görürseniz şaşırmayın.

sayfa 181
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET