Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
mahmut11
1 yıl önce - Prş 25 Nis 2019, 23:39

Bu tiyatroyu Akşener de gördük..
Ala ala 9.9 aldi... 10 bile değil..

Biraz da bununla oyalanalim..

Günün birinde beni "İkinci tur" adı altında Abdullah Gül ve CHP arasında bırakırsalar koşa koşa CHP'ye atarım.

MeteHan!
1 yıl önce - Prş 25 Nis 2019, 23:44

Ya kardeşim ergen de değilsiniz ama siyaset öngörünüz sıfır demek ki. Erdoğan seçime girdiği müddetçe kazanır. Onun girdiği seçimde, ondan başka 50+1 i kim alacak. Muharreme bile 20 puan fark attı. Tur bindirecekti neredeyse.

En son MeteHan! tarafından Cum 26 Nis 2019, 00:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

mehmet GZL
1 yıl önce - Prş 25 Nis 2019, 23:44

Alıntı:
Son gülen iyi güler gülmeye devam et ama felaket dediğin adam cumhuriyet tarihinin rekor oyuyla seçim kazanmış biri partisinin başında halkın yarısının oyunu almış biri felaket dediğine oy verenler arasında sende varmıydın bilmem ama o gittikten sonra partisi o oranlara bidaha ulaşamadı kaldı ki hani demokrasilerde seçimle gelen seçimle giderdi? seçilmiş son başbakan Davutoğlu hangi seçimi kaybetti de başbakanlık koltuğunu kaybetti? seçim kazanmadan yerine getirilen kişi önce İzmir ardından İstanbulu kaybetmiş biridir bunu da bilesin.

Kendisi zamanında AKP % 42,22 oy aldı ... ondan sonra oluşan ortamında etkisiyle milletin koalisyonun ne vasat bir sistem olduğu Böyle bir ortamda koalisyon kurulmanın imkansız kurulsa bile yürütülmesinin imkansız olduğu ortamda millet AKP ye bir şans daha verdi .... Millet Ahmeti değil ülkenin geleceğine oy verdi ... ahmetin aldığı oy AK Parti 16.638.629 % 42,22 çıkardığı millet vekili 263.... ilkinde vermedim ikincisinde verdim ... ilk seçimde 7 haziranda olanda MHP ye vermiştim

Komşularla sıfır sorun politikası sürecini başlatan adam neredeyse Sıfır komşu modunda soktu bizi .... şam'a gideceğiz emevi camisi'nde namaz kılacağız dedi bir baktık ki koskoca 80 milyonluk ülkenin ordusu bir gecede Suriyeden ÜS kaçırmış ... şaka değil gerçek bir gecede dünyanın en güçlü 10 ordusu arasında gösterilen ülke 3-5 Terörist kırmasından üs kaçırdı ... daha sonra bir baktık ki mitçi fidan ile suriye girmek için planlar yapıyormuş hatta gerekirse suriyeden ülkeye füzeler sallarım bile diyen bantları servis edildi ... Rusya iran ...Irak olaylarını saymıyorum bile .... büyük hatalarında biride mülteci konusunda... hani Avrupalı parlamenterlerin biz bile böyle bir teklif beklemiyorduk şaşırdık dedikleri sonra şampanya patlatıp kutladıkları Sonucu malum hala vize bekliyoruz

Alıntı:
Financial Times'taki haberde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın anlaşmaya mesafeyle yaklaştığı belirtiliyor. Davutoğlu'nun ekibinin ise Avrupa'nın Haziran sonuna dek vize muafiyeti sözünü yerine getirmemesi halinde, Başbakanın görevinin tehlikede olacağından kaygı duydukları aktarılıyor

dahada var bitmedi Türkiye’nin 72 kriteri vardı Avrupanın dayattığı terörle mücadele yasası ahmet davutoğlu değişiklik istemesi .... Meşhur VAN minut olayını Ahmet davutoğlu organize etmesi .. dolma bahçe mutabakatı ....Davutoğlu, "PKK, 2013 Mayıs'ına dönerse her şey konuşulabilir" dedi. Erdoğan bir gün sonra, "Ortada müzakere edecek bir konu yoktur" yanıtını vermesi ... Dokunulmazlık konusunda takındığı tavır ... say say bitmez... akademisyenlere özgürlük istemesi .... var da var ...

akin87
1 yıl önce - Prş 25 Nis 2019, 23:48

Alıntı:

Karaman Ahmet

Alıntı:
Ölmedigi sürece Erdogan secilir.

Padisahim cok yasa

Ah Karamanlı.
Çamurdan olsun
ama Konyalı olsun
diyorsun yani
Seni gidi mikromilliyetçi seni

Yiğit3344
1 yıl önce - Prş 25 Nis 2019, 23:49

Bu Davutoğlu gelirse direkt çözüm süreci başlatır. Hdp ile yakınlaşır. Doğuya özerklik verir. terörle mücadeleyi durdurur.

ccahit
1 yıl önce - Prş 25 Nis 2019, 23:49

Önümüzde sıkıntılı günler var... 4.5yıl seçim yok diye rahat bırakırlarmı türkiyeyi??? Ey Davutoğlu seni o üniversitesitedki masadan alıp başbakan yaptılar unutma!!! Kuracağın parti her halukarda Erdoğan ve partisi siyaset arenasından çıkmadığı sürece bir arpa yol katedemez...

Sen kaç yıldır partin için çalışmayı bırakmışsın hiçbir seçim çalışmasında görmedik bir açıklamanı duymadık hayırdır şimdi partini düşünür akıl verir oldun??? Seçimlerden önce akıl verseydin ya!!!
Böleceği oyların kime yaraycağı ortada aldığı 3-5puan oy ile yapacağın ortada?
Erdoğan ile kavgalı bir halde parti kurarsa düşündüğü noktaya gelmesi çok zor olur!!!

ali alimi012
1 yıl önce - Prş 25 Nis 2019, 23:50

atsın bakalım. bunun da temelden aşağı kalacağını sanmam.
alacağı oy da 0,0000001 olur

MeteHan!
1 yıl önce - Prş 25 Nis 2019, 23:51

Garamanlıyla, karamanlı beyliği, davutoğlu, etli ekmek münazarası yaparsan renk ayarları bozuluyor. kırmızı mor sarı kırmızı sampiyon cimbom

kemalviyana
1 yıl önce - Prş 25 Nis 2019, 23:52

Dis politikamizi bu hale getiren suriyeyi bu duruma dusuren cozum surecinde meyri meyri dedirten kisidir davutoglu.. Ak Partiye en buyuk zarari veren zatir.. simdide parti kuruyor

ali dostbey
1 yıl önce - Cum 26 Nis 2019, 00:02

Ben bunlara Batıcı yada Kraliçe'nin İslamcıları diyorum...

sayfa 3
« önceki   1234 ... 262728   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET